Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
21. September , 2024, 11:50:11
Strán: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 90 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: rust2dust  (Prečítané 294072 krát)
0 užívateľov a 13 Hostí prehliada túto tému.
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #360 kedy: 01. Apríl , 2010, 22:46:08 »

pali trpi komplexom bozskosti - je zalozena na mylnej predstave, ze ma vzdy a vsade pravdu, pravdu vyjavenu tym najvyssim. Inak sa u nas hovori tomu aj kokotizmus.
Zaznamenané

stoka!
zakky
Hosť
« Odpoveď #361 kedy: 01. Apríl , 2010, 22:48:55 »

ja inak nechcem presviedcat alebo co. nic v zmysle ze horsie lepsie neriesim. ale ze to vobec je nechapem. a ze je to take obrovske aj ked je to vlastne iba joke, podla mna to je zaujimavy ukaz

ja zas nemusim to co pocuvas ty  Bavím sa skvele vsak to je uplne normalne, daj nieco do top5 pre dnesny den .... kludne ti tam tiez zapicujem ked chces  Žmurk
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #362 kedy: 01. Apríl , 2010, 22:50:23 »

pali trpi komplexom bozskosti - je zalozena na mylnej predstave, ze ma vzdy a vsade pravdu, pravdu vyjavenu tym najvyssim. Inak sa u nas hovori tomu aj kokotizmus.

Misko trosku viac tolerancie please :), ja ten Paliho nazor uplne beriem, je to uplne v poriadku.

Osobne coraz viac zistujem ze metal v podstate stale menej a menej pocuvam , ale zasa po takom poriadne stresujucom dni v praci nie je nic lepsie ako sa zavriet v skusobni, vybombovat fullstack a dobre si zarachotit :).

Nas Ondro napriklad metalovu muziku nepocuva VOBEC, ten je uplny extremista v tomto :).
Cize my vlastne ani nie sme metalova kapela ako tak zistujem :)
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #363 kedy: 01. Apríl , 2010, 22:50:31 »

ja neviem no.. to je asi ako ked kamarat sa furt hneva ze ked mi pusti blues tak mu to rovno dam naspat ten player do ruk ze do puce zas ta ista 12tka s tymi istymi vyhravkami na uz asi 10 sposob.. mam taky pocit ze vlastne aj keby som ti pustil uplne najhorsiu kapelu z metaloveho sudka a hned po nej uplne najfamoznejsi song tak povies ze sak to je rovnake :D je uplne normalne ze sa ti nepaci r2d len nechapem ten zmysel otacat to na - sak ten metal je kktina..  ja neviem ze by sa tu niekto vyslovene navazal do inych zanrov.. vlastne sak nema ani ziaden dovod nikto na to pride mi to prizemne a vyslovene primitivne..
« Posledná zmena: 01. Apríl , 2010, 22:51:48 od kaolko » Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #364 kedy: 01. Apríl , 2010, 22:50:44 »

 pi... to je zas debata...
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #365 kedy: 01. Apríl , 2010, 22:52:30 »

pi... to je zas debata...
az sa hodis o zem pozor na klby  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #366 kedy: 01. Apríl , 2010, 22:52:41 »

pi... to je zas debata...

Pridaj sa, bude sranda, uvidis :)
Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #367 kedy: 01. Apríl , 2010, 22:53:19 »

Pali..a teraz úplne natvrdo..bez gumy..kde hráš Ty ?
Zaznamenané
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #368 kedy: 01. Apríl , 2010, 22:53:45 »

pali trpi komplexom bozskosti - je zalozena na mylnej predstave, ze ma vzdy a vsade pravdu, pravdu vyjavenu tym najvyssim. Inak sa u nas hovori tomu aj kokotizmus.
citim ze so mnou nesuhlasis a nie som ti sympaticky  Fuuha zíram
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #369 kedy: 01. Apríl , 2010, 22:54:09 »

Pali..a teraz úplne natvrdo..bez gumy..kde hráš Ty ?

ale sak zas ked sa mu to nelubi tak nevadi, nejde o to kde hra.. nemusis byt kuchar aby si vedel povedat ze ti nechuti presolene kura..
Zaznamenané

RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #370 kedy: 01. Apríl , 2010, 22:55:53 »

nemusíš..ale keď robíš HOT-DOG..nehovor, že sa niekomu nedarí......
Zaznamenané
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #371 kedy: 01. Apríl , 2010, 22:56:16 »

Pali..a teraz úplne natvrdo..bez gumy..kde hráš Ty ?
ja hram hram, neboj. kto dnes nema blbu kapelu. moja kapela asi nedosiahne nikdy uroven aku mam v hlave, to sa ti kludne priznavam :) r2d dosiahli svetovu uroven metalu cize pre niekoho bomba, ale pre mna je  svetova uroven metalu nic moc
Zaznamenané
myso
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 634



« Odpoveď #372 kedy: 01. Apríl , 2010, 22:56:45 »

ja inak nechcem presviedcat alebo co. nic v zmysle ze horsie lepsie neriesim. ale ze to vobec je nechapem. a ze je to take obrovske aj ked je to vlastne iba joke, podla mna to je zaujimavy ukaz
No tak to uz dokola nesprdavaj :). Je ok, ked povies, ze ti to nic nehovori, ale ked tu fanusikom dokola rozpravas, ze je to joke, tak je to cista provokacia. Ja mam, podobne ako ty, rad uplne ine kapely, ale nie je to jedine dobra hudba na svete. A keby si pustil cokolvek z dnesnej produkcie nejakemu Mozartovi tak to sprdne pod ciernu zem, a spyta sa co je to za vtip. A tak to ide do kolecka.
Mne sa napriklad velmi paci SOAD, ale neviem ci to je taka ista salka kavy ako toto. V tejto muzike mi tie gitary pridu trochu gumene, ale tak to asi ma byt. V nahravkach napr. SOAD citit pekne tie lampy a klasicke hutne skreslenie.

Z EP Rust2Dust sa mi najviac paci intro k Dopamine.  Na zdravie!
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #373 kedy: 01. Apríl , 2010, 22:58:04 »

Pani, dopijam pivo a idem spat.  Cmuk chlapci
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #374 kedy: 01. Apríl , 2010, 22:58:41 »

kto dnes nema blbu kapelu
ja Som metlak
Zaznamenané
Strán: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 90 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.087 sekund, 23 otázok.