Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
21. September , 2024, 08:30:47
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Vela dobrej hudby u Ocka .. sobota 28.11  (Prečítané 22932 krát)
0 užívateľov a 5 Hostí prehliada túto tému.
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #60 kedy: 02. December , 2009, 16:36:34 »

ja to berem z pohladu rozbiehajuceho podniku

randall je stara osvedcena vec, tam nie je o com
ale chapem ze viest podnik takehoto druhu nie je jednoducha zalezitost
« Posledná zmena: 02. December , 2009, 16:37:18 od joey » Zaznamenané
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #61 kedy: 02. December , 2009, 17:22:51 »

No tu hlavne zalezi od typu kapely, mame dva:

1. Kapela hrajuca vlastnu tvorbu - chce prezentovat vlastne veci, maju ambicie natocit nejaky demac/cd, chcu mat fanusikov a taka kapela musi pre to aj nieco spravit....teda aj prenajat si miestnost, zabezpecit si promo, plagaty, atd...

2. Kapela hrajuca covery - neprezentuju nic, ich uloha je zabavit ludi, aby tancovali, skakali po stoloch, spievali, whatever... Taka kapela je v podniku ziaduca (zaplatena), hra 3-4 hodiny, cize pritiahne ludi a predaju viac litrov piva. Treba este podotknut, ze kseftova kapela vacsinou vlastni PAcko, vlastny mix, vlastne svetla, atd..., tak zo strany podniku su v tomto smere nulove naklady.
« Posledná zmena: 02. December , 2009, 17:24:57 od iMbUS » Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #62 kedy: 02. December , 2009, 17:37:08 »

imbus rec je o klubovom a nie krcmovom pristore  :) teda takom kde sa primarne hra a vycap je podruzna vec
Zaznamenané

o-yep sro
udry
Hosť
« Odpoveď #63 kedy: 02. December , 2009, 17:51:30 »

Ved je to všetko postavene na hlavu. Ja ako majitel alebo prevadzkovatel klubu musím mat zaujem,aby v tom klube kapely hrali. Ja ich tam musím dotiahnut. Nie  aby sa mi občas niektora kapela ponukla " šak zaplatíme si,možeme si zahrat? ". Ved to je chore.  Ano,niekedy zarobím,niekedy možno niečo prerobím. Ale ked sa tam nebude nič diat,tak určite nezarobím. Na zdravie!
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #64 kedy: 02. December , 2009, 17:55:22 »

ked je zo strany kapiel tak velky zaujem ze si vybookovany a na vacsinu kapiel dojde zopar kamaratov, tak ta asi ta charita velmi rychlo prejde.
neobhajuje, len konstatujem. kapely picuju ze neni kde hrat - nemaju sa tym padom az taku velku moznost ostrielavat pred ludmi, ludia picuju ze kapely hraju pred ludmi otrasne a tak radsej na koncerty ani nechodia alebo radsej vsetko prepiju no a teraz co  ha ha ha je to cele zacarovany kruh.
Zaznamenané

o-yep sro
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #65 kedy: 02. December , 2009, 17:59:50 »

na koncerty nikto nechodi.  viac kapiel ako fanusikov.  zlate casy koncertov su uz prec. par festakov inak skapal pes.
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #66 kedy: 02. December , 2009, 18:02:10 »

Ved je to všetko postavene na hlavu. Ja ako majitel alebo prevadzkovatel klubu musím mat zaujem,aby v tom klube kapely hrali. Ja ich tam musím dotiahnut. Nie  aby sa mi občas niektora kapela ponukla " šak zaplatíme si,možeme si zahrat? ". Ved to je chore.  Ano,niekedy zarobím,niekedy možno niečo prerobím. Ale ked sa tam nebude nič diat,tak určite nezarobím. Na zdravie!

super vystihnute  Na zdravie!
Zaznamenané
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #67 kedy: 02. December , 2009, 18:04:30 »

inak podstatna vec je aj to ako je klub postaveny resp vymysleny
ak to spravis tak ze ludia tam dojdu tak ci onak na pivo/kavu/vodku + tam budes mat zivu hudbu 
« Posledná zmena: 02. December , 2009, 18:04:51 od joey » Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #68 kedy: 02. December , 2009, 18:06:24 »

radsej vsetko prepiju no a teraz co  ha ha ha
... o.k.  pokial to prepiju v mojom klube.... Na zdravie!
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #69 kedy: 02. December , 2009, 18:10:08 »

super vystihnute  Na zdravie!

tak ti poviem ze zober pozicku a sprav to takto  :)

ked dojdem do krcmi na pivo, tak chcem mat klud - cize ziadnu revucu rockovu kapelu. maximalne v rohu nech hra potichu pitu. ked chcem ist na hlucny koncert, tak by som rad isiel do priestoru ako bol byvaly babylon a pri tej prilezitosti si tam na bare nieco dal. nic by nebolo horsie ako keby do mojej oblubenej krcmi dosla zacinajuca metallica revival kapela. a teraz co spravis, budes to selektovat aby to bezneho cloveka nerusilo? aky spravis zanrovy profil krcmi? it aint easy.
Zaznamenané

o-yep sro
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #70 kedy: 02. December , 2009, 18:11:12 »

... o.k.  pokial to prepiju v mojom klube.... Na zdravie!

ale na klub sa ti vyjebu ak tam zrovna nieje kapela co hra co sa im lubi a najlepsie zadarmo  :)
Zaznamenané

o-yep sro
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #71 kedy: 02. December , 2009, 18:13:57 »

tak ti poviem ze zober pozicku a sprav to takto  :)

ked dojdem do krcmi na pivo, tak chcem mat klud - cize ziadnu revucu rockovu kapelu. maximalne v rohu nech hra potichu pitu. ked chcem ist na hlucny koncert, tak by som rad isiel do priestoru ako bol byvaly babylon a pri tej prilezitosti si tam na bare nieco dal. nic by nebolo horsie ako keby do mojej oblubenej krcmi dosla zacinajuca metallica revival kapela. a teraz co spravis, budes to selektovat aby to bezneho cloveka nerusilo? aky spravis zanrovy profil krcmi? it aint easy.

chapem ze to nie je jednoduche, keby to aj bolo tak take uz nieco je.
ale myslim si ze by sa dalo nieco take spravit. len to chce poriadnu organizaciu. ak spravis nieco na sposob MUSIC BAR (co je v starom meste) tak sa to da. kapely mozu ist "unplgged" prip vyselektovat kapely ktore ano ktore nie. pripadne dat zanrove vecery. kludne metal, elektro, etno, rokec, blues, jazz....len to chce pekne oddelit koncertovu salu od posedenia. co si myslim ze randall je v pohode vyrieseny.

druha vec ze tu na fore je vcelku dost sikovnych ludi ktori by do niecoho takeho sli. jedine co to chce su fajn priestory v meste.

druha vec je to ze takato cinnost sa neda robit ako prvoplanovo zarobkova
« Posledná zmena: 02. December , 2009, 18:16:02 od joey » Zaznamenané
shorty.
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 235



WWW
« Odpoveď #72 kedy: 02. December , 2009, 18:17:51 »

-> Ondro
Randal to zriesil tak, ze piatok, sobota sa plati za prenajom 350,- ale ostatne dni sa deli vstupne. 60% Randal 40% organizator.
Co je celkom dobry napad. Ked si chce niekto zahrat tak si zahra a urcite nepreroby(cez tyzden). A ked chce niekto spravit poriadnu akciu a pripadne na tom aj nieco otocit tak si bookne vikend a da si zalezat. Len pre info s peniazmi sa manipuluje az po skonceni koncertu. Neplati sa predom nic.
Ten vylep plagatov som si robil sam a zvalujem to na globalnu lenivost obcanov v tej dobe, alebo kriza, alebo predvyplatne obdobie....neviem. Kazdopadne tam z mojich kamaratom (a nielen ti co prislubili ucast) tak asi 20%. Svetlou strankou bolo ludske jednanie Jura.
To ze je Ocko teraz dalsou alternativou je super....mozno trosku blbe ze hned vedla ale neva :) Len som zvedavy co spravil s tym zvukom lebo naposledy (Ciste Tvary) to bola katastofa.
« Posledná zmena: 02. December , 2009, 18:19:15 od shorty. » Zaznamenané

"I want something good to die for, to make it beautiful to live."
[J.Homme]


https://www.facebook.com/MillhouseSK  www.mkmb.sk/u/shorty
udry
Hosť
« Odpoveď #73 kedy: 02. December , 2009, 18:19:20 »

tak ti poviem ze zober pozicku a sprav to takto  :)

ked dojdem do krcmi na pivo, tak chcem mat klud - cize ziadnu revucu rockovu kapelu. maximalne v rohu nech hra potichu pitu. ked chcem ist na hlucny koncert, tak by som rad isiel do priestoru ako bol byvaly babylon a pri tej prilezitosti si tam na bare nieco dal. nic by nebolo horsie ako keby do mojej oblubenej krcmi dosla zacinajuca metallica revival kapela. a teraz co spravis, budes to selektovat aby to bezneho cloveka nerusilo? aky spravis zanrovy profil krcmi? it aint easy.
Ked chcem popijat pivo a mat klud,tak nepojdem do podniku kde hra kapela. Na zdravie!
Zaznamenané
shorty.
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 235



WWW
« Odpoveď #74 kedy: 02. December , 2009, 18:22:53 »

ved preto sa pytam... kde konkretne je to inak?   moc velka konkurencia hudobnych klubov v bratislave nie je, daju sa zratat na jednej ruke
To by zratal aj priemerny kanadsky drevorubac  :)
Zaznamenané

"I want something good to die for, to make it beautiful to live."
[J.Homme]


https://www.facebook.com/MillhouseSK  www.mkmb.sk/u/shorty
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.101 sekund, 23 otázok.