Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Apríl , 2024, 23:20:54
Strán: 1 2 [3] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Struny, 13ky a viac v KE?  (Prečítané 8374 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
marosisko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 420



« Odpoveď #30 kedy: 17. December , 2009, 18:52:03 »

nj hlavne ze jimi cimbala hra na superstar na osmicke a pocas celej superstar do hornych dvoch ani nebrnkol

chodur bude v pondelok spievat od metropolisu, tak hadam do nich sem tam svacne...
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #31 kedy: 17. December , 2009, 18:52:25 »

tak "teraz ti už nezostava nič iné, iba predať sedmičku dakomu kto ju aj využije na iné veci než "style"  "  Zdravíčko
7 je R...
Zaznamenané

pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #32 kedy: 17. December , 2009, 18:59:43 »

nj hlavne ze jimi cimbala hra na superstar na osmicke a pocas celej superstar do hornych dvoch ani nebrnkol
ty si neviš tušim pospajat A + B  Bavím sa skvele
áno, jimi má osmičku, ale nemá ju v jebnutom ladení ktoré zdegeneruje celu sedmičkovu gitaru  Zdravíčko
Zaznamenané
korn24
stály hosť
*****
Príspevkov: 953



« Odpoveď #33 kedy: 17. December , 2009, 19:06:44 »

ty si neviš tušim pospajat A + B  Bavím sa skvele
áno, jimi má osmičku, ale nemá ju v jebnutom ladení ktoré zdegeneruje celu sedmičkovu gitaru  Zdravíčko


som nevedel ze ladenia degeneruju gitary. kazdy hrajte len v standartnych ladeniach lebo sa zdegenerujete  Nezahrávaj sa
Zaznamenané

nechcelo sa mi ale uz som.
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #34 kedy: 17. December , 2009, 19:13:59 »

hlavne si pokupujte 7,8,9 strunove gitary a hrajte na tom prsi prsi
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #35 kedy: 17. December , 2009, 19:14:22 »

vieš prečo vznikli sedmičky? kôli flexibilite... Možeš hrať metal, štikneš na footswiči na čisty zvuk, presuniš sa o par strun nižšie a môžeš hrať ska v štandardnom ladení...
sedmičky sa ladia buď aeadgbe alebo beadgbe... ako to maš ty naladene s tym tvojim dropom? som viac než zvedavý  Beeee

PS: fajn sú daddaria 13-62... mam ich do céčka, a je to akurat... možno hruba by sa zišla ešte trošku viac  Popiskujem si
Zaznamenané
korn24
stály hosť
*****
Príspevkov: 953



« Odpoveď #36 kedy: 17. December , 2009, 19:23:12 »

vieš prečo vznikli sedmičky? kôli flexibilite... Možeš hrať metal, štikneš na footswiči na čisty zvuk, presuniš sa o par strun nižšie a môžeš hrať ska v štandardnom ladení...
sedmičky sa ladia buď aeadgbe alebo beadgbe... ako to maš ty naladene s tym tvojim dropom? som viac než zvedavý  Beeee

PS: fajn sú daddaria 13-62... mam ich do céčka, a je to akurat... možno hruba by sa zišla ešte trošku viac  Popiskujem si

nj vacsina kapiel hra refren metalovy a verzie ska. Zdravíčko nezabudaj ze sedmicka sa dost casto ladi adgcfad Na zdravie!
Zaznamenané

nechcelo sa mi ale uz som.
Strán: 1 2 [3] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.064 sekund, 22 otázok.