Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
02. Máj , 2024, 06:00:53
Strán: 1 ... 114 115 [116] 117 118 ... 140 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: FENDER TELECASTER ÜBER ALLES  (Prečítané 441947 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1725 kedy: 18. Október , 2011, 18:13:02 »

Nechajte ma vydýchať skoda, ze tie kurvy aj dnes tak nehraju

Sak to.  Smútim
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #1726 kedy: 18. Október , 2011, 19:04:16 »

To si mylite debatu s Gypsonmi.

Custom Shopy hraju uplne kralovsky. Mexicania sa daju uplne v pohode pouzit nielen na rubanice.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1727 kedy: 18. Október , 2011, 19:55:09 »

To si mylite debatu s Gypsonmi.

Custom Shopy hraju uplne kralovsky. Mexicania sa daju uplne v pohode pouzit nielen na rubanice.

Na kolkych 50s a 60s original Fendroch si hral, ze mozes porovnat? Gibson Custom Shop ma inak v sucasnosti ovela lepsiu povest ako Fender medzi znalcami inak. :) Vacsina skorsich CBS Fendrov (do roku 74) co som hral ma zaujala viac ako Custom Shopy co som skusal.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Yaro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 692



WWW
« Odpoveď #1728 kedy: 19. Október , 2011, 13:13:21 »

Nechajte ma vydýchať skoda, ze tie kurvy aj dnes tak nehraju

Dnes sa uz tolko nedroguje. Ale tento chalan je očividne na niečom, noha stale v pohybe.  Ja som čert..
Zaznamenané

Mesa Boogie Mark V head, 4x12 MB Rectifier, Fender Custom Shop Deluxe Tele, B.C.Rich Exclusive, Warwick Thumb Bolt On 5 string
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #1729 kedy: 24. Október , 2011, 01:51:19 »

Ak budete mat niekto cestu cez Londyn niekedy v dohladnej dobe, checknite tento shopik. Uchylne veci tam maju, ja sa chystam na jar, ak ma niekto nepredbehne, dam echo. Kamarat sa s nimi pozna, tak ma snad nevyjebnu po hodine

Prave maju "akciu" - Sambora predava cast svojej zbierky, preklikajte si to, dobre rocniky sa tam daju najst. Specialne ma vzal Samborov P-eckovy goldtop
http://www.newkingsroadguitars.co.uk/guitarshop/Home.html
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1730 kedy: 24. Október , 2011, 10:38:45 »

Uchylne veci tam maju

Aj uchylne ceny.  Nechajte ma vydýchať
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #1731 kedy: 29. Október , 2011, 16:50:03 »

- PhilX again... na konci super zavalil prvu metalovu skladbu sveta  Na zdravie!
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #1732 kedy: 29. Október , 2011, 17:26:23 »

- PhilX again... na konci super zavalil prvu metalovu skladbu sveta  Na zdravie!

 Zdravíčko

ppc zvuk, aj hra
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1733 kedy: 29. Október , 2011, 17:38:42 »

Dobry zvuk ma ten rosewood Tele, plny a bohaty. Zdravíčko
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Yaro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 692



WWW
« Odpoveď #1734 kedy: 04. November , 2011, 10:42:41 »

Tak toto bude krásny kúsok..

http://www.ebay.co.uk/itm/STUNNING-CUSTOM-SHOP-TOP-QUALITY-GUITAR-BODY-/330633711841?pt=UK_Musical_Instruments_Guitars_CV&hash=item4cfb4e10e1#ht_500wt_1203
Zaznamenané

Mesa Boogie Mark V head, 4x12 MB Rectifier, Fender Custom Shop Deluxe Tele, B.C.Rich Exclusive, Warwick Thumb Bolt On 5 string
brko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1948



WWW
« Odpoveď #1735 kedy: 07. November , 2011, 20:02:21 »

to ste vedeli ?

Jimi Hendrix (1942–1970) borrowed a Fender Telecaster from Noel Redding to record "Hey Joe" and "Purple Haze".

Jimmy Page (born 1944), though more known for his use of the Gibson Les Paul, used a Telecaster in his earlier work with The Yardbirds and on Led Zeppelin's first album, as well as on Stairway to Heaven, one of Led Zeppelin's most famous tracks.

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Telecaster_players

 
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #1736 kedy: 07. November , 2011, 21:37:26 »

to ste vedeli ?
Jimi Hendrix (1942–1970) borrowed a Fender Telecaster from Noel Redding to record "Hey Joe" and "Purple Haze".

Nie.

Jimmy Page (born 1944), though more known for his use of the Gibson Les Paul, used a Telecaster in his earlier work with The Yardbirds and on Led Zeppelin's first album, as well as on Stairway to Heaven, one of Led Zeppelin's most famous tracks.

Jasne. Zvukovo je ten album najlepsi pre mna, fajne surovy s ozvenami beatu a s prislubom hardrocku.



a pre zaujimavost ... vysledok, Plant je Boh!
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1737 kedy: 07. November , 2011, 21:55:16 »

to ste vedeli ?

Jimi Hendrix (1942–1970) borrowed a Fender Telecaster from Noel Redding to record "Hey Joe" and "Purple Haze"....

 

ktovie. Hej Joe je podla mna docela typicka strakacovska medzipoloha, aj v sole tam akosi tele necitim. a Purple Haze cez ten ohyzdny fuzz moze byt hocico od Jolany po Harmony :)
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1738 kedy: 08. November , 2011, 10:11:36 »

Nie.

Jasne. Zvukovo je ten album najlepsi pre mna, fajne surovy s ozvenami beatu a s prislubom hardrocku.



a pre zaujimavost ... vysledok, Plant je Boh!

Page ale nie je. :) Mne viac sedel jeho zvuk uz s LP.



Otrasne hra ale vsade.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #1739 kedy: 08. November , 2011, 10:21:12 »

Jimmy Page (born 1944), though more known for his use of the Gibson Les Paul, used a Telecaster in his earlier work with The Yardbirds and on Led Zeppelin's first album, as well as on Stairway to Heaven, one of Led Zeppelin's most famous tracks.


stara, znama vec. a zevraj dostal to tele od Jeffa Becka, a dokonca to tele aj skoncilo nejak tragicky, ale neviem uz ako.

Otrasne hra ale vsade.  Bavím sa skvele

Page je captavy, ale za to to cele vedel tak "predat" ako nikto iny.
Zaznamenané
Strán: 1 ... 114 115 [116] 117 118 ... 140 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.084 sekund, 23 otázok.