Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Apríl , 2024, 14:31:36
Strán: 1 ... 13 14 [15] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Odzvonilo torrentom ?  (Prečítané 30598 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #210 kedy: 04. December , 2009, 13:48:18 »

zle? a o com inom to svedci? nehovoriac o tom ze ska je mensinova zalezitost a prevazne live zalezitost... to si doma ziadny normalny clovek nepusti... Bavím sa skvele
ale zasa ty uz mas urcite dost rokov tak to je normalne ze si skepticky voci novym formam propagacie...

ty o com furt meles ? ja Ti tu neplacem, hovorim Ti, ze s2t nosice sa realne predavaju. s2t ma aj serioznu webovu prezentaciu uz dlhe roky. a ja Ti na zaklade tejto skusenosti tvrdim, ze pises bludy bezohladu na nejakeho mexickeho gitaristu co spominas. odkazovanie sa na nejaku megaslavnu kapelu co skusila obist vydavatela je tiez scestne bezohladu na to, ako im to dopadlo. ak je pravda, ze idu vydavat zase pod vydavatelom, tak potom o com je cela tato debata ?
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #211 kedy: 04. December , 2009, 13:52:45 »

ty o com furt meles ? ja Ti tu neplacem, hovorim Ti, ze s2t nosice sa realne predavaju. s2t ma aj serioznu webovu prezentaciu uz dlhe roky. a ja Ti na zaklade tejto skusenosti tvrdim, ze pises bludy bezohladu na nejakeho mexickeho gitaristu co spominas. odkazovanie sa na nejaku megaslavnu kapelu co skusila obist vydavatela je tiez scestne bezohladu na to, ako im to dopadlo. ak je pravda, ze idu vydavat zase pod vydavatelom, tak potom o com je cela tato debata ?

mas pravdu  Cmuk chlapci
Zaznamenané
traktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 700


« Odpoveď #212 kedy: 04. December , 2009, 17:23:35 »

inac nefunguje iTunes nahodou presne tak ,ze si stiahnem co chcem a zaplatim si za to ? ...v USA to takto frci ne ?
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #213 kedy: 04. December , 2009, 17:28:58 »

inac nefunguje iTunes nahodou presne tak ,ze si stiahnem co chcem a zaplatim si za to ? ...v USA to takto frci ne ?
... a už take 3-4 roky určite,možeš si vybrat bud jednotlive skladby alebo cely album... Na zdravie!  aj som tu kedysi  v dakej teme o tom pisal...
« Posledná zmena: 04. December , 2009, 17:30:57 od udry » Zaznamenané
Strán: 1 ... 13 14 [15] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.058 sekund, 22 otázok.