Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
21. September , 2024, 12:57:19
Strán: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 90 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: rust2dust  (Prečítané 294454 krát)
0 užívateľov a 40 Hostí prehliada túto tému.
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #345 kedy: 01. Apríl , 2010, 22:15:53 »

A btw Paliiii, velmi sa tesim na tvoje nahravky, bez rypania, uplne uprimne. Mohol by si uz nahrat nejaku vlastnu tvorbu.


jasne ja uz dlhsie chystam nieco ultimatne, coming soon!
robG: myslim ze cele toto bolo hlavne k rust 2 dust a o nicom inom. a potom to s tymi komplexami... ze palii ma komplexy ked sa mu nepaci? alebo nejaka hlbsia analyza tam bola?
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #346 kedy: 01. Apríl , 2010, 22:17:05 »

CUSTOM som dal preč za nejakých 2800 EUR a to už ne nejaký peniaz

To si mal dobreho kupcu na to, ze nebol v original stave.  Bavím sa skvele Na zdravie!
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
yeah
Hosť
« Odpoveď #347 kedy: 01. Apríl , 2010, 22:20:07 »

Dosiel zosobneny Jin  Som za vodou kámo
Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #348 kedy: 01. Apríl , 2010, 22:23:38 »

Progi WELCOME HOME..in my nightmares.. Na zdravie!..áno, ale vie š čo je ALL INCLUSIVE Huh!  Na zdravie!

Palii: NO STRESS...včera sami podarilo sólo asi po 501 pokusoch at som to mal spravené na metronóm..ale prišli feelingy a bol som mio jak bať s drevákmi...len aby sme hovorili o tom istom...ja o KOZE a metalista o VOZE..... Na zdravie!
Zaznamenané
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #349 kedy: 01. Apríl , 2010, 22:24:16 »

Dosiel zosobneny Jin  Som za vodou kámo
ty mas este podstatne horsiu kapelu  Bavím sa skvele to je zase jasne.. a k tomu aj postoj hnusny slizky  Nezahrávaj sa
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #350 kedy: 01. Apríl , 2010, 22:24:34 »

Progi WELCOME HOME..in my nightmares.. Na zdravie!..áno, ale vie š čo je ALL INCLUSIVE Huh!  Na zdravie!

Neviem.  :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #351 kedy: 01. Apríl , 2010, 22:26:00 »


Palii: NO STRESS...včera sami podarilo sólo asi po 501 pokusoch at som to mal spravené na metronóm..ale prišli feelingy a bol som mio jak bať s drevákmi...len aby sme hovorili o tom istom...ja o KOZE a metalista o VOZE..... Na zdravie!
nie nie, hovorime o tom istom az doteraz ked si prestal
Zaznamenané
zakky
Hosť
« Odpoveď #352 kedy: 01. Apríl , 2010, 22:32:23 »

lofaj kultura je zaujimava skatulka. zaujimave by bolo vidiet jak sa ti v hlave vyrobila.. ale sak ja nejako neurazam, zvukovo je to perfektne spravene. len ten zmysel mi furt uchadza

ked chces ja ti ten zmysel velmi rad vysvetlim. ludia vacsinou robia a pocuvaju muziku aka sa im paci, preto mi vzdy tieto tvoje komenty pridu vazne komicke ako keby som ja silou mocou chcel picovat na dychovku...ja neviem co ti nejaky skaredy metalista spravil ale uz to vazne zacina vyzerat jak keby si mal nejaky komplex  Bavím sa skvele
Zaznamenané
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #353 kedy: 01. Apríl , 2010, 22:35:47 »

ked chces ja ti ten zmysel velmi rad vysvetlim. ludia vacsinou robia a pocuvaju muziku aka sa im paci, preto mi vzdy tieto tvoje komenty pridu vazne komicke ako keby som ja silou mocou chcel picovat na dychovku...ja neviem co ti nejaky skaredy metalista spravil ale uz to vazne zacina vyzerat jak keby si mal nejaky komplex  Bavím sa skvele
no tak to hej, moze vyzerat. ale mna by fakt zaujimalo v akom veku ste zacali metlaci pocitovat ze takato hudba s vami nieco robi, ze je dokonca naj. ja mam rad hrozne vela veci, ja som nekonecne tolerantny a skvely clovek! ale na toto raz proste musim dojst
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #354 kedy: 01. Apríl , 2010, 22:38:07 »

ja mam rad hrozne vela veci, ja som nekonecne tolerantny a skvely clovek! ale na toto raz proste musim dojst

Uz na to teraz nedojdes, ked nemas vybudovanu bazu z puberty.  :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
zakky
Hosť
« Odpoveď #355 kedy: 01. Apríl , 2010, 22:38:52 »

ja uz niekedy na zakladnej skole...ale to je uplne jedno. ta hudba je vpodstate strasna mas pravdu, furt len rachot niekto tam furt krici  Bavím sa skvele ....ale je mi to jedno proste sa mi to paci a naozaj nikoho nepotrebujem presviedcat o tom ze je to najlepsie lepsie ako nieco ine alebo podobne...to robia tak akurat 15rocne decka
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #356 kedy: 01. Apríl , 2010, 22:39:19 »

no tak to hej, moze vyzerat. ale mna by fakt zaujimalo v akom veku ste zacali metlaci pocitovat ze takato hudba s vami nieco robi, ze je dokonca naj. ja mam rad hrozne vela veci, ja som nekonecne tolerantny a skvely clovek! ale na toto raz proste musim dojst
to je v genoch, ked to nemas, tak to nemas a si luzer  Bavím sa skvele
Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #357 kedy: 01. Apríl , 2010, 22:40:22 »

Palii prepáč ak som mimo, nepoznáme sa...poďme do témy..OK ?..ja som tento víkend škrkol 756 koncert po mojom návrate do biznisu o vojne 1998-1999..ok..ja viem, nie je to moc, ale snažím sa, PALII..hral som v kapele DISSONANCE ..ak by Ti to pripomenulu strédobreé čas..z najlepším buebíkom " damals"  Pali Jamoborom..CD LOOK TO FORGET .....predkapela NAPALM DEATH++++...dnes už  om trochu spomalený ale Vďaka Pánovi...smerom do feelingu...a čo Ty? kde predávaš ?
Zaznamenané
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #358 kedy: 01. Apríl , 2010, 22:42:09 »

Palii prepáč ak som mimo, nepoznáme sa...poďme do témy..OK ?..ja som tento víkend škrkol 756 koncert po mojom návrate do biznisu o vojne 1998-1999..ok..ja viem, nie je to moc, ale snažím sa, PALII..hral som v kapele DISSONANCE ..ak by Ti to pripomenulu strédobreé čas..z najlepším buebíkom " damals"  Pali Jamoborom..CD LOOK TO FORGET .....predkapela NAPALM DEATH++++...dnes už  om trochu spomalený ale Vďaka Pánovi...smerom do feelingu...a čo Ty? kde predávaš ?
zly humor. 2/10 ti davam
Zaznamenané
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #359 kedy: 01. Apríl , 2010, 22:45:04 »

ja uz niekedy na zakladnej skole...ale to je uplne jedno. ta hudba je vpodstate strasna mas pravdu, furt len rachot niekto tam furt krici  Bavím sa skvele ....ale je mi to jedno proste sa mi to paci a naozaj nikoho nepotrebujem presviedcat o tom ze je to najlepsie lepsie ako nieco ine alebo podobne...to robia tak akurat 15rocne decka
ja inak nechcem presviedcat alebo co. nic v zmysle ze horsie lepsie neriesim. ale ze to vobec je nechapem. a ze je to take obrovske aj ked je to vlastne iba joke, podla mna to je zaujimavy ukaz
Zaznamenané
Strán: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 90 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.058 sekund, 23 otázok.