Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
21. September , 2024, 10:28:26
Strán: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 90 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: rust2dust  (Prečítané 293195 krát)
0 užívateľov a 82 Hostí prehliada túto tému.
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #330 kedy: 01. Apríl , 2010, 21:48:00 »

šak si zober ako poprdeli Ti hral ten SCHECTER do toho 5150 ?.. a zas to riešiš...podľa mňa to bol fantastický sound...k tomu už treba len fantastický band..fantastickú pesničku...normálnu kapelu....peknú skúšopbňu za slušný peniaz..tolerantnú robotu a ..ne.náročnú lásku....kurvaaa..cítim z tej mojej vety klesanie..... Na zdravie! Na zdravie!

inka dík za ten POWER SAMSON....nič to nerobí, ale aspoň mám pocit suchoty a bezpečia + som neprepil 60 EUR s Rastisom a Progim.....ale vážne..kŕmi to pekne Semishovu DTR-2000 + vysielačku + Amp....... Na zdravie! Na zdravie!
Zaznamenané
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #331 kedy: 01. Apríl , 2010, 21:50:07 »

bol som dneska dovzdelany v  "modernom metale" jednym metlackym kamaratom. pocul som tieto pecky: disharmonia mundi, soilwork, in flames, as i lay dying, fear factory, august burns red, lamb of god, norma jean, killswitch engage a bullet for my valentine. nic sa mi nepacilo okrem norma jean (aj ked su to vraj krestania, co uz)

rust 2 dust je urcite moderny metal, najhorsi je samozrejme spev. ten styl medvedko vs. "chcem sa ti dostat do nohaviciek refren"  je uuuplne urazajuco tupy. ale tak to je proste bezne pre zasvateneho metalistu, len nam nezasvatenym normalnym ludom to vooobec nepride normalne.

zdalo sa mi ze nu metal v devatdesiatych rokoch aspon zrusil trapne sola, teraz sa ale trapne sola neviem preco vracaju, na ten trend ste tusim tiez reagovali a nacpali tam klasicke solo

inak je to velmi obycajne, oproti tym velikanom co mi chalan pustal. zvuk je popici samozrejme, ale nikdy si to uz znova nepustim. je to proste metal  Nechajte ma vydýchať neoriginalna zanrova klise nuda

(rumburax bol lepsi  No hanbím sa..)
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #332 kedy: 01. Apríl , 2010, 21:54:09 »

a prave preto by sa nemetlaci nemali snazit hodnotit metal. :)
Zaznamenané
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #333 kedy: 01. Apríl , 2010, 21:56:46 »

a prave preto by sa nemetlaci nemali snazit hodnotit metal. :)
lebo tomu nerozumeju alebo sa im to nepaci? :)
Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #334 kedy: 01. Apríl , 2010, 21:57:56 »

Palii: lebo sa jednoducho vracia gitara do muziky..a a pamätaj..sóla sú vždy trapné len pre ľudí, čo ich nevedia okopčiť alebo ich nevedia do muziky vymyslieť... Na zdravie! Na zdravie! FROHE OSTERN...dnes som počul Hráč od Turba od nebohého Kybica a furt tam cítim mráz .........
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #335 kedy: 01. Apríl , 2010, 22:00:12 »

rust 2 dust je urcite moderny metal, najhorsi je samozrejme spev. ten styl medvedko vs. "chcem sa ti dostat do nohaviciek refren"  je uuuplne urazajuco tupy. ale tak to je proste bezne pre zasvateneho metalistu, len nam nezasvatenym normalnym ludom to vooobec nepride normalne.

(rumburax bol lepsi  No hanbím sa..)

Ja to vidim presne naopak. V Rumburaxe mi nesadol ten akoze "spevak" Jonathan Davies. Terazky maju spevaka.

Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #336 kedy: 01. Apríl , 2010, 22:00:35 »

lebo tomu nerozumeju alebo sa im to nepaci? :)
vyber si, ktore na teba sadi viac :)
Zaznamenané
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #337 kedy: 01. Apríl , 2010, 22:03:45 »

vyber si, ktore na teba sadi viac :)
tak ja asi skor nepaci. a uz mam prestat teda vypisovat do metlackych tem?  Bavím sa skvele ja by som aj ale tu potom uz nic ine neni.  Bacha na vec kamo!
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #338 kedy: 01. Apríl , 2010, 22:05:00 »

Huraaa, Paliii ani nevies ako si ma potesil, zatial najlepsia a najpozitivnejsia recenzia co som na tu nahravku cital  Zdravíčko

Ked sa ultimate Paliiiii povie ze je to sracka , tak to musi byt fakt asi celkom dobre :).

Dik moc a ja sa naopak neplanujem dovzdelavat v tych cudnych pseudointelektualnych kapelach ktore mas tak rad. Ja moc tu lo-fi kulturu nemam rad. Ale aj tak dik za nazor, fakt uprimne ma to potesilo.
Zaznamenané
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #339 kedy: 01. Apríl , 2010, 22:06:39 »

..sóla sú vždy trapné len pre ľudí, čo ich nevedia okopčiť alebo ich nevedia do muziky vymyslieť...

toto je urcite jedna z najvacsich pravd, co som tu kedy cital  :) Na zdravie!
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #340 kedy: 01. Apríl , 2010, 22:07:40 »

A btw Paliiii, velmi sa tesim na tvoje nahravky, bez rypania, uplne uprimne. Mohol by si uz nahrat nejaku vlastnu tvorbu.

Zaznamenané
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #341 kedy: 01. Apríl , 2010, 22:08:05 »

ultimatne nahravky s ultimatnym fender zvukom
Zaznamenané

stoka!
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #342 kedy: 01. Apríl , 2010, 22:09:32 »


Dik moc a ja sa naopak neplanujem dovzdelavat v tych cudnych pseudointelektualnych kapelach ktore mas tak rad. Ja moc tu lo-fi kulturu nemam rad. Ale aj tak dik za nazor, fakt uprimne ma to potesilo.
lofaj kultura je zaujimava skatulka. zaujimave by bolo vidiet jak sa ti v hlave vyrobila.. ale sak ja nejako neurazam, zvukovo je to perfektne spravene. len ten zmysel mi furt uchadza
Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #343 kedy: 01. Apríl , 2010, 22:10:40 »

Palii..už treba radšej pohoniť ftáka alias fóogla, nič v zlom..toto je téma nie o metale, ale o budúcnosti slovenského štúdia ako takého a o jednej z kapiel..a tu si dovolím svoj citát, je jedno ako sa to bude ďalej volať..je to ľuďoch, ktorí tomu veria a robia to, čo sa im páči..a navyše, netrpia komplexom.... Na zdravie!
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #344 kedy: 01. Apríl , 2010, 22:12:41 »

lofaj kultura je zaujimava skatulka. zaujimave by bolo vidiet jak sa ti v hlave vyrobila.. ale sak ja nejako neurazam, zvukovo je to perfektne spravene. len ten zmysel mi furt uchadza

Lo-fi kulturu som si teraz vymyslel, proste podla mna tie kapely (aspon teda co si pamatam) su pre mna hudobne nezaujimave, maju otrasny zvuk a je to proste nuda.

Ale tak to ma byt, stale dokola tvrdim ze to ze sa kazdemu paci nieco ine je prave to zaujimave. Ja tie tvoje kapely nezatracujem, akurat sa mi to proste nepaci, that's it, tak ako sa tebe nepaci moderny metal a ani tato nasa slovenska produkcia.
Zaznamenané
Strán: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 90 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.039 sekund, 23 otázok.