Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 11:16:44
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 11 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Oplati sa kupovat multiefekt? a ked tak aky?  (Prečítané 29358 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #30 kedy: 18. November , 2009, 17:49:02 »

ked to chces tahat do skusobne a na hranie, tak si kup multak, ked to chces na bavkanie na doma, tak si kup za par evri zvukovku od line6 aj s pod farm softom a pobavkas sa so zvukmi doma..

Uz ma kombo, tak viac zabavy si uzije s multakom ako so sterilnym zvukom z PC reproshitov.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
tommy321
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 330



WWW
« Odpoveď #31 kedy: 18. November , 2009, 18:07:08 »

hlavne cez komp sa nadherne bude  ovladat expression pedal...
Zaznamenané

(Gitary:Ibanez RGT42DX, California (Strat kopia),M.Parker Akustika),(Aparat: Peavey 6505, Randall RX412M, Randall RG15XM) ,(Nahravanie:Tascam US-122MKII, Rode M3, Cubase 5)
daniels
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 70



« Odpoveď #32 kedy: 14. Jún , 2010, 14:54:12 »

nepoznate niekto MUZA multiefekty Huh!
Zaznamenané

hrat neviem ale snazim sa ......
janci89
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 88



« Odpoveď #33 kedy: 06. September , 2011, 19:06:38 »

Zdravim
Obnovujem temu mam podobny problem ohladom multaku. Mam limit okolo 150-200Eur a potreboval by som nieco do slucky komba.Potrebujem efekty typu delay, reverb..atd... ziadne skreslenia. Pozeral som aktualnu ponuku shopov je tam toho vela s usb vystupom a podobnymi hlupostami ktore nepotrebujem a neviem ci taky multak vobec je vhodny na hranie cez aparat, nechcem aby mi to kur...o zvuk  Som frajer. Taky g major je dost drahy g sharp nikde uz nevidim v ponuke tak prosim nejake alternativy ...pripadne nekopiruje tie TCE efekty nejaky behringer ?...........Alebo radsej kupit nejake krabicky ako multak ? len co som pozeral taky lepsi delay stoji cca 100eur.

este dodam ze som vyznavac Pink Floydu a podobnej muziky
« Posledná zmena: 06. September , 2011, 19:16:46 od janci89 » Zaznamenané
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #34 kedy: 06. September , 2011, 19:16:48 »

Zdravim
Obnovujem temu mam podobny problem ohladom multaku. Mam limit okolo 150-200Eur a potreboval by som nieco do slucky komba.Potrebujem efekty typu delay, reverb..atd... ziadne skreslenia. Pozeral som aktualnu ponuku shopov je tam toho vela s usb vystupom a podobnymi hlupostami ktore nepotrebujem a neviem ci taky multak vobec je vhodny na hranie cez aparat, nechcem aby mi to kur...o zvuk  Som frajer. Taky g major je dost drahy g sharp nikde uz nevidim v ponuke tak prosim nejake alternativy ...pripadne nekopiruje tie TCE efekty nejaky behringer ?...........Alebo radsej kupit nejake krabicky ako multak ? len co som pozeral taky lepsi delay stoji cca 100eur.
zoom g7.1 sa da zohnat za 150e a ma celkom kvalitne zvuky za tu cenu. Na G-sharp by si musel dokupit este midi pedal
Zaznamenané

Im a little princess
janci89
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 88



« Odpoveď #35 kedy: 06. September , 2011, 21:33:45 »

su tie modulacne efekty lepsie ako v lacnesich zoomkach ? ..nebudem tam zbytocne platit za tu elektronku ktoru nepotrebujem ?
« Posledná zmena: 06. September , 2011, 21:48:00 od janci89 » Zaznamenané
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #36 kedy: 06. September , 2011, 21:43:32 »

su tie modulacne efekty lepsie ako v lacnesich zoomkach ? ..nebudem tam zbytocne platit za tu elektronku ktoru nepotrebujem ?
tak jasne ze je to uplne o inom... a ta elektronka robi dost vela. Ja som mal vyssiu verziu G9.2tt a bol som snim celkom spokojny. Mne vadila len vaha co bola cca 10 kilo ale ta nizsia ma mozno 6-7. Ako mozes si este skusit nekolko inych multakov ako BOSS gt6 alebo 8 ktore tiez zozenies do 200e alebo mozno ak sa ti postasti tak ani line6 HD300 neni zle a uz som ich videl za 200e
Zaznamenané

Im a little princess
janci89
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 88



« Odpoveď #37 kedy: 06. September , 2011, 21:48:56 »

do slucky mozes dat aj klasicky multak, ale je otazne ci tam bude hrat dobre, kedze jeho vstup je prisposobeny gitarovemu vystupu. (gitarovy vstup ma impedanciu 1MOhm, vstup FX procesora do slucky ma impedanciu okolo 21kOhm
toto mam z ineho fora ..neni ten zoom robeny na vstup pred zosilovac ?

a este otazka je toto urcene aj na gitaru ? http://www.proaudio.sk/audio-technologie/efektove-procesory-a-harmonizery/behringer-virtualizer-pro-dsp2024p---306/
« Posledná zmena: 06. September , 2011, 21:51:22 od janci89 » Zaznamenané
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #38 kedy: 06. September , 2011, 21:50:32 »

pre predatora mozno ano, pre sudnych ludi nie.
Zaznamenané

stoka!
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #39 kedy: 06. September , 2011, 21:57:10 »

do slucky mozes dat aj klasicky multak, ale je otazne ci tam bude hrat dobre, kedze jeho vstup je prisposobeny gitarovemu vystupu. (gitarovy vstup ma impedanciu 1MOhm, vstup FX procesora do slucky ma impedanciu okolo 21kOhm
toto mam z ineho fora ..neni ten zoom robeny na vstup pred zosilovac ?

a este otazka je toto urcene aj na gitaru ? http://www.proaudio.sk/audio-technologie/efektove-procesory-a-harmonizery/behringer-virtualizer-pro-dsp2024p---306/
to su uz take rozdiely co ani netopiere nepocuju... Ja som ho skusal do returnu a aj priam do ampu a bolo v pohode. Ak ides priam do ampu tak staci vypnut kabient simulaciu na multaku a znie to jak maslo. A nad tym virtualizerom som rozmyslal aj ja ale vela ludi ma odradilo od toho ze nikdy nevies kedy to zlyha. Na thomanne je momenatlne nejaka updatnuta verzia FX2000 ale nikde som to nevidel ze by to pouzivali na gitaru...
Zaznamenané

Im a little princess
janci89
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 88



« Odpoveď #40 kedy: 06. September , 2011, 22:22:55 »

Len ten zoom uz asi tazko zozeniem ...rozmyslam nad tym behringerom pripadne g sharpom (co bude asi tiez dost tazko zohnat)

Pripadne este nove vox tonelab alebo boss me-25

Ale behringer teraz ide pod 100eur co je dost velmi lakave  Som frajer
« Posledná zmena: 06. September , 2011, 22:31:26 od janci89 » Zaznamenané
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #41 kedy: 06. September , 2011, 23:00:02 »

Len ten zoom uz asi tazko zozeniem ...rozmyslam nad tym behringerom pripadne g sharpom (co bude asi tiez dost tazko zohnat)

Pripadne este nove vox tonelab alebo boss me-25

Ale behringer teraz ide pod 100eur co je dost velmi lakave  Som frajer
no to hej... ale rataj este tak do 100e s nejakym midi pedalom lebo neviem si predstavit ze vzdy ked si chces prepnut preset tak prides ktomu pocas pesnicky a prepnis si ho manualne  Bavím sa skvele. Zoom ti aspon vies ze vydrzi... pri behringer nikdy nevies  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 06. September , 2011, 23:00:44 od Yugi00 » Zaznamenané

Im a little princess
reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #42 kedy: 06. September , 2011, 23:06:29 »

No ja mám ten Virtualizér, nie je to určite špičková vec, ale zas ako náhradné riešenie je to pohode, napríklad v tej nahrávke čo som tu dal je delay z toho. Napríklad mne sa delaye z neho páčia viac ako napríklad zo zoom G2,1 a tiež menej menil zvuk.
Kua som si to prečítal čo som napísal a celkom dosť je tam toho napríklad asi je čas ísť spať Bavím sa skvele;D
« Posledná zmena: 06. September , 2011, 23:08:34 od reeller_sk » Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
janci89
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 88



« Odpoveď #43 kedy: 06. September , 2011, 23:27:35 »

No ja mám ten Virtualizér, nie je to určite špičková vec, ale zas ako náhradné riešenie je to pohode, napríklad v tej nahrávke čo som tu dal je delay z toho. Napríklad mne sa delaye z neho páčia viac ako napríklad zo zoom G2,1 a tiež menej menil zvuk.
Kua som si to prečítal čo som napísal a celkom dosť je tam toho napríklad asi je čas ísť spať Bavím sa skvele;D

Neviem hrat tak aby som si zasluzil spickove veci  Žmurk ... myslim ze na zaciatok by to stacilo ...a ako je na tom s kvalitou ako dlho ho uz mas ?
« Posledná zmena: 06. September , 2011, 23:33:20 od janci89 » Zaznamenané
reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #44 kedy: 06. September , 2011, 23:32:58 »

Neviem hrat tak aby som si zaslusil spickove veci ... myslim ze na zaciatok by to stacilo ...a ako je na tom s kvalitou ako dlho ho uz mas ?
Fu už roky, ale zas až tak moc som to nepoužíval, ale nevidím dôvod prečo by sa to malo pokaziť, ja som na to moc nedával pozor a aj pár pádov a úderov prežil :)
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 11 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.053 sekund, 22 otázok.