Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
21. September , 2024, 08:41:06
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 10 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Vela dobrej hudby u Ocka .. sobota 28.11  (Prečítané 22937 krát)
0 užívateľov a 4 Hostí prehliada túto tému.
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #30 kedy: 02. December , 2009, 14:04:47 »

v ktorych bratislavskych "hudobnych kluboch" nie je prenajom? resp. ak nie si zuzana smatanova, tak kde mozes hrat bez najmu? nepocitaju sa kulturaky, bezne podniky a podobne.. viem ze ten rock ok je taky ale inak netusim. 

myslim ze hlava XXII ale niesom si vobec isty.
Zaznamenané

o-yep sro
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #31 kedy: 02. December , 2009, 14:09:50 »

Lebo kseftova kapela, tak ako Silent Duo, Dana Viktoria Band, Whatever, On The Road, Grexa a spol. a pod...je preto kseftova, lebo idu do podnikov hrat na kseft. Cize podnik im zaplati za to, aby tam hrali.

lenze "standardna" slovenska kseftova kapela hrava primarne po krcmach ako aligator irish atd., nie v kluboidnych priestoroch akym toto chce ocividne byt ak uz padlo porovnanie s randallom.
Zaznamenané

o-yep sro
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #32 kedy: 02. December , 2009, 14:14:48 »

lenze "standardna" slovenska kseftova kapela hrava primarne po krcmach ako aligator irish atd., nie v kluboidnych priestoroch akym toto chce ocividne byt ak uz padlo porovnanie s randallom.

myslim ze je to len o trochu mensie jak randal, miesta na sedenie a pitie je tam asi este aj viac jak v randali, ale problem je, ze to je oddelene od "socializacnej" casti. cize ak ma niekto naozaj zaplatit tych par euro, tak musi ist vyslovene cielene na teba, tvoj koncert. vacsina ludi nezaplati vstup a iba chlasta.. to je nevyhoda oproti randalu asi
Zaznamenané
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #33 kedy: 02. December , 2009, 14:30:00 »

pekne fotky z akcie Žmurk

http://picasaweb.google.com/BGrebeci/PTVSpakrukyStodolovaTurbinaDevachanCeleZleUOckaBratislava#
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #34 kedy: 02. December , 2009, 14:35:12 »

myslim ze je to len o trochu mensie jak randal, miesta na sedenie a pitie je tam asi este aj viac jak v randali, ale problem je, ze to je oddelene od "socializacnej" casti. cize ak ma niekto naozaj zaplatit tych par euro, tak musi ist vyslovene cielene na teba, tvoj koncert. vacsina ludi nezaplati vstup a iba chlasta.. to je nevyhoda oproti randalu asi

a dole do randalu sa akoze chodi cielene chlastat? to ma dost prekvapilo, v zivote by ma nenapadlo liezt tam keby sa tam nehralo   :)
Zaznamenané

o-yep sro
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #35 kedy: 02. December , 2009, 14:47:39 »

a dole do randalu sa akoze chodi cielene chlastat? to ma dost prekvapilo, v zivote by ma nenapadlo liezt tam keby sa tam nehralo   :)

sranda ja to nejaky cas robim presne opacne :)
Zaznamenané
Lubo
stály hosť
*****
Príspevkov: 908


-- JAZZ --


« Odpoveď #36 kedy: 02. December , 2009, 14:57:19 »

Rahan pyta za koncert 220evri. Co sa nevyberie na vstupnom, doplacas, co sa vyberie nad, je tvoje.
hh to su ine fory. To si mam ja platit za to aby som mu tam mohol este zahrat nie?! akoze nic v zlom ale to je ubohe.
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #37 kedy: 02. December , 2009, 14:59:07 »

.... aby som mu tam mohol este zahrat nie?! ...

ak na Teba nepride ani noha, tak mu tam vyrobis sekeru na druhej strane :)
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #38 kedy: 02. December , 2009, 15:01:20 »

moholo by dat 220 E za to ze mu tam nepridete zahrat
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #39 kedy: 02. December , 2009, 15:04:23 »

ak na Teba nepride ani noha, tak mu tam vyrobis sekeru na druhej strane :)

aku sekeru, elektrinu?
ak na nich nepride ani noha a nehral by tam nikto tak by to mal natrieskane?
« Posledná zmena: 02. December , 2009, 15:04:53 od joey » Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #40 kedy: 02. December , 2009, 15:08:59 »

neviem, ci tam na koncerty nevola extra zvukara napriklad...

na druhej strane ak kapela je ochotna dat tie peniaze, tak spravi vsetko preto, aby si tam ludi dotiahla. cize nemusi sa az tak starat o propagaciu. ak ale by mal kapelu, co nezaplati tie love, nema istotu, co si pre propagaciu spravia sami, cize patrilo by sa, aby tu propagaciu poriesil hlavne on sam, co su tiez naklady...
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #41 kedy: 02. December , 2009, 15:16:01 »

neviem, ci tam na koncerty nevola extra zvukara napriklad...

na druhej strane ak kapela je ochotna dat tie peniaze, tak spravi vsetko preto, aby si tam ludi dotiahla. cize nemusi sa az tak starat o propagaciu. ak ale by mal kapelu, co nezaplati tie love, nema istotu, co si pre propagaciu spravia sami, cize patrilo by sa, aby tu propagaciu poriesil hlavne on sam, co su tiez naklady...

cele je to zalozene na tom ze on nikdy neprerobi. ci tam na nich dojde 1 clovek alebo 200 ludi on svoje zarobi
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #42 kedy: 02. December , 2009, 15:20:53 »

neviem, ci tam na koncerty nevola extra zvukara napriklad...

na druhej strane ak kapela je ochotna dat tie peniaze, tak spravi vsetko preto, aby si tam ludi dotiahla. cize nemusi sa az tak starat o propagaciu. ak ale by mal kapelu, co nezaplati tie love, nema istotu, co si pre propagaciu spravia sami, cize patrilo by sa, aby tu propagaciu poriesil hlavne on sam, co su tiez naklady...

toho zvukara berem, ze toho zaplatit treba. no to je vsetko
aj keby si kapela nikoho nezavolala tak on bude max bez zisku ale ziadna velka sekera mu teda nehrozi. horsie by bolo keby sa kapely na hranie v jeho klube vykaslali...cize kludne by si mohol dovolit nechat hravat kapely v jeho klube aj zadara aspon prvy pol rok a to by este len Randal cumel o kolko "pijanov" pride  Zdravíčko

a inak pochybujem ze existuje nejaka kapela ktora sa na propagaciu vlastneho koncertu vysere anio keby za ten koncert sami neplatili, hras pretoze chces aby ta ludia poculi a tych ludi s tou akciou oboznat chces tak ci onak...ci nie?
« Posledná zmena: 02. December , 2009, 15:22:08 od joey » Zaznamenané
Lubo
stály hosť
*****
Príspevkov: 908


-- JAZZ --


« Odpoveď #43 kedy: 02. December , 2009, 15:22:42 »

no dobre ale otazka je ake kapely tam dostane ked im povie ake su podmienky. Musite si zaplatit :D
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #44 kedy: 02. December , 2009, 15:23:10 »

cele je to zalozene na tom ze on nikdy neprerobi. ci tam na nich dojde 1 clovek alebo 200 ludi on svoje zarobi

vsak ano :) presne tak by si to urobil aj ty si myslim...
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 10 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.127 sekund, 23 otázok.