Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
21. September , 2024, 08:38:22
Strán: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 90 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: rust2dust  (Prečítané 293042 krát)
0 užívateľov a 18 Hostí prehliada túto tému.
myso
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 634



« Odpoveď #600 kedy: 25. Máj , 2010, 10:02:49 »

Ucast cca 400 ludi (osobne by som na tej akcii cakal viac, ale tak co uz Smútim ), teplo pekelne, na podiu tak 40 stupnov.

Preco si Randal neriesi klimaticku situaciu v tom MMC? Ked pri 400 ludoch je 40 stupnov, pri 700 ludoch bude 70? :)

Co myslis triggrami? Ze na uder bicich sa k nim domixovaval nejaky sampel?
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #601 kedy: 25. Máj , 2010, 10:03:51 »

ale riesi neboj :) mam znameho ktory s nimi uzko spolupracuje, len to neni hned naraz vsetko treba byt este chvilku trpezlivy, odsavanie funguje uz dostatocne klima je v procese riesenia a uz coskoro bude Žmurk
Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #602 kedy: 25. Máj , 2010, 10:04:55 »

musim opravit Semiho..

ten tour manager je mega koko*t!!!
aj ked mi pred koncertom slubil, ze budeme moct pouzivat svetla viac ako v MMC, naschval nam pustil cervene slovo aby sme si nemohli nafotit a natocit ani holu pizdu..

k ostatnym veciam sa velmi rad vyjadrim, ked sa prestanem hnevat na toho obrchuja americkeho zakomplexovaneho..
 no jo,support je support,tak to v biznise chodí / čo som občas čítal postrehy kapiel,čo robili predkapelu "hviezdam večera",tak skoro vždy tam bol problém/     Na zdravie!    ale šak ked vy budete "hviezdy" a oni support,tak im to vrátite aj s urokmi  :)
Zaznamenané
ondreee
stály hosť
*****
Príspevkov: 1085



« Odpoveď #603 kedy: 25. Máj , 2010, 10:20:17 »

amp a g-system uz v poriadku? kde bola chyba?

G-system mal v jednej ceste vadny kabel.. pocas prepravy som tam mal nacpanych kopec zbytocnosti ta nieco sa tam posralo..

no a Hotikovi zrejme dosluzila preampova lampa.. hra asi tak na 5%.. takze dalsia skola zivota.. zahrat si set s dvomi efektami, a s nenastavenym cistym zvukom.. za ten sa hambim doteraz..


ale pani a damy.. velky respekt pred 6505+  .. ta hlava hra uplne kralovsky.. hned si to porozumelo s mojimi pomarancami.. btw ja som hral na Semiho.. ten mal 6505 pozicanu od Miska Sadlona, ktoremu tymto s celeho srdca dakujeme.. Miso tvoja pivina hra lepsie ako Semiho :-D vazne.. mesa sa moze strcit jak dobre to hra.. vazne som nad tym aparatom zacal premyslat.. asi ti ho otvorime a pozrieme sa ake mas lampy :-)

Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #604 kedy: 25. Máj , 2010, 10:23:15 »

on o  tom Miso este nevie ale ja som mu tam pred tyzdnom narval do V1 mesacku preampovku lebo som mu to sluboval uz rok dozadu tak to asi mal pozitivny efekt no.. :D a zvysok ma stock JJ 12 ax7.. ahahahaha inak aky bol koncert v prahe?
inak stavim sa ze ta vadna preampovka co mas ty bude fazovy invertor.. dam za to semiho gitaru do ohna fakt  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 25. Máj , 2010, 10:23:44 od kaolko » Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #605 kedy: 25. Máj , 2010, 11:05:55 »

musim opravit Semiho..

ten tour manager je mega koko*t!!!
aj ked mi pred koncertom slubil, ze budeme moct pouzivat svetla viac ako v MMC, naschval nam pustil cervene slovo aby sme si nemohli nafotit a natocit ani holu pizdu..

k ostatnym veciam sa velmi rad vyjadrim, ked sa prestanem hnevat na toho obrchuja americkeho zakomplexovaneho..

Pustil nam cervene svetlo :) (nie slovo Ondrik :) ), take prijemne osvetlenie ako v bordeli sme mali :).
A ten americky megakokotko, tak to nemam slov ...
Akoze : pytam sa technikov od LOG ktori kecali za bednami ze ci je ok ze si postavim bednu uplne na kraj podia, ci im to proste nebude nejako zavadzat alebo co, henten chuj dojde od mixu a zacne vrieskat ze co ich stale otravujeme (ze co s nimi kecam uz 20 Si píš!!! minut, prehodili sme vtedy tak 4 vety dokopy), ze ked sa nam nepaci, tak sa mame zbalit a odist, pritom my sme sa snazili co najviac sa prisposobit malemu podiu atd.
Potom mi ten chuj pustil dymostroj rovno tak aby mi to vsetko islo priamo zozadu do racku.
Svetla nam slubil ze v pohode mozme mat, ked vsak chalanisko z klubu prisiel k tomu osvetlovaciemu pultu ze nam tam aspon nejake svetla pusti, tak hned zacal vrieskat nech odtial vypadne. Ako sme dohrali sme chceli pouzit vytah na odnesenie veci, ale kedze vytah bol rovno pred satnou LOG , tak nam to tento obrkokot zatrhol, pritom som sa pytal technikov ci im to vadi, pytal som sa Marka aj Johna z kapely ci im to vadi, ze uplne v pohode, ved chalani ponoste si to a vsetko je ok.
Lutujem aj chalanov z klubu Abaton, uzili si tymto panom svoje.

A samozrejme velka vdaka Miskovi za pozicanie zosilovaca, Jozkovi a Matovi Kolejakovcom za pomoc (Miso nemohol, tak isli bratia za neho :) ), Branovi Sumovi za super zvuk a Danke za odvoz do Prahy.


Preco si Randal neriesi klimaticku situaciu v tom MMC? Ked pri 400 ludoch je 40 stupnov, pri 700 ludoch bude 70? :)

Co myslis triggrami? Ze na uder bicich sa k nim domixovaval nejaky sampel?

V MMC je vzduchotechnika, ale nejako nestiha ale co Smútim.

Triggrami myslim to ze sme mali pozicane DDrum, a ano spolu so zivim zvukom bicich isiel von aj sampel z modulu.
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #606 kedy: 25. Máj , 2010, 11:17:52 »

semish:  o všetkom,čo sa deje na podiu, rozhoduje stage manager/ tour manager. To je človek,ktore ho si na tuto pracu najali a za ktorú ho platia. On je zodpovedny za všetko,čo sa deje na podiu. A nikto,ani technici ani kapela mu do toho nemajú čo kecat. Také su pravidlá.  Na zdravie!
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #607 kedy: 25. Máj , 2010, 11:19:52 »

rudy myslim si, ze toto semish nevedel  ?§!. to je jedno zaco je zodpovedny, jedna sa o pristup. bali sa, ze budete mat lepsiu show, to je jasne
Zaznamenané

zakky
Hosť
« Odpoveď #608 kedy: 25. Máj , 2010, 11:20:22 »

semish:  o všetkom,čo sa deje na podiu, rozhoduje stage manager/ tour manager. To je človek,ktore ho si na tuto pracu najali a za ktorú ho platia. On je zodpovedny za všetko,čo sa deje na podiu. A nikto,ani technici ani kapela mu do toho nemajú čo kecat. Také su pravidlá.  Na zdravie!

to neznamena ze je ok ked sa sprava ako koko*t ... a ako poznam semisha tak to musel byt vazne picus ked je taky nasraty  Bavím sa skvele
Zaznamenané
zakky
Hosť
« Odpoveď #609 kedy: 25. Máj , 2010, 11:22:18 »

rudy myslim si, ze toto semish nevedel  ?§!. to je jedno zaco je zodpovedny, jedna sa o pristup. bali sa, ze budete mat lepsiu show, to je jasne

ja si skor myslim ze sa len robil dolezity  :) takych najdes vsade ... s tou show myslim ze vsetkym je jasne ze predkapela nebude mat nikdy podium ako hlavna hviezda a je to uplne ok ale zas vsetko ma svoje medze, mne sa tiez v BA zdalo ze hrate skoro po tme
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #610 kedy: 25. Máj , 2010, 11:22:44 »

semish:  o všetkom,čo sa deje na podiu, rozhoduje stage manager/ tour manager. To je človek,ktore ho si na tuto pracu najali a za ktorú ho platia. On je zodpovedny za všetko,čo sa deje na podiu. A nikto,ani technici ani kapela mu do toho nemajú čo kecat. Také su pravidlá.  Na zdravie!

Samozrejme ze ja to chapem, uplne chapem jeho ulohu, jeho zodpovednosti a pravidla, chapem ze aj to ze je urcite unaveny z toho ze kazdy den riesi mnozstvo problemov atd atd.
Ale zasa naserie ta uplne zbytocna arogancia a aj to ze proste nieco slubil a hned na to to zasa zrusil (vytah, svetla ... )
« Posledná zmena: 25. Máj , 2010, 11:24:28 od Semish » Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #611 kedy: 25. Máj , 2010, 11:27:03 »

rudy myslim si, ze toto semish nevedel  ?§!. to je jedno zaco je zodpovedny, jedna sa o pristup. bali sa, ze budete mat lepsiu show, to je jasne
to je jedno či vedel alebo nevedel  Na zdravie! proste ked má manager niečo na starosti,tak to bude fungovat tak ako chce on a nemožu technici povedat tak,kapela onak a nakonec tam bude bordel a všetci budu pičovat na manažera,že je neschopný / a som zvedavy,kto mu dá potom džob/
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #612 kedy: 25. Máj , 2010, 11:29:02 »

samozrejme, ale to neznamena ze radytel fabriky musi neustale na kazdeho vrieskat a vystupovat arogantne, ci sa mylim?
Zaznamenané

o-yep sro
udry
Hosť
« Odpoveď #613 kedy: 25. Máj , 2010, 11:35:42 »

samozrejme, ale to neznamena ze radytel fabriky musi neustale na kazdeho vrieskat a vystupovat arogantne, ci sa mylim?
samozrejmeže nemusí, ale aj takí sa nájdu  Na zdravie! Ale šak,každy má svoje dni,možno je ten manager fakt arogantny k.... od podlahy až po osvetlovaciu rampu,možno len kopa problemov s cz-sk turné  atd.    / a možno mu bol semiš nesympatický  :)
« Posledná zmena: 25. Máj , 2010, 11:37:12 od udry » Zaznamenané
ondreee
stály hosť
*****
Príspevkov: 1085



« Odpoveď #614 kedy: 25. Máj , 2010, 11:42:23 »

udry ma velku pravdu.. stage manager je na takomto koncerte proste PAN..

udry ale chap, ze toto nebola pre nas prva akcia takehoto chrakteru.. uz sme hrali s kadekym.. ale debilizmus je debilizmus.. ja mam s americanmi (a semi este viac) vela profesionalnych skusenosti.. amik, akonahle je v pozicii klienta alebo bossa, tak ma arogantnu pozu okamzite.. su tak vychovani..

ale tento typek bol obycajny troublemaker.. my sme neboli vobec agresivni.. priam by som povedal, ze sme sa pchali do zadku, ze len prsty na nohach trcali.. nam nemoze byt vycitane z profesionalnej stranky vobec nic.. prsili sme, zahrali sme, zbalili sme, odisli sme a to bez zdrzovania alebo picovania..
Zaznamenané

Strán: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 90 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.064 sekund, 23 otázok.