Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
27. Apríl , 2024, 23:38:39
Strán: 1 ... 8 9 [10] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Vela dobrej hudby u Ocka .. sobota 28.11  (Prečítané 22340 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
udry
Hosť
« Odpoveď #135 kedy: 04. December , 2009, 12:40:10 »

Ale Ty si daleko a este som od Teba nepocul ani jednu ukazku. Neviem, ci by som sa Ta nebal vziat do fiktivnej kapely. Žmurk
Ja tu kludne ukažky dám. Ale žiadne Free stahovanie.  Pekne platit. Čo som ja charita ?  Bavím sa skvele
Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #136 kedy: 04. December , 2009, 12:59:43 »

Ja tu kludne ukažky dám. Ale žiadne Free stahovanie.  Pekne platit. Čo som ja charita ?  Bavím sa skvele

....najprv musíš dať nejakú tú reklamu....nemôžeš hneď keše pýtať.....  Bacha na vec kamo!
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
7_rockov_stare_struny
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 78


« Odpoveď #137 kedy: 07. December , 2009, 03:15:30 »

udry: nechapem, co stale riesis kluby, ze nepodporuju hentak kapely, tak kapely. ved keby to bolo take jednoduche, ze zavolaju neznamu kapelu a dojde na nu vela ludi a predaju vela piva, tak by to tak robili asi stale, ak by z toho mali peniaze. lenze ono to je tak, ze na neznamu kapelu takmer nikto nepride. tak co je zle, ked si riziko, ze nikto nedojde, nejaky podnik zminimalizuje tym, ze kapela musi zaplatit nejake prachy? ved ak pride viac ludi, kapela dostane peniaze a vsetci su spokojni. a ked nie, aj tak su vsetci spokojny, kapela ze si zahrala a klub ze nebol v strate.


Rad by som sa spytal, v com ty (pripadne ostatni ak mate rovnaky nazor) vidis problem, ze je u nas malo dobrych kapel a preco je to tak. A co vlastne znamena dobra kapela, ake musi/mala by splnat kriteria aby bola dobra trebars pre to klubove hranie. Odhliadnuc od financnej stranky veci.

Roberto +1 (poslednych 5 slov) - sme na Slovensku

dobra kapela je kapela, ktora sa ludom paci. poznas nejaku slovensku kapelu, za ktoru by si dal 1000 sk za koncert alebo za nou cestoval 200 ci 300 km? lebo za svetovymi kapelami sa takto cestuje a plati bezne. je to o tom, ze zazitok z koncertu dobrej kapely je lepsi ako zazitok s priemernej alebo podpriemernej kapely. presne kriteria sa samozrejme povedat nedaju.



joe: ja s tebou suhlasim, ze ludia by mohli viac chodit na koncerty, ale zas treba im aj ponuknu muziku, kvoli ktorej sa oplati zdvihnut zadok. preco teda prislo na FOH 650 ludi a na priemernu bratislavku undergroudnovu kapelu pride 50? mozno len treba ludi naucit chodit na koncerty, ked sa bude na koncertoch hrat kvalitnejsia muzika.
Zaznamenané

Joe: hovno do peknej krabičky je vždy lepšie ako hovno do škaredej... Bavím sa skvele
stary
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 132



« Odpoveď #138 kedy: 07. December , 2009, 08:02:29 »

...
dobra kapela je kapela, ktora sa ludom paci. poznas nejaku slovensku kapelu, za ktoru by si dal 1000 sk za koncert alebo za nou cestoval 200 ci 300 km? lebo za svetovymi kapelami sa takto cestuje a plati bezne. je to o tom, ze zazitok z koncertu dobrej kapely je lepsi ako zazitok s priemernej alebo podpriemernej kapely. presne kriteria sa samozrejme povedat nedaju...
ano, ja minimalne jednu taku slovensku poznam. teda, aspon pre mna je to kapela, co mi za to stoji  Žmurk
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #139 kedy: 07. December , 2009, 08:06:36 »

udry: nechapem, co stale riesis kluby, ze nepodporuju hentak kapely, tak kapely
 Verím Ti,že nechapeš. Lebo keby si chapal,tak pochopiš o čom pišem. :)  
Zaznamenané
7_rockov_stare_struny
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 78


« Odpoveď #140 kedy: 09. December , 2009, 02:42:58 »

ano, ja minimalne jednu taku slovensku poznam. teda, aspon pre mna je to kapela, co mi za to stoji  Žmurk

no a nie je jedna trochu malo?  Popiskujem si


 Verím Ti,že nechapeš. Lebo keby si chapal,tak pochopiš o čom pišem. :)  

ja chapem o com pises. Ty by si skratka chcel, aby tu existovalo kopec skvelych klubov, ktore by poskytovali pre mlade kapely skvele zazemie, hranie zadarmo, vynikajuco zvuk, pripadne nejaky kes za koncert atd. to by som chcel aj ja, to by bolo super. lenze realita je taka, ze tu nie je dost kapiel, ktore by pritiahli tolko posluchacov, aby sa takyto klub v pohode uzivil, preto si nechavaju radsej kluby zadne vratka.

nechapem to, preco nevies pochopit majitela takeho klubu, ktory sa snazi aj za cenu platenia kapiel za koncerty udrzat svoj klub nad vodou. ved v konecnom dosledku, ked kapela pritiahne ludi, co je jej cielom, tak neplati, ale zarobi. ak si myslis, ze by kluby mali viac podporovat mlade kapely a aj by boli dostatocne ziskove, preco si takyto klub nezalozis?
Zaznamenané

Joe: hovno do peknej krabičky je vždy lepšie ako hovno do škaredej... Bavím sa skvele
Strán: 1 ... 8 9 [10] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.109 sekund, 22 otázok.