Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Apríl , 2024, 10:22:42
Strán: 1 ... 7 8 [9] 10 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Vela dobrej hudby u Ocka .. sobota 28.11  (Prečítané 22343 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #120 kedy: 04. December , 2009, 11:31:30 »

zbytocne sa navzajom vselijako urazat, vysledok je ajtak rovnaky ze na kazdeho z vasich oblubencov momentalne dojde tak 7 ludi.
Zaznamenané

o-yep sro
udry
Hosť
« Odpoveď #121 kedy: 04. December , 2009, 11:32:52 »

ozaj, nemam skusenosti z klubov po slovensku ale precital som si teda ze tam kapely vacsinou neplatia...no ale plati sa v nich vstupne? komu ide to vstupne? aby som dal 3 - 5 e a podporil vrzot, tak ja osobne si to velmi dobre rozmyslim.
ked uz by mala fungovat uplna charita, tak nech niekto odvazny spravi klub, zainvestuje don nemale peniaze a nech tam necha cojaviem cez tyzden hravat kapely zadarmo a zaroven bez naroku na honorar a zije iba z predaneho piva. ktovie dokedy by takyto model vydrzal a ci by "ziadne vlezne" prilakalo viac ludi  Bavím sa skvele ktovie na co by sa potom zase zacalo vyhovarat a ktory samovrah by do toho isiel   :)
... tu nejde o charitu...  ved ake ma klub naklady,aj keby hypoteticky na tu kapelu nikto neprišiel ?   5 euro za spalenu elektrinu ?  .. tu ide proste o to že kapela robi hudobnu produkciu, ta pritiahne zakaznikov,ktorí chcu počut live muziku a tí mi spravia tržbu na vstupnom a na chlaste / a zaleži len na dohode,či sa o zisk zo vstupneho podelim s kapelou/   Samozrejme su rozdielne podmienky dohody so začinajucou a menej znamou kapelou a s renomovanou kapelou,ktora ma už "svoje meno".
Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #122 kedy: 04. December , 2009, 11:34:45 »

zbytocne sa navzajom vselijako urazat, vysledok je ajtak rovnaky ze na kazdeho z vasich oblubencov momentalne dojde tak 7 ludi.

.....máš pravdu.....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #123 kedy: 04. December , 2009, 11:37:03 »

u nas je to tak Na zdravie!
muzikanti sa stretneme a kvakame o nejakych vintage LPčkach  Bavím sa skvele

Ved najlepsie, klud je aspon. Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #124 kedy: 04. December , 2009, 11:37:53 »

zbytocne sa navzajom vselijako urazat, vysledok je ajtak rovnaky ze na kazdeho z vasich oblubencov momentalne dojde tak 7 ludi.

no neviem.. problem je ze tu u nas si to nikto asi nezasluzi  Žmurk .. nemal som problem ist za svojou oblubenou kapelou do Kodane, Budapesti a co ja viem este kde..  to, ze ma niekto problem ist z petrzalky do stareho mesta je vizitka danej kapely
Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #125 kedy: 04. December , 2009, 11:38:30 »

Ved najlepsie, klud je aspon. Bavím sa skvele
kedy ideme Huh!?všetko som už zabudol Smútim Na zdravie!
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #126 kedy: 04. December , 2009, 11:41:13 »

kedy ideme Huh!?všetko som už zabudol Smútim Na zdravie!

Vsak ked tu dojdes, daj vediet a pojde sa. Alebo mozno bude vylet s Rastom do Trencina, tak budeme vopred avizovat. Na zdravie!
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #127 kedy: 04. December , 2009, 11:45:12 »

Ja neviem, co tu vsetci nariekate. Sme malicky plebejsky statik so zaprdenou mentalitou. Navyse nic rockovo-gitarove tu uz davno nie je v mode, ak ste si nestihli vsimnut. Bavím sa skvele Stale to tu tak bude, mozno casom este horsie, ked tu postupne kapely zacnu na koncertovanie rezignovat.

Proste realita je taka, ze bude vacsina amaterskych a poloprofi kapiel hrat pre max. par desiatok ludi v podnikoch a mozu byt radi. Alebo zacnite trenovat rapovanie, versovanie, zahodte tie prepotene gitarky a mozno oslovite aspon nejakych pubertakov, ktori sa vam na "koncerte" vdacne najebu a 16ky vas aspon budu obdivovat. Bavím sa skvele

Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
udry
Hosť
« Odpoveď #128 kedy: 04. December , 2009, 11:54:16 »

Ja neviem, co tu vsetci nariekate. Sme malicky plebejsky statik so zaprdenou mentalitou. Navyse nic rockovo-gitarove tu uz davno nie je v mode, ak ste si nestihli vsimnut. Bavím sa skvele Stale to tu tak bude, mozno casom este horsie, ked tu postupne kapely zacnu na koncertovanie rezignovat.

Proste realita je taka, ze bude vacsina amaterskych a poloprofi kapiel hrat pre max. par desiatok ludi v podnikoch a mozu byt radi. Alebo zacnite trenovat rapovanie, versovanie, zahodte tie prepotene gitarky a mozno oslovite aspon nejakych pubertakov, ktori sa vam na "koncerte" vdacne najebu a 16ky vas aspon budu obdivovat. Bavím sa skvele


No jo ludéééé. Lahko ovplyvnitelne stvorenia. Ked media začnu zhusta vysielat  koncert patagonskych tučniakov hrajucich na velrybiu kost,tak sa  učast na koncertoch kosťovych kapiel zlepší. Bavím sa skvele
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #129 kedy: 04. December , 2009, 11:54:42 »

Ja neviem, co tu vsetci nariekate. Sme malicky plebejsky statik so zaprdenou mentalitou. Navyse nic rockovo-gitarove tu uz davno nie je v mode, ak ste si nestihli vsimnut. Bavím sa skvele Stale to tu tak bude, mozno casom este horsie, ked tu postupne kapely zacnu na koncertovanie rezignovat.

Proste realita je taka, ze bude vacsina amaterskych a poloprofi kapiel hrat pre max. par desiatok ludi v podnikoch a mozu byt radi. Alebo zacnite trenovat rapovanie, versovanie, zahodte tie prepotene gitarky a mozno oslovite aspon nejakych pubertakov, ktori sa vam na "koncerte" vdacne najebu a 16ky vas aspon budu obdivovat. Bavím sa skvele


asi maš peavdu,ešteže tu mameza rohom  CZ Beeee
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #130 kedy: 04. December , 2009, 12:21:03 »

no neviem.. problem je ze tu u nas si to nikto asi nezasluzi  Žmurk .. nemal som problem ist za svojou oblubenou kapelou do Kodane, Budapesti a co ja viem este kde..  to, ze ma niekto problem ist z petrzalky do stareho mesta je vizitka danej kapely

presne tak, kazdy narod ma taku vladu a kapely ake si zasluzi  Bavím sa skvele Je to frajer Na zdravie!
Zaznamenané

o-yep sro
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #131 kedy: 04. December , 2009, 12:26:44 »

presne tak, kazdy narod ma taku vladu a kapely ake si zasluzi  Bavím sa skvele Je to frajer Na zdravie!

Pista, je mozno nacase to zmenit.  Žmurk
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
brko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1948



WWW
« Odpoveď #132 kedy: 04. December , 2009, 12:32:06 »

dobre ze tu pisete vsetky tie picoviny . mozno si z toho vezmem nieco ku srdcu  Bavím sa skvele

Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #133 kedy: 04. December , 2009, 12:32:19 »

Pista, je mozno nacase to zmenit.  Žmurk
... podme robit veci lepšie...  ... vy povedzte a ja to urobím... ...za mna hovoria činy....  ....som tu pre vás...   Bavím sa skvele
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #134 kedy: 04. December , 2009, 12:33:52 »

... podme robit veci lepšie...  ... vy povedzte a ja to urobím... ...za mna hovoria činy....  ....som tu pre vás...   Bavím sa skvele

Ale Ty si daleko a este som od Teba nepocul ani jednu ukazku. Neviem, ci by som sa Ta nebal vziat do fiktivnej kapely. Žmurk
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Strán: 1 ... 7 8 [9] 10 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.105 sekund, 22 otázok.