Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
21. September , 2024, 10:47:26
Strán: 1 ... 81 82 [83] 84 85 ... 90 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: rust2dust  (Prečítané 293639 krát)
0 užívateľov a 99 Hostí prehliada túto tému.
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #1230 kedy: 14. December , 2012, 00:35:34 »

inak ten zvuk z toho festivalu - to kazdej kapele vystupenie nahravali a dali ?

Neviem ci kazdej, ale nam to dopredu ponukli, samozrejme ze sme to chceli aj ked to nebolo zadarmo.


Neviem uz kde, ale zrejme ho len tak uplne z prdele trestne nestihaju. Nesledujem ten pripad ale, takze neviem co sa deje dalej.

Zbezne to sledujem, Randy bol uz obvineny a ma sa vratit do Ciech na sud.
Na tom koncerte kde sa to stalo sme tiez hrali a osobne si myslim ze ten nestastny uraz bol sposobeny skor vinou klubu ako spevakom (pripadne jeho ochrankarom).
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #1231 kedy: 14. December , 2012, 00:49:31 »

Takze tu to je :) :



kecy sa daju skipnut ...

Ocakavam zdrvujucu kritiku :)

pekne video z cesty :) inak ste dobre zohrati, klobuk dole. aj ste sa nejak extra s Ondreem vzajomne odposluchovali na velkom podiu, ci Vam staci ist na bubny ?
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #1232 kedy: 14. December , 2012, 01:00:56 »

jo - slovencina na konci je uplne fasa. spevak je inak dost dobry, pekne intonuje, aj hlasovo a tak... no moc ma nebavi. v tej slovenskej je ale super !
Zaznamenané
hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1406



« Odpoveď #1233 kedy: 14. December , 2012, 01:02:25 »

angus image neresil? V dobe kozenych gati jako jediny ve skolni uniforme aby prave nezapadl?!?
tak potom se nedivim ze se nemuzeme dobrat konsenzu :)

kratasy proste vypadaji blbe (samozrejme jsou i vyjimky jako Anthrax u kterych to ale byla zamerna (anti)image), ke kazdemu faktu najdes vyjimky, jak jsem uz psal, proto se to musi resit individualne. Viz moje kapela, kde se tohle tema taky diskutovalo a vysledkem je zcela zamerne nesladeni vzhledu jednotlivcu, protoze to presne vystihuje atmosferu te muziky, kdy naprosto rozdilni jedinci se sejdou u spolecne "prace" na podiu.

samozrejme ze vzdycky musi byt zaklad muzika, ktera oslovi urcity okruh lidi.
ale cim kapela stoupa po pomyslnem zebricku popularity vys, tak nabyvaji na dulezitosti ty ostatni veci az jsou v urcite fazi slavy stejne dulezite jak muzika (a u nekoho i dulezitejsi)
To je prosty fakt muzak buznysu, se kterym muzes nesouhlasit, muze se ti hnusit muzes ho nerespektovat.......a pak taky obvykle muzak buznys nerespektuje tebe.
Ale na druhou stranu, on prece nikdo nikoho nenuti pusobit v muzak buznysu.

Je to typicky ceskoslovensky nazor, ze svet se ma prizpusobit individualnimu (sice obvykle max. podprumernemu) ale hlavne MEMU nazoru...... no a mily svet na to uspesne uz 20 let poprávu zvysoka sere.
Nebo existuje nejaka CS kapela ktera neco dokazala ve svetovem meritku? V dobe kdy to uz jde a nejsou zadne omezeni? Kolik takovych pohadek uz zaznelo, ze kdyby to bolsevik povolil, tak tomu svetu natrhnem pr*del? A kde jsou vsihcni ti hrdinove?

Nerespektovat zakonitosti muzou jenom géniové.... ale u nas se kazda nula povazuje byt opravnena borit hranice. (nebo aspon sr*at na podiovou prezentaci Žmurk

PS: to samozrejme neni o R2D, protoze i ti jsou vyjimka, protoze makaji a snazi se
PPS: a znovu kontext, kapela ktera nema zadne vyssi cile opravdu image resit nemusi....tech par coveru pro pobaveni jde zahrat i v karovane kosili (kruci, nebyl ten grunge taky o image? Žmurk
Kdo mysli vys, tak bohuzel (?) musi resit i takove "cypoviny"

a tim padem jsme se vratili oklikou na zacatek - definice cilu
kdo nevi CO presne chce, nemuze ani vedet JAK toho ma dosahnout, a pak nejcasteji byva nespokojen, protoze jeho nedefinovane ocekavani nebyvaji naplnena
« Posledná zmena: 14. December , 2012, 01:09:15 od hyenik » Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #1234 kedy: 14. December , 2012, 01:04:56 »

pekne video z cesty :) inak ste dobre zohrati, klobuk dole. aj ste sa nejak extra s Ondreem vzajomne odposluchovali na velkom podiu, ci Vam staci ist na bubny ?

dik, su tam ale pasaze kde je to dost rozhadzane (vacsinou mojou vinou), na odposluchy sa moc nespoliehame, vacsinou staci ist podla bicich

Hyenik, uplny suhlas , vystihol si to  Zdravíčko
« Posledná zmena: 14. December , 2012, 01:06:15 od Semish » Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #1235 kedy: 14. December , 2012, 01:08:04 »

dik, su tam ale pasaze kde je to dost rozhadzane (vacsinou mojou vinou), na odposluchy sa moc nespoliehame, vacsinou staci ist podla bicich

...

praveze v zasade dost dobre, som to mal na sluchatkach a ani mi nesklbalo moc hlavou do stran :)

Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #1236 kedy: 14. December , 2012, 03:17:42 »

este na margo fabricke vs robene aparaty / gitary.... Ondrik tam mal svoj HOT co som si vsimol, Semish 6505 ? jak Vas snimali ? lebo zvukovo lava / prava gitara 1:1 podla mna...
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1237 kedy: 14. December , 2012, 05:21:09 »


ale cim kapela stoupa po pomyslnem zebricku popularity vys, tak nabyvaji na dulezitosti ty ostatni veci az jsou v urcite fazi slavy stejne dulezite jak muzika (a u nekoho i dulezitejsi)


Ano, pokial sa berie hudba tej kapely ako zabava, resp. stadovitym efektom opiciaci sa fanusikovia. Normalnemu posluchacovi, ktory pride na koncert nie kvoli vyblbnutiu sa alebo len jednoduchej zabave (napr. odreagovanie sa od nudneho zivota pri pogovani) ozaj podla mna nemoze zalezat na takychto veciach.  :)
« Posledná zmena: 14. December , 2012, 05:21:53 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #1238 kedy: 14. December , 2012, 06:40:21 »

Sledujem to tu len zbezne, ale pridam svoju trosku do mlejna. Na R2D som bol teraz naposledy ked hrali v Randali a musim povedat ze mne vobec nevadilo, ze boli v civile. Takto to vobec nebolo silene, koncert som si uzil, dokonca sa mi pacil aj ked taku muziku vo volnom case vobec nepocuvam. Proste partia odviazanych chalanov tam prisla normalne oblecena a zahrala uplne paradne a nemal som im nic vytknut. Prislo mi to uplne prirodzene a nemal som s tym najmensi problem.
Ten image skrz prerazanie do sveta neviem posudit, takze k tomu sa vyjadrovat nebudem.  Na zdravie!
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #1239 kedy: 14. December , 2012, 07:38:08 »

Ked mas v kapele typy, ktore nato skratka nie su, tak je lepsie razit cestu civilneho obliekania. Myslim, ze opacny pristup by bol kontraproduktivny a ak by niekto tlacil clenov do niecoho sustavne tak by to narobilo viac skody ako uzitku. Pokial to nesu extremy, ked si niekto presadzuje nejaku kokotinu (napr. "budem nosit klobuk ako Samel) za kazdu cenu, tak je to OK. Iny priklad: Sme sa dohodli v kapele mesiac vopred, ze na tocenie klipu si kazdy donesie/pozhana nejake cierne boty (lebo budeme vo frakoch - vsetci clenovia do jedneho to odobrili a suhlasili s tym) a nas, teraz uz byvaly bubenik nasledne dosiel na plac v den tocenia v rozjebanych bielych teniskach.  Popiskujem si Taketo prejavy individualizmu by uz nemali tolerovat ani v R2D  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 14. December , 2012, 07:50:24 od Pablo Woozy » Zaznamenané
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #1240 kedy: 14. December , 2012, 08:42:49 »

myslim si ze sa tu ludia moc nechapu. aspon ja mam z Roba pocit, ze chcel skor povedat aby kapela na podiu nielen muzikansky ale aj vyzorovo ladila. a to neznamena hned ze si najebem kokotaky boratove. Pearl jam je dokonaly priklad ako "pasivne" ladit na podiu:


skurvene rifle a vytahane triko tmavsej farby a hned ti ludia posobia kompaktne. lebo jak bolo povedane koncerty su aj vizual zazitok, a hlavne sory ale v tak pozerskom zanry ako metal  Na zdravie!
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #1241 kedy: 14. December , 2012, 08:45:09 »

este na margo fabricke vs robene aparaty / gitary.... Ondrik tam mal svoj HOT co som si vsimol, Semish 6505 ? jak Vas snimali ? lebo zvukovo lava / prava gitara 1:1 podla mna...

Dobre si videl, Ondro mal HOT , 6505+, boxy sme mali erarne (Randall XL ci co to bolo).
Snimane klasicky mikrofonom.
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #1242 kedy: 14. December , 2012, 08:48:55 »

Nooo , ked su na tej fotke Pearl jam zladeni, tak my sme potom boli uplne paradne zladeni tiez :) :



* snipr2d.JPG (96.02 KB, 1134x519 - prehliadnuté 270 krát.)
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #1243 kedy: 14. December , 2012, 08:50:58 »

ale zvukovo mi to skôr ide k pri-tvrdeným faith no more hlavne spev Paiton jasný , ja osobne by som bol rad keby sa grunghe prebral lebo skapal skôr ako rozkvitol 
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #1244 kedy: 14. December , 2012, 08:52:33 »

ale zvukovo mi to skôr ide k pri-tvrdeným faith no more hlavne spev Paiton jasný , ja osobne by som bol rad keby sa grunghe prebral lebo skapal skôr ako rozkvitol 

A ako sa ma grunge viac prebrat ako je prebraty? :)
AIC nahrali dalsi album , Soundgarden nahrali po rokoch album a znova koncertuju, Pearl jam hra stale a toci stale nove albumy ...
Zaznamenané
Strán: 1 ... 81 82 [83] 84 85 ... 90 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.104 sekund, 22 otázok.