Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
21. September , 2024, 12:36:11
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Masters of Rock 2010 15. – 18.7. 2010  (Prečítané 6570 krát)
0 užívateľov a 4 Hostí prehliada túto tému.
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #15 kedy: 02. December , 2009, 16:36:54 »

MOR za radil Queensryche do svojho programu uz v roku 1991, spolu s AC/DC a dalsimi...
?
Zaznamenané
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #16 kedy: 03. December , 2009, 01:03:13 »

MOR za radil Queensryche do svojho programu uz v roku 1991, spolu s AC/DC a dalsimi...

ty mas zrejme na mysli Monsters of Rock, co bol festak neviem kedy davno a neviem kde...toto je Masters of Rock, ktory sa kona v Cechach od roku 2003
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #17 kedy: 03. December , 2009, 01:12:31 »

Queens je bomba, este som ich live nevidel, no fest nie je zrovna moje. Snad ak budu niekde v Europe hrat svoj gig
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #18 kedy: 03. December , 2009, 01:25:41 »

čo vám je zle od pečene? na takýto fest sedlák gay mrtveho metalu Huh! keby bol zadarmo, tak sa tam idem ožrať.  Bleee
Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #19 kedy: 03. December , 2009, 01:26:53 »

No jasne, CoB su pre mna nazivo zaujimavejsi ako cely MoR dokopy. A na BA je hlavne aj Devin Townsend (ktory ani neviem ci niekedy vobec bol v nasich koncinach Žmurk ) a Diablo Swing Ochestra.  Žmurk
Neni o com.

a presne pre tieto veci by som radšej šiel na brutal, ak nebudem niekde veľmi ďaleko.
Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
yngwinier
stály hosť
*****
Príspevkov: 1024



« Odpoveď #20 kedy: 03. December , 2009, 07:11:46 »

ty mas zrejme na mysli Monsters of Rock, co bol festak neviem kedy davno a neviem kde...toto je Masters of Rock, ktory sa kona v Cechach od roku 2003
aha :) Chybicka se vloudila :) Ano, bol to festival, vtedy bol najblizsie k Slovensku v Budapesti
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4779


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #21 kedy: 03. December , 2009, 10:40:22 »

No jasne, CoB su pre mna nazivo zaujimavejsi ako cely MoR dokopy. A na BA je hlavne aj Devin Townsend (ktory ani neviem ci niekedy vobec bol v nasich koncinach Žmurk ) a Diablo Swing Ochestra.  Žmurk
Neni o com.
Diablo Swing Ochestra. to nemysliš vážne takato jeba je tam????no to idem ,,,MOR je uplna sračka určite tam nik nepride ani zadara na stare vykopavky čo nevedia ani hrat ...treba poriadny brutal anal to ludia milujju ha ha ha chudak jacko radšej umrel ked videl ,že už nik nepride lebo nehra tu spravnu mastenicu Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 03. December , 2009, 10:46:25 od joe » Zaznamenané

MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #22 kedy: 03. December , 2009, 11:12:30 »

Queens je bomba, este som ich live nevidel, no fest nie je zrovna moje. Snad ak budu niekde v Europe hrat svoj gig

Videl som v Plzni pred rokom (ci dvoma to bolo?)... mierne sklamanie.  Bol to fajn, ale tak ked ma clovek nadstandardne ocakavania..:)
Zaznamenané

Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.085 sekund, 23 otázok.