Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 16:01:48
Strán: 1 ... 12 13 [14] 15 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Odzvonilo torrentom ?  (Prečítané 30599 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #195 kedy: 04. December , 2009, 13:02:21 »

podla mna by to mohlo viest k zaniku vydavatelstiev... to by bolo uplne super... mohli by sa vsetky kapely pekne preorientovat na styl predaja albumov ala Radiohead... zisky by isli im a nie nenazranym record company pricks ako ich oznacil Zappa  Zdravíčko

utopia
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #196 kedy: 04. December , 2009, 13:03:49 »

utopia

podla mna vobec nie... radiohead ukazal ze to funguje  Na zdravie!

edit: ja kludne zaplatim za nahravku ak viem ze to pojde kapele... ale ked im z toho ide posranych 6% tak to fakt nemusim...
« Posledná zmena: 04. December , 2009, 13:04:54 od cubo » Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #197 kedy: 04. December , 2009, 13:07:49 »

Radiohead si to moze dovolit z pozicie slavnej kapely za vodou. ty sa do podobnej pozicie s vydavatelom dostanes len velmi tazko a bez vydavatela vobec.
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #198 kedy: 04. December , 2009, 13:09:41 »

Radiohead si to moze dovolit z pozicie slavnej kapely za vodou. ty sa do podobnej pozicie s vydavatelom dostanes len velmi tazko a bez vydavatela vobec.

v tomto nesuhlasim lebo dneska mame internet... kedysi by bolo nieco take samozrejme nemyslitelne... ale pomocou internetu sa da slusne spopularizovat...
Zaznamenané
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #199 kedy: 04. December , 2009, 13:10:35 »

podla mna vobec nie... radiohead ukazal ze to funguje  Na zdravie!

edit: ja kludne zaplatim za nahravku ak viem ze to pojde kapele... ale ked im z toho ide posranych 6% tak to fakt nemusim...
radiohead ide vydavat novy album zase klasickym stylom, well.. neviem ci to az tak ide
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #200 kedy: 04. December , 2009, 13:12:50 »

radiohead ide vydavat novy album zase klasickym stylom, well.. neviem ci to az tak ide

to ma az tak nezaujima ako to ze ten ktory vydali novym stylom bol uspesny... neviem teda preco teraz zasa vydavaju takto, musim si to zistit...  Na zdravie!
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #201 kedy: 04. December , 2009, 13:29:11 »

v tomto nesuhlasim lebo dneska mame internet... kedysi by bolo nieco take samozrejme nemyslitelne... ale pomocou internetu sa da slusne spopularizovat...

a zato je teraz tolko kapel slavnych a za vodou, co sa spravili same bez vydavatela - lebo mame internet a s nim to ide samo  Žmurk

pici a neviem kde robi s2t chybu. sme na vsetkych moznych aj nemoznych weboch, odkoncertovane 10 rokov, 2 albumy u velkeho vydavatela, ale pristupov denne na web len par a predanych nosicov vdaka vlastnej webovej prezentacii este menej... 
Zaznamenané
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #202 kedy: 04. December , 2009, 13:31:16 »

a zato je teraz tolko kapel slavnych a za vodou, co sa spravili same bez vydavatela - lebo mame internet a s nim to ide samo  Žmurk

pici a neviem kde robi s2t chybu. sme na vsetkych moznych aj nemoznych weboch, odkoncertovane 10 rokov, 2 albumy u velkeho vydavatela, ale pristupov denne na web len par a predanych nosicov vdaka vlastnej webovej prezentacii este menej... 
asi ste prilis alternativni  Som frajer
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #203 kedy: 04. December , 2009, 13:32:11 »

a zato je teraz tolko kapel slavnych a za vodou, co sa spravili same bez vydavatela - lebo mame internet a s nim to ide samo  Žmurk

pici a neviem kde robi s2t chybu. sme na vsetkych moznych aj nemoznych weboch, odkoncertovane 10 rokov, 2 albumy u velkeho vydavatela, ale pristupov denne na web len par a predanych nosicov vdaka vlastnej webovej prezentacii este menej... 

asi ludi vasa hudba velmi nerzaujima... napriklad jeden mexicky gitarista si na youtube spravil taku fan zakladnu ze ked nahral cd islo na dracku... podla mna ak si fakt dobry tak na internete prerazis... ale fakt dobry nie ako tucet dalsich  Na zdravie!
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #204 kedy: 04. December , 2009, 13:36:06 »

asi ludi vasa hudba velmi nerzaujima...

v inej teme spominany kapitalisticky Randal ktory kapely zdiera pytanim penazi sme vypredali X-krat bez toho, aby sme klubu davali nejake peniaze  Žmurk

...napriklad jeden mexicky gitarista si na youtube spravil taku fan zakladnu ze ked nahral cd islo na dracku... podla mna ak si fakt dobry tak na internete prerazis... ale fakt dobry nie ako tucet dalsich  Na zdravie!

snivaj o tom dalej  Žmurk
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #205 kedy: 04. December , 2009, 13:37:49 »

v inej teme spominany kapitalisticky Randal ktory kapely zdiera pytanim penazi sme vypredali X-krat bez toho, aby sme klubu davali nejake peniaze  Žmurk

snivaj o tom dalej  Žmurk

cize z toho mi vyplyva ze ludia vas maju radi live ale doma si vas nik nepusti...
Zaznamenané
reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #206 kedy: 04. December , 2009, 13:39:29 »

cize z toho mi vyplyva ze ludia vas maju radi live ale doma si vas nik nepusti...
Inak na tom to je časť pravdy, ja mám hrozne rád ska na koncertoch, ale doma si to pustím, iba fakt občas.
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #207 kedy: 04. December , 2009, 13:39:57 »

cize z toho mi vyplyva ze ludia vas maju radi live ale doma si vas nik nepusti...

zle Ti z toho vyplyva. my predaj nosicov mame. pisal som, ze je to bieda s predajom nosicov vdaka kapelovej webovej prezentacii, tam su tie cisla blizke nule.
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #208 kedy: 04. December , 2009, 13:44:03 »

zle Ti z toho vyplyva. my predaj nosicov mame. pisal som, ze je to bieda s predajom nosicov vdaka kapelovej webovej prezentacii, tam su tie cisla blizke nule.

zle? a o com inom to svedci? nehovoriac o tom ze ska je mensinova zalezitost a prevazne live zalezitost... to si doma ziadny normalny clovek nepusti... Bavím sa skvele
ale zasa ty uz mas urcite dost rokov tak to je normalne ze si skepticky voci novym formam propagacie...
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #209 kedy: 04. December , 2009, 13:46:49 »

tolko ekonomickej naivity co tu odznieva poslednu dobu ma az strasi
Zaznamenané

o-yep sro
Strán: 1 ... 12 13 [14] 15 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.066 sekund, 22 otázok.