Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 10:49:25
Strán: 1 [2] 3 4 ... 15 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Odzvonilo torrentom ?  (Prečítané 30596 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #15 kedy: 28. November , 2009, 19:02:19 »

A vobec je to dusevne vlastnictvo nejake chore, raz nieco urobim a uz sa len nabalujem (teda vydavatel). A to hovorim ako programator... A kto si mysli, ze ak by ludia nemali moznost si to stiahnut z netu tak si to kupia, nech sa obleje ladovou vodou.

Inak na torrenty su jednak private trackery a dvak decentralizovane siete (dht, peer exchange), len sa treba nejako pripojit aspon na 1 peera v tej sieti. Vsetky tie servery co sli dole su totiz okrem vyhladavacov hlavne trackery.

rapid, hotfile, storage kedy pojdu dole ?
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
lenivy
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 516

lenivy cvicit


« Odpoveď #16 kedy: 28. November , 2009, 19:05:00 »

Ked niekomu v EU rupne v bedni.. Rapid uz prehral jeden spor - http://www.cdr.cz/a/27309
« Posledná zmena: 28. November , 2009, 19:06:52 od lenivy » Zaznamenané

Hi Bender! Hi Fender!
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #17 kedy: 28. November , 2009, 19:14:02 »

ach jaj Na zdravie!
Hmm... daj nejaku skusenost.

Bez toho, aby som sa chvalil a hral na mudreho - Zisk z dosak je tak minimalny, ze dnes sa CD berie ako produkt. Musel by si byt velmi zaujimavy, aby si mal predaj na zlate, platinove platne. Ako napr. Peha, Tasler, Rytmus, ... Vydavatelstvo si zoberie svoj podiel, predajne svoj, atd... a tebe zostane nejakych 7 % z predaja CD. Oplati sa to z tych 100 % Huh!
Universal music - precitaj si podmienky, Peter Riava je riaditel. Vela ludi ma o nom svoj nazor. Atd, atd, atd... BMG Sony, atd... atd... :)

CD sa daju kupit z netu v podobe plateneho Downloadu. Zaplatis prachy, poslu Ti majlom link, stiahnes, mas. Pripadne si kupis origo CD, ale uznaj, ze dnes nosice maju taku stratovu hodnotu, ze hned ako si to kupis, das to do mp3 formatu. Cize hras sa na svätuska, ze si si nikdy nic nenapalil, neskonvertoval, atd... Huh! Alebo sa len skryvas za falos, ze Vodu kaze, vino pije ? :) Alebo ?

Este stale ma zmysel kupovat si fyzicky CD nosic, z ktoreho ma kapela picu materinu ?
Zaznamenané

johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #18 kedy: 28. November , 2009, 19:15:31 »

torrenty sú najsuper. žiadne veľké škaredé servery plné všeličoho, ale... šak si prečítajte.
  http://en.wikipedia.org/wiki/BitTorrent_%28protocol%29

torrenty este niekto pouziva ?

hmm... a rapidshare kto používa? jaké je tam maximálne free sťahovanie teraz? čakacie doby... a tieto filehost stránky sú väčšinou plné malmwaru, bordelu, všeliakých reklám a pičovín :) ja si zapnem torrent, ak je "zdravý" tak mi to fičí na max. speed, nemám žiadne problémy, atď.  Beeee
Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #19 kedy: 28. November , 2009, 19:22:02 »

...s tými prachmi a vydavatelstvami mi to písat nemusíš,otec točil nejedno CD.
Ja tiez, a je to dost biedne s tymi vydavatelstvami. Doslova jeden clovek tu urcuje, co sa bude pocuvat... Hanba im Si píš!!!  To co bolo? červená-von
Zaznamenané

johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #20 kedy: 28. November , 2009, 19:22:24 »

imho, keby to všetci robia jak radiohead, alebo ponovom horkýže slíže, tak sú všetci spokojnejší.
Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #21 kedy: 28. November , 2009, 19:23:01 »

imho, keby to všetci robia jak radiohead, alebo ponovom horkýže slíže, tak sú všetci spokojnejší.
Tak ! Radsej keby kapely viac hrali, jak predavali svoje dosky...  Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #22 kedy: 28. November , 2009, 19:24:44 »

...

hmm... a rapidshare kto používa? jaké je tam maximálne free sťahovanie teraz? čakacie doby... a tieto filehost stránky sú väčšinou plné malmwaru, bordelu, všeliakých reklám a pičovín :) ja si zapnem torrent, ak je "zdravý" tak mi to fičí na max. speed, nemám žiadne problémy, atď.  Beeee

jeden diel z nejakeho americkeho serialu stiahnem z rapidshare na dva fajly za 30-40 minut aj s cakacou dobou medi stahovanim... kedysi ked som pouzival torrenty, tak ak to bol nejaky hit, trvalo to hodinu-dve, ak to nebol hit, tak kludne aj pol dna a viac. ako to bolo cosi raritne, kludne som X krat ane len nenasiel na to torrent. to sa mi na rapidshare este nestalo, ze by som nieco nenaisel.

film na 8 fajlov stiahnem z rapidu za 3-4 hodiny. niektore filmy z torrentu som stahoval aj tyzden, na niektore som torrent nenasiel.
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #23 kedy: 28. November , 2009, 19:27:08 »

...
film na 8 fajlov stiahnem z rapidu za 3-4 hodiny. niektore filmy z torrentu som stahoval aj tyzden, na niektore som torrent nenasiel.
V mozille je inak super ADD - Rapidshare downloader - spravi vsetko za vas. Staci dat do googlu. Denne stiahnem free aj 30 linkov a byvam v bytovke.

Btw - Rastis, ja mam uplne opacny "pribeh", teda, pokial som nevedel o tom RS downloaderi.
Zatial som na Torrentoch nasiel viacero veci a ked nie, tak Google a ides. :)
Zaznamenané

johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #24 kedy: 28. November , 2009, 19:28:20 »

jeden diel z nejakeho americkeho serialu stiahnem z rapidshare na dva fajly za 30-40 minut aj s cakacou dobou medi stahovanim... kedysi ked som pouzival torrenty, tak ak to bol nejaky hit, trvalo to hodinu-dve, ak to nebol hit, tak kludne aj pol dna a viac. ako to bolo cosi raritne, kludne som X krat ane len nenasiel na to torrent. to sa mi na rapidshare este nestalo, ze by som nieco nenaisel.

film na 8 fajlov stiahnem z rapidu za 3-4 hodiny. niektore filmy z torrentu som stahoval aj tyzden, na niektore som torrent nenasiel.

beriem, ale... ak človek sťahuje niečo čerstvé, alebo evergreen tak je torrent podstatne lepší :) napríklad, House MD má u mňa priemer cca 10-15 minút na jednu časť :)
Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #25 kedy: 28. November , 2009, 19:31:48 »

V mozille je inak super ADD - Rapidshare downloader - spravi vsetko za vas. Staci dat do googlu. Denne stiahnem free aj 30 linkov a byvam v bytovke.

Btw - Rastis, ja mam uplne opacny "pribeh", teda, pokial som nevedel o tom RS downloaderi.
Zatial som na Torrentoch nasiel viacero veci a ked nie, tak Google a ides. :)

mozno sa torrenty viacej rozsirili alebo co, ale pred dvoma - troma rokmi tam kopec veci skratka nebolo.

ten plugin vyskusam, dik :)
Zaznamenané
lenivy
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 516

lenivy cvicit


« Odpoveď #26 kedy: 28. November , 2009, 19:33:55 »

Tak ked clovek taha serial hned po odvysielani a je tam 3k seederov tak torrent ide naplno aj pri 10M linke. Ale nejake stare to fakt len ked sa to neda inak zohnat. Inak niekto tu nepozna jdownloader, co  Popiskujem si?
Zaznamenané

Hi Bender! Hi Fender!
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #27 kedy: 28. November , 2009, 19:36:07 »

Tak ked clovek taha serial hned po odvysielani a je tam 3k seederov tak torrent ide naplno aj pri 10M linke. Ale nejake stare to fakt len ked sa to neda inak zohnat. Inak niekto tu nepozna jdownloader, co  Popiskujem si?
Co je Jdownloader ?

Ja mam este v mozille Downloadhelper add - VYBORNA vec, stiahne KAZDE medium, ktore chcete z hocijakej stranky. Dokonca taha aj Flash stranky.
Zaznamenané

PalinkoZa
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 151



« Odpoveď #28 kedy: 28. November , 2009, 19:38:07 »

Co je Jdownloader ?

Ja mam este v mozille Downloadhelper add - VYBORNA vec, stiahne KAZDE medium, ktore chcete z hocijakej stranky. Dokonca taha aj Flash stranky.
presne tak, super vec to je
Zaznamenané

Randall G3 150W, Laney 200W
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #29 kedy: 28. November , 2009, 19:38:57 »

J&T downloader je lepsi
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Strán: 1 [2] 3 4 ... 15 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.111 sekund, 22 otázok.