Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Apríl , 2024, 13:42:03
Strán: 1 [2] 3 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Pripravované CD "Bratislavský nárez"  (Prečítané 8263 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
yngwinier
stály hosť
*****
Príspevkov: 1024



« Odpoveď #15 kedy: 11. December , 2009, 12:40:48 »

treba zmenit zamestnanie :)

to radsej ozeliem ytb :) tato praca ma bavi. Pozriem potom doma...
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #16 kedy: 11. December , 2009, 12:43:27 »

treba zmenit zamestnanie :)

v tom druhom by zase nemohol vypisovat cez pracovnu dobu :)
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
yngwinier
stály hosť
*****
Príspevkov: 1024



« Odpoveď #17 kedy: 11. December , 2009, 12:45:42 »

v tom druhom by zase nemohol vypisovat cez pracovnu dobu :)
odbocujeme od temy:) napisat zopar slov sa da, nech uz by clovek robil (takmer) cokolvek. Okrem toho, pisem cez obednajsiu pauzu Na zdravie!
« Posledná zmena: 11. December , 2009, 12:46:15 od yngwinier » Zaznamenané
temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #18 kedy: 11. December , 2009, 13:33:44 »

Temo, Bavím sa skvele Si tam skvely.
Glam Rock je moja srdcovka  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
vallamps
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 184

valla sa vratil !!!


« Odpoveď #19 kedy: 11. December , 2009, 16:07:03 »

niektore veci su dobre, vacsina bass liniek je na valwatte nahrate Bavím sa skvele
takze poradne snicle to ma a zvuk vzdy iny Cmuk chlapci
Zaznamenané

seci za jedneho jebem na seckych :p
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #20 kedy: 18. Jún , 2010, 00:14:13 »

no dostala sa mi tato kniha do ruk od suseda Fero "mravec" Sedlacek (mozno skalni poznaju) a musim uznam ze velmi zaujimave citanie pre mna ako cloveka co si tu dobu nezazil. citat o starych kapelach o ktorych sa clovek len tak lahko nedozvie a pozerat tie skalne zakulisne fotky ma silne caro. vrelo odporucam  Zdravíčko
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #21 kedy: 18. Jún , 2010, 06:17:58 »

Vidim, ze vsade su "nedocenei" muzikanti  :) Inak co sa tyka Uhercika, nevadi mi ze ma svoj nazor a sporil sa, ale co robi o vlastne teraz? Myslim aktivne, lebo nic o nom neviem. Btw. hit Vrat trochu lasky medzi nas je hitom z 80% kvoli textu a 20% kvoli hudbe. Moj nazor.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #22 kedy: 18. Jún , 2010, 17:42:10 »

no dostala sa mi tato kniha do ruk od suseda Fero "mravec" Sedlacek (mozno skalni poznaju) ...

to znamena, ze byvas kusok odo mna Žmurk naposledy ked som dostal ale riadne napicu a vobec neviem zaco, tak som bol prave s Mravcom  Nechajte ma vydýchať

tuto pesnicku zlozil moj foter v roku 1980, mali vtedy kapelu, v ktorej spieval vyssie spominany Fero Mravec:



kapela sa nakoniec nepodarila, lebo jednoducho nemohla hrat, ako mnohe ine, napriek tomu ze foter nebol neznamy alebo zacinajuci a okrem toho v tej kapele hral este znamejsi a este menej zacinajuci Fedor Freso. taka bola skratka doba.

vyssie spominana skladba, povodne v nedisco verzii samozrejme, zostala ako jedina nahravka po tej kapele. v polke 80tych rokov ju ukradol clovek, ktory bol clenom kapely Zenit a tato pesnicka sa zacala hrat v radiach a je dodnes znama. ukradol myslim ukradol - dostal sa niekde k pasom a zaradili ju do repertoaru bez akejkolvek debaty s hocikym... ze preco sa foter nesudil vtedy ? no lebo sa mu do toho nechcelo - clovek, co tu pesnicku ukradol bol zaroven prislusnik Statnej bezpecnosti, foter nebol v strane, v kapele, kde akurat hral bol jeden krcmovy buchac do stola, druhy jehovista a treti prisiel cerstvo po vojne z vychodneho slovenska, a skratka foter nemal okolo seba nikoho, kto by bol vyznamny... taka bola doba, ako som uz napisal... po revolucii uz foter nemal chut a bojovnost, aby to riesil...

preco to vypisujem... no lebo ma to kua sere miesto fotra, lebo to skrtaka nie je spravodlive a take veci sa nerobia, bezohladu na to, co robi foter dnes (nic) ...

odpovedam Pablovi Woozymu - preco by malo zalezat na tom, co robi Peci Uhercik dnes Huh!
« Posledná zmena: 18. Jún , 2010, 17:43:05 od rastis » Zaznamenané
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #23 kedy: 18. Jún , 2010, 17:58:58 »

to znamena, ze byvas kusok odo mna Žmurk naposledy ked som dostal ale riadne napicu a vobec neviem zaco, tak som bol prave s Mravcom  Nechajte ma vydýchať

tuto pesnicku zlozil moj foter v roku 1980, mali vtedy kapelu, v ktorej spieval vyssie spominany Fero Mravec:



ja Fera poznam skor ako alkoholika, nez hudobnika i ked viem ze tu hudbu v sebe ako tak ma. no tieto veci idu castokrat ruka v ruke.  no docela ma dost prekvapilo ked som ho zbadal v tej knizke v "akcii", nevedel som ze aj nieco niekde skutocne hraval.  :)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #24 kedy: 18. Jún , 2010, 18:10:46 »

ja Fera poznam skor ako alkoholika, nez hudobnika i ked viem ze tu hudbu v sebe ako tak ma. no tieto veci idu castokrat ruka v ruke.  no docela ma dost prekvapilo ked som ho zbadal v tej knizke v "akcii", nevedel som ze aj nieco niekde skutocne hraval.  :)

on spieval celkom dobre. vtedy v roku osemdesiat cosi sa citil, ze by to mohlo byt super, okolo neho profici, nejake koncerty, neznama kapela Tublat im robila predskokana, uz vtedy mali kroje... ... nezadarilo sa a on sa uz len tak motal okolo muzikantov a neviem, ci aj este s niekym vaznejsie hral... co ho obcas stretnem, tak asi si vypije dost, ale to uz je debata inde...
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #25 kedy: 18. Jún , 2010, 18:30:26 »

Zenit- to bola tuším kapela z Dunajskej Stredy alebo zo Sereďe ?  Nespievali aj niečo ako " Pepsikola-kofola" ?
Zaznamenané
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #26 kedy: 18. Jún , 2010, 18:34:18 »

Zenit- to bola tuším kapela z Dunajskej Stredy alebo zo Sereďe ?  Nespievali aj niečo ako " Pepsikola-kofola" ?
Alebo z Trnavy?
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #27 kedy: 18. Jún , 2010, 18:37:23 »

Alebo z Trnavy?
z Trnavy su  " White Angels"  a tí už su dávno za zenitom   Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 18. Jún , 2010, 18:41:08 od udry » Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #28 kedy: 18. Jún , 2010, 18:53:07 »

zo serede a ten gitarista mal nick "Buster".  to ukradli aj text aj melodiu to cele vymyslel rastis old ?
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #29 kedy: 18. Jún , 2010, 18:58:35 »

zo serede a ten gitarista mal nick "Buster".  to ukradli aj text aj melodiu to cele vymyslel rastis old ?

text ma slohu navyse, co povodny nemal... tak som to pocul ze to bolo
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.085 sekund, 22 otázok.