Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Apríl , 2024, 15:13:58
Strán: [1] 2 3 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Pripravované CD "Bratislavský nárez"  (Prečítané 8265 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
yngwinier
stály hosť
*****
Príspevkov: 1024



« kedy: 11. December , 2009, 09:38:04 »

prisli s celkom zaujimavym projektom. Viac v clanku :
http://kultura.sme.sk/c/5149309/pribeh-stratenej-generacie.html
 za roven odpoveda na niektore tu pretriasane otazky Zdravíčko
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #1 kedy: 11. December , 2009, 11:33:37 »

Peci posledné roky len nadáva. Na SOZA,na komunistov,na postkomunistov ......  Bleee  Tu publikaciu a CD si kupim. Som zvedavy,kolko tam za bude žvástov. Na zdravie!
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #2 kedy: 11. December , 2009, 11:34:36 »

Peci posledné roky len nadáva. Na SOZA,na komunistov,na postkomunistov ......  Bleee 

Moze sudny clovek na Slovensku robit nieco ine?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
udry
Hosť
« Odpoveď #3 kedy: 11. December , 2009, 11:38:59 »

Moze sudny clovek na Slovensku robit nieco ine?  Bavím sa skvele
Ked sedi u Mamuta a chlasta pivo tak ani nie. Bavím sa skvele Jak sa Mamut teraz volá ?
Zaznamenané
yngwinier
stály hosť
*****
Príspevkov: 1024



« Odpoveď #4 kedy: 11. December , 2009, 11:51:43 »

Peci posledné roky len nadáva. Na SOZA,na komunistov,na postkomunistov ......  Bleee  Tu publikaciu a CD si kupim. Som zvedavy,kolko tam za bude žvástov. Na zdravie!

ja by som si to tiez kupil, len neviem, ci sa k tomu u nas na vychode dostanem... a k tomu nadavaniu len tolko, ze na SK sa toho vela naozaj nezmenilo. Plus-minus ta ista klika ovlada pop music, pravidla si prisposobuje tak, aby vyhovovali im, atd. V jeho spore so SOZA bolo badat, ze niektori maju dlhe ruky a tak sa pravdy nedovolal. Nepoznam Peciho cinnost dopodrobna, ale vzdy som ho pokladal za schopneho muzikanta a skladatela. Skoda, ze je to snim take, ake je
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #5 kedy: 11. December , 2009, 12:00:30 »

ale vzdy som ho pokladal za schopneho muzikanta a skladatela
Ja tak isto. Na zdravie!
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #6 kedy: 11. December , 2009, 12:15:12 »

vsak ked je taky schopny mal zlozit dalsich 5 megahitov a nestracat zbytocne cas s nejakymi sudmi. ako keby spravodlivost mala vyhrat. ale o tom by viac vedeli povedat pravny zastupcovia  Bavím sa skvele
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
yngwinier
stály hosť
*****
Príspevkov: 1024



« Odpoveď #7 kedy: 11. December , 2009, 12:24:18 »

vsak ked je taky schopny mal zlozit dalsich 5 megahitov a nestracat zbytocne cas s nejakymi sudmi. ako keby spravodlivost mala vyhrat. ale o tom by viac vedeli povedat pravny zastupcovia  Bavím sa skvele

..no, to si mozno schopnosti vysvetlujeme rozne :) Ja si nemyslim, ze je to o skladani megahitov. Mega (sraciek) je strasne mnozstvo...a mozno ma tu niekto ukamenuje, ale napr. Dietera Bohlena nepovazujem za zvlast uzasneho...mozno je to skor o manazovani a marketingu, ako o skladani skoro navlas rovnakych humusov, ktore lietali (lietaju) eterom
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #8 kedy: 11. December , 2009, 12:29:44 »

Neodbočujte od temy.  Toto je jedna z tych skupín.    Hodnotenie si urobte každy sám. Žmurk
Zaznamenané
yngwinier
stály hosť
*****
Príspevkov: 1024



« Odpoveď #9 kedy: 11. December , 2009, 12:33:10 »

Tak v čom je potom taký super ?
veci, na ktorych sa podielal mi vzdy pripadali sympaticke-ci uz islo o sporadicke instrumentalky (asi len rozhlasove nahravky), ci islo o jeho ucast na podla mna skvelom albume Demikat (r. 1986 alebo 1987), alebo jeho ucast na hite Vrat trochu lasky (snad najvacsia pecka slovenskeho rocku, ale uplne vkusny a nenasilny hit), vzdy islo o poctivu muziku s nenutenou rockovou atmosferou. V neposlednom rade, aj moja skusenost, ked som ho videl LIVE pocas vystupenia, kde predvadzal kusky, ktore som nevidel od slovenskych gitaristov, energia hry, show a podobne...Peci je super. Neviem, aky je dnes, media ho nedavaju, takze neviem posudit. Kazdopadne ta praca, ktoru poznam, je uplne ok
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #10 kedy: 11. December , 2009, 12:33:52 »

Dalšia  Hartus     
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #11 kedy: 11. December , 2009, 12:35:35 »

Uherčik Temeraf 
Zaznamenané
yngwinier
stály hosť
*****
Príspevkov: 1024



« Odpoveď #12 kedy: 11. December , 2009, 12:37:00 »

Uherčik Temeraf 
rad by som mrkol, ale z prace sa na ytb nedostanem
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #13 kedy: 11. December , 2009, 12:39:11 »

Uherčik Temeraf 

Temo, Bavím sa skvele Si tam skvely.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #14 kedy: 11. December , 2009, 12:39:49 »

rad by som mrkol, ale z prace sa na ytb nedostanem
treba zmenit zamestnanie :)
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.037 sekund, 22 otázok.