Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
27. Apríl , 2024, 00:02:06
Strán: 1 [2] 3 4 ... 11 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Oplati sa kupovat multiefekt? a ked tak aky?  (Prečítané 29344 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #15 kedy: 18. November , 2009, 09:31:56 »

S Rastisom nesuhlasim. Taky TCE Nova System je dobry az az za 500 EUR. Ked mas mensi financny limit take ten Zoom G2.1u je dobra volba na modulacne efekty + mas v tom zvukovku.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #16 kedy: 18. November , 2009, 10:33:04 »

S Rastisom nesuhlasim. Taky TCE Nova System je dobry az az za 500 EUR. Ked mas mensi financny limit take ten Zoom G2.1u je dobra volba na modulacne efekty + mas v tom zvukovku.

vsak dobre, ale otazky tu padali na 6-7 litrove Digitechy. jasne ze na modulacie a opakovacky sa da do slucky pouzit hocico comu sa daju vypnut skreslenia. moj nazor bol o budovani zvuku ako takeho, lebo akosi som ziskal pocit, ze toto v pripade tazatela este poriesenie nie je, ale mozno sa mylim.
Zaznamenané
focus
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 127



« Odpoveď #17 kedy: 18. November , 2009, 11:40:44 »

V inzercii ponúkam Rocktron Xpression.


* xpress.jpg (9.35 KB, 525x63 - prehliadnuté 534 krát.)
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #18 kedy: 18. November , 2009, 12:44:03 »

ja ti tiez odporucim tie nove zoomy, skusal som to a v ramci multasov to je fajne... asi najlepsie co je na trhu medzi lacnymi multakmi  Na zdravie! podla mna na zaciatok je dobry multak lebo sa ako rudy povedal naucis programovat a vytvarat patche  Zdravíčko
Zaznamenané
tipek
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2847


tovarne na kolena home made is the king


« Odpoveď #19 kedy: 18. November , 2009, 13:07:29 »

ked je gitarista taky začiatočnik.. nepozna a nevyzna sa vo zvukoch  ...nema aparat a che už niečo aj nadoma napr.. ked ma aparat v skušobni stale ........

tak jednoznačne multiefekt... ved v bazare sa da kupit za 30-50 slušny multak  na domace hranie neni o čom a naučenie čo aky efekt robi a ako sa ovlada a čo sa na nom nastavuje.......

ja mam všivavy digitech rp80 x krat som si poevdal ,že ho predam a x krat som si povedal ,že dobre že ho stale mam.....
na domace hranie sa mi stale zijde... je tam metronom ako taky trapny bubenik ....

ale ked maš už aparat tak radčej škatulky predsa kvalita s viacerimi nastrojmi musi byt inak to bude len šumet  Bavím sa skvele a podobne veci...
Zaznamenané

pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #20 kedy: 18. November , 2009, 13:22:49 »

nato aby som sa naučil čo ktory efekt robí stačí pár vst pluginov a mam to zadarmo... zbytočne vyhodene peniaze  :)
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #21 kedy: 18. November , 2009, 14:10:52 »

nato aby som sa naučil čo ktory efekt robí stačí pár vst pluginov a mam to zadarmo... zbytočne vyhodene peniaze  :)

ale na vst pluginy potrebujes aj zvukovu kartu aby to dobre hralo cize to nieje az tak zadarmo... a mozes to pouzivat len na pocitaci...
Zaznamenané
tipek
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2847


tovarne na kolena home made is the king


« Odpoveď #22 kedy: 18. November , 2009, 14:12:10 »

nato aby som sa naučil čo ktory efekt robí stačí pár vst pluginov a mam to zadarmo... zbytočne vyhodene peniaze  :)

tak nie každy vie vobec čo je to plugin .... atd.....

sice može si kupit dobru zvukovku a s gitarou rovno do PC  ale zvukovka tiež niečo stoji. Na zdravie!
Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #23 kedy: 18. November , 2009, 14:18:15 »

vsak dobre, ale otazky tu padali na 6-7 litrove Digitechy. jasne ze na modulacie a opakovacky sa da do slucky pouzit hocico comu sa daju vypnut skreslenia. moj nazor bol o budovani zvuku ako takeho, lebo akosi som ziskal pocit, ze toto v pripade tazatela este poriesenie nie je, ale mozno sa mylim.
mal som RP350 a bol super o nič horši ako tie drahe ,odpoučam a sotji asi 160€ pači sa mi viac ao line6...
Zaznamenané

tommy321
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 330



WWW
« Odpoveď #24 kedy: 18. November , 2009, 15:11:42 »

aky maš aparat? nato stale čakame...
kup si stary dobry gmajor a ktomu daky wah... stokrat lepšie než daky multak

no zatial mam 15 watoveho randalla ktory ma akurat skreslenie, ale tak hned jak budu prachy planujem nieco vetsie, este neviem aky, mozno mesa boogie, randall alebo line 6 nejaky...
Zaznamenané

(Gitary:Ibanez RGT42DX, California (Strat kopia),M.Parker Akustika),(Aparat: Peavey 6505, Randall RX412M, Randall RG15XM) ,(Nahravanie:Tascam US-122MKII, Rode M3, Cubase 5)
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #25 kedy: 18. November , 2009, 15:32:50 »

myslíš že je fajn, keď ku 15w kombíčku kúpiš multák, než aby si si kupil aparat na urovni? treba si spraviť priority :) neber to ako odhováranie, ale ako ponuku na širší rozhľad  :)
« Posledná zmena: 18. November , 2009, 15:33:32 od pelko » Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #26 kedy: 18. November , 2009, 16:05:38 »

myslíš že je fajn, keď ku 15w kombíčku kúpiš multák, než aby si si kupil aparat na urovni? treba si spraviť priority :) neber to ako odhováranie, ale ako ponuku na širší rozhľad  :)

Mozno aj hej, radsej multak za 200 EUR, kde si vsetko poskusa tie efekty ako Mesa Boogie za 2500 EUR.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #27 kedy: 18. November , 2009, 16:27:30 »

kup s ten digitech RP aspon 250 a budeš spokojny mne to stači a ja som naročny nakrutiš tam čo len chceš Zdravíčko
Zaznamenané

tommy321
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 330



WWW
« Odpoveď #28 kedy: 18. November , 2009, 16:29:15 »

ja som momentalne spokony zo svojimi 15w, paci sa mi jej zvuk, viem si sice predstavit aj lepsi, ale na domov je velka bedna zbytocna, no a kapelu v ktorej hram je v prahe. sem to tahat urcite nebudem, az budeme hrat si od niekoho poziciam, alebo casto v kluboch maju nejake aparaty, zato chcem vyskusat nejake tie efekty, nacu budem kupovat drahe kvakadlo ked nakoniec zistim ze ma s nim nebavy hrat? alebo delay za 4 litre ak ma omrzi po 2 mesiacoch, tieto veci dopredu nemozem vediet, preto radsej multak...
Zaznamenané

(Gitary:Ibanez RGT42DX, California (Strat kopia),M.Parker Akustika),(Aparat: Peavey 6505, Randall RX412M, Randall RG15XM) ,(Nahravanie:Tascam US-122MKII, Rode M3, Cubase 5)
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #29 kedy: 18. November , 2009, 17:44:31 »

ked to chces tahat do skusobne a na hranie, tak si kup multak, ked to chces na bavkanie na doma, tak si kup za par evri zvukovku od line6 aj s pod farm softom a pobavkas sa so zvukmi doma..
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 ... 11 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.111 sekund, 22 otázok.