Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Marec , 2024, 10:52:20
Strán: 1 2 3 [4] 5 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Vox Ac30 CC  (Prečítané 21396 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #45 kedy: 07. Marec , 2014, 09:48:26 »

Mam plesnive aparaty a bedne  Nechajte ma vydýchať
A gitary som mal tiez nejake starsie uz obcas  Bavím sa skvele
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #46 kedy: 07. Marec , 2014, 09:53:18 »

A gitary som mal tiez nejake starsie uz obcas  Bavím sa skvele

Tak ale nie fendre ani gipsony. Najvyssi cas to zmenit.  Som frajer
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #47 kedy: 05. Január , 2015, 14:48:37 »

...
Hral som na par starych Voxoch AC30, jedine, co mi ale na nich trolinku vadi, ze su skor na tie single. Gibsony su s nimi fajn, ale obcas sa s humbuckermi uz trochu blatia.

No ja som sa za ten cas, co som tu pisal prispevok stal velmi VOX pozitiv... Ale az tak, ze Mesu Mark V a Marshall 1987x nechavam doma a do studia taham Vox AC30. Dost sa mi paci "odpoved" toho aparatu pri hre. Neuveritelne dobre to odpoveda na trsatko, uder, atd... cize dynamika. A co je najhlavnejsie - stale je gitaru pocut, nestrati sa ani v kapele, nikde...

Inak Progi, k tym snimacom... mne sa zas ovela viac paci s HB, vtedy to neprska tak ako single... a s Jankovym OD to robi dobrotu, t. j. spevni basy, viac spieva a lepsie reaguje na potak. Odskusane prave s Gibsnom Standard.

Dost uvazujem nad kupou AC30 HW, ale head verziu. Mate niekto skusenosti prave s touto radou AC30tky? Donedavna som chcel AC15HW, ale stale mam predsudky voci tym 15tim wattom a celkovemu headroomu.
Zaznamenané

pankac
nováčik
*
Príspevkov: 9


« Odpoveď #48 kedy: 05. Január , 2015, 15:42:39 »

Dost uvazujem nad kupou AC30 HW, ale head verziu. Mate niekto skusenosti prave s touto radou AC30tky? Donedavna som chcel AC15HW, ale stale mam predsudky voci tym 15tim wattom a celkovemu headroomu.

Mal som moznost iba na par minut pocut zblizka hrat AC15WH s greenbackmi a znelo to dost prijemne..
Ad headroom - doma mam aktualnu AC15C2 a je tam urcite rozdiel voci AC30, ale headroom mna velmi netrapi, koncove skreslenie moc nevyuzivam a hlucne to je aj tak dost.. Na zive hranie bez PA to podla mna aj nie je ani pri AC30, ak ma vysky v takom uzkom radiuse od stredu ako moja AC15… cize u mna to mikrofon isti.
Inak nad vymenou za AC30 som nejaky cas uvazoval pri prvom porovnani, potom som vymenil standardne lampy (za JJ ) a rozdiel ma fakt prekvapil a uz som vysmiaty :)
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #49 kedy: 05. Január , 2015, 15:57:53 »

Zacal som totiz hrat s jednou kapelou, kde kvoli ekonomickemu rieseniu odposluchov sa potrebujem pocut z aparatu, resp. z podia.

A pocut v mojom ponimani znamena pocut gitaru, nie len nejaky sum v pozadi, hlavne aby to malo AJ pevny clean, co pri 15tke sa bojim nakreslovania.

Inak, co je zaujimave, ze mam Vox Night Train a to sa mi paci viac nez AC15tka (klasicka), ale menej ako AC30tka.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #50 kedy: 05. Január , 2015, 16:56:59 »

Zacal som totiz hrat s jednou kapelou, kde kvoli ekonomickemu rieseniu odposluchov sa potrebujem pocut z aparatu, resp. z podia.

A pocut v mojom ponimani znamena pocut gitaru, nie len nejaky sum v pozadi, hlavne aby to malo AJ pevny clean, co pri 15tke sa bojim nakreslovania.

Inak, co je zaujimave, ze mam Vox Night Train a to sa mi paci viac nez AC15tka (klasicka), ale menej ako AC30tka.  Bavím sa skvele

Aj to niecim krmis ci volume doprava a na clean stiahnut na gitare? Na zdravie!
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #51 kedy: 05. Január , 2015, 17:01:54 »

Aj to niecim krmis ci volume doprava a na clean stiahnut na gitare? Na zdravie!
Co teraz myslis? NT?
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #52 kedy: 05. Január , 2015, 17:05:08 »

nie praveze tu AC30 :) lebo raz som hral na starej AC30 a ono to naplno revalo jak besne, ale lepsi skresleny zvuk som nepocul  ha ha ha
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #53 kedy: 05. Január , 2015, 18:01:40 »

nie praveze tu AC30 :) lebo raz som hral na starej AC30 a ono to naplno revalo jak besne, ale lepsi skresleny zvuk som nepocul  ha ha ha

Ac30tku pouzivam zasadne gitara - screamer - input. A kebyze nehram sola, tak idem rovno do inputu.  Bavím sa skvele Sak prave ten drive sa mi paci... ze je brutalne pouzitelny a da sa s nim vyborne pracovat. Podobne je tomu prave na Mark V a Plexine.

Zatial sa mi zvukovo najviac pacila AC30tka 6TB. To je peklo...
Zaznamenané

PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #54 kedy: 03. Apríl , 2015, 14:09:07 »

Dnes som si zadovazil toto kombo a musim povedat, ze hra velmi ale velmi dobre, spolu s marshall 1973x 2x12 som to supol do sterea, delay + reverb + OD z krabic a cvrkol som si, hra to jak zver. Aj so stratom, aj s HB gitarou, taky priestor ze dovi dopo.
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #55 kedy: 03. Apríl , 2015, 14:16:09 »

Dnes som si zadovazil toto kombo...
Super, gratulujem!

Ktore konkretne? Aky to ma panel?
Zaznamenané

PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #56 kedy: 03. Apríl , 2015, 14:19:42 »

Dik. Je to vox AC30CC2, vda vstupy, normal a topboost. Je to starsi amp ale v super stave, prelampovany
Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3483



« Odpoveď #57 kedy: 03. Apríl , 2015, 14:31:57 »

Parada, nech dobre sluzi, dve komba su vzdy jazda
Zaznamenané
matus
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 323



« Odpoveď #58 kedy: 03. Apríl , 2015, 16:14:51 »

Dik. Je to vox AC30CC2, vda vstupy, normal a topboost. Je to starsi amp ale v super stave, prelampovany

mas tam tie origo repro ?, buchni si tam g12h30 a potom uvidzis  Na zdravie! ja som tak spravil na mojej ac15 cc a je to este lepsie omnoho..
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #59 kedy: 03. Apríl , 2015, 16:44:37 »

Ja som si takto dal do sterea Night Train 15H + 2*12cab osadeny Creambackmi spolu s AC30HW2 - tiez velmi citatelny bordel. :)

Inak aj s Creambackmi hra ten Vox brutalne dobre, taktiez odporucam.
Zaznamenané

Strán: 1 2 3 [4] 5 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.044 sekund, 23 otázok.