Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
21. September , 2024, 10:55:54
Strán: 1 ... 64 65 [66] 67 68 ... 90 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: rust2dust  (Prečítané 293871 krát)
0 užívateľov a 124 Hostí prehliada túto tému.
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #975 kedy: 16. September , 2011, 12:22:32 »

Inak podla mna je kapela "Slavna" az vtedy, ked sa da stiahnut jej tvorba na warez serveroch  Žmurk
Vzdy sa najde niekto kto to da na nejaky server alebo na torrenty Bavím sa skvele Vela ludi iba tak spozna kapely... bohuzial...
Zaznamenané

Im a little princess
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #976 kedy: 16. September , 2011, 12:25:37 »

mne prisla hodku dozadu pekna sms, oznamujuca tuto skvelu spravu, ze je baby na svete, ale ked som to otovoril, nebolo mi vsetko jedno, kedze mi pokazeny tel neukazuje mena, len cisla .. myslel som, ze mi nejaka ex porodila   Bavím sa skvele



Tak teda blahozelam, nech sa Vam dari !
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #977 kedy: 16. September , 2011, 12:26:50 »

mne prisla hodku dozadu pekna sms, oznamujuca tuto skvelu spravu, ze je baby na svete, ale ked som to otovoril, nebolo mi vsetko jedno, kedze mi pokazeny tel neukazuje mena, len cisla .. myslel som, ze mi nejaka ex porodila   Bavím sa skvele



Tak teda blahozelam, nech sa Vam dari !

blahozelam k byvalej  Bavím sa skvele
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #978 kedy: 16. September , 2011, 12:33:46 »

mne prisla hodku dozadu pekna sms, oznamujuca tuto skvelu spravu, ze je baby na svete, ale ked som to otovoril, nebolo mi vsetko jedno, kedze mi pokazeny tel neukazuje mena, len cisla .. myslel som, ze mi nejaka ex porodila   Bavím sa skvele
podobne, nedavno som prisiel o vsetky kontakty a chvilu mi trvalo nez mi doslo, ze aky ondrejicka  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 16. September , 2011, 12:34:02 od styrioci » Zaznamenané
Duger
Hosť
« Odpoveď #979 kedy: 16. September , 2011, 12:39:07 »

Vzdy sa najde niekto kto to da na nejaky server alebo na torrenty Bavím sa skvele Vela ludi iba tak spozna kapely... bohuzial...

bohužial ale zaroven chvalabohu :D keby nebol internet ludia by nemali pristup ku kvalitnej nekomerčnej zahraničnej hudbe a počuvali by len dostupne sračky.... a bohužial len preto že hudba takto straca svoju hodnotu... stahovanie sa stalo samozrejmosťou...ale tak zato nemožu len ludia.. ale cely ten system novodoby internetovy...
Zaznamenané
vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #980 kedy: 16. September , 2011, 12:39:19 »

mne prisla hodku dozadu pekna sms, oznamujuca tuto skvelu spravu, ze je baby na svete, ale ked som to otovoril, nebolo mi vsetko jedno, kedze mi pokazeny tel neukazuje mena, len cisla .. myslel som, ze mi nejaka ex porodila   Bavím sa skvele



Tak teda blahozelam, nech sa Vam dari !

ha, mna raz jedno cislo prezvanalo a po dvoch dnoch mi dosla sms ze "ty si asi chcel byt otcom, mas to mat" asi to bol nejaky omyl  Bavím sa skvele dufam
Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #981 kedy: 16. September , 2011, 12:41:23 »

bohužial ale zaroven chvalabohu :D keby nebol internet ludia by nemali pristup ku kvalitnej nekomerčnej zahraničnej hudbe a počuvali by len dostupne sračky.... a bohužial len preto že hudba takto straca svoju hodnotu... stahovanie sa stalo samozrejmosťou...ale tak zato nemožu len ludia.. ale cely ten system novodoby internetovy...

Samozrejme mas pravdu , takto mozes spoznat kopu zaujimavej muziky, ale nebrani to to predsa v tom aby si si potom svoju oblubenu muziku aj kupil a aj takto podporil kapely ktore dali hodne vela usilia, casu, energie a aj penazi do toho aby mal co pocuvat. Ci sa mylim?
Zaznamenané
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #982 kedy: 16. September , 2011, 12:43:59 »

bohužial ale zaroven chvalabohu :D keby nebol internet ludia by nemali pristup ku kvalitnej nekomerčnej zahraničnej hudbe a počuvali by len dostupne sračky.... a bohužial len preto že hudba takto straca svoju hodnotu... stahovanie sa stalo samozrejmosťou...ale tak zato nemožu len ludia.. ale cely ten system novodoby internetovy...
ja to riesim sposobom ze ked nieco stiahnem a viem ze to uz pocuvam dlho tak mi nic nebrani tomu aby som si kupil original album aj ked viem ze si ho cez HI-FI nikdy nepustim  Bavím sa skvele To uz aj tak kazdy empetrojce žere
Zaznamenané

Im a little princess
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #983 kedy: 16. September , 2011, 12:44:49 »

ja to riesim sposobom ze ked nieco stiahnem a viem ze to uz pocuvam dlho tak mi nic nebrani tomu aby som si kupil original album aj ked viem ze si ho cez HI-FI nikdy nepustim  Bavím sa skvele To uz aj tak kazdy empetrojce žere

Riesim to uplne rovnako :) a ked sa mi muzika nepaci, tak ju rovno zmazem, naco mi to ma smrdet na harddisku.
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #984 kedy: 16. September , 2011, 12:45:35 »

ha, mna raz jedno cislo prezvanalo a po dvoch dnoch mi dosla sms ze "ty si asi chcel byt otcom, mas to mat" asi to bol nejaky omyl  Bavím sa skvele dufam
shit  Fuuha zíram Bavím sa skvele
Nieco mi hovori z kontextu, ze posledne slova toho nestastnika boli ved pod bez gumy  Popiskujem si Bavím sa skvele
Zaznamenané
Duger
Hosť
« Odpoveď #985 kedy: 16. September , 2011, 13:00:56 »

Samozrejme mas pravdu , takto mozes spoznat kopu zaujimavej muziky, ale nebrani to to predsa v tom aby si si potom svoju oblubenu muziku aj kupil a aj takto podporil kapely ktore dali hodne vela usilia, casu, energie a aj penazi do toho aby mal co pocuvat. Ci sa mylim?

Nie.. takto by to malo byť :) a tiež s tym suhlasim... ale priznam sa že original by som si momentalne nekupil, dam len 1 priklad... nemec zarobi na original CD za 30 minut... a ja v byvalej robote za 1 den... trocha nepomer... a ceny CD su rovnake ako pre nemca tak pre slovaka.... kebyže nato mam kupoval by som originalky všetkeho čo sa mi pači... keby boli večie platy ludia by viac minali... viac by sa točili peniaze, celkovo by sa zlepšila ekonomika...aj preto je nemecko tam kde je... že každe 2 roky rodina meni auta za nove...tu keby nebolo šrotovne ludia do dnes jazia na pojazdnych šrotoch
Zaznamenané
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #986 kedy: 16. September , 2011, 13:08:32 »

nemec zarobi na original CD za 30 minut... a ja v byvalej robote za 1 den... trocha nepomer...
fuha... to som nevedel ze na Slovensku je to az tak zle  Popiskujem si 15e na jeden den je fakt malo
Zaznamenané

Im a little princess
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #987 kedy: 16. September , 2011, 20:40:01 »

Nie.. takto by to malo byť :) a tiež s tym suhlasim... ale priznam sa že original by som si momentalne nekupil, dam len 1 priklad... nemec zarobi na original CD za 30 minut... a ja v byvalej robote za 1 den... trocha nepomer... a ceny CD su rovnake ako pre nemca tak pre slovaka.... kebyže nato mam kupoval by som originalky všetkeho čo sa mi pači... keby boli večie platy ludia by viac minali... viac by sa točili peniaze, celkovo by sa zlepšila ekonomika...aj preto je nemecko tam kde je... že každe 2 roky rodina meni auta za nove...tu keby nebolo šrotovne ludia do dnes jazia na pojazdnych šrotoch

toto je uplne odveci argument, uplne socikovske deformovane myslenie. nehovorim, ze hudbu tiez nekradnem, ale tymto si to zdovodnovat, tak by mi bolo zo seba zle, to uz je ako volit fica
Zaznamenané
Duger
Hosť
« Odpoveď #988 kedy: 17. September , 2011, 00:28:53 »

toto je uplne odveci argument, uplne socikovske deformovane myslenie. nehovorim, ze hudbu tiez nekradnem, ale tymto si to zdovodnovat, tak by mi bolo zo seba zle, to uz je ako volit fica

čo je natom zle ?... ked si niečo nemožem dovoliť tak si to nebudem kupovať... jake socikovske deformovane myslenie, z minimalky si mam kupovať mesy, originalky CD, musicmany a este mam chodiť  na každy ročnik NAMM ne ?... kebyže nato mam tak si to dovolim... pod si vyskušať žiť na vychod..som zvedavy či by ti ostal ten tvoj nazor... a racej by som volil fica jak sulika abo radičovu len tak medzi rečou
Zaznamenané
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353



« Odpoveď #989 kedy: 17. September , 2011, 01:08:30 »

... a racej by som volil fica jak sulika abo radičovu len tak medzi rečou

sak vol...ak si skutocne myslis ze socialny stat ktory rozdava ludom peniaze v sucasnych podmienkach je spravny ked je príjem nižší ako výdaj, kludne ho vol...

...možnosti na lepší život má každý..sami sme si strojcami vlastného šťastia duger. Nemám rád ľudí ktorí hľadajú problém vo všetkom len nie v sebe :-)

To mas jak s tymi cedeckami..cedecka vsetkym zadarmo, alebo s prispevkom od statu, co su pre stat zbytocne vyhodene prachy ktore nic neriesia  a niekde inde budu chybat, (jeden pohlad), ...alebo..kapela povie, tak nahrali sme tu CD tu ho mate zadarmo stalo nas to take a take prachy, ale tak mate tazky zivot tak od teraz robime hudbu zadarmo..lenze uz ziadny dalsi album nevydame lebo si to vlastne nemozme dovolit, banky nam na to nepozicaju pretoze sme v minulosti boli nerentabilny, ale co by sme nespravili pre nasich fanusikov ze? :-D

a ku kupovaniu hudby..som student a tiez nemam vela prachov, ale ked nieco chcem mat tak si to kupim..nekupujem albumy kazdy mesiac ale minimalne raz za pol roka si spravim radost :-)

Zaznamenané

Captain SEXXX !!
Strán: 1 ... 64 65 [66] 67 68 ... 90 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.066 sekund, 23 otázok.