Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. September , 2024, 00:27:13
Strán: [1] 2 3 ... 8 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ptaah  (Prečítané 21727 krát)
0 užívateľov a 28 Hostí prehliada túto tému.
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« kedy: 14. December , 2009, 13:01:19 »

tak sme vypustili demac, zatial docasne v tejto podobe kym to neprerobim ale najprv si musim zohnat pocitac ktory lubi viac pracu s multitrackom ako tlacidlo restart. Ptaah je dvojclenny projekt mna - gitara (basa) a bubenika ktory je experimentalna alternativa ku newschoolovemu metalu z anglicky a francuzsky hovoriacich zemi

Bandzone
Myspace
Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #1 kedy: 14. December , 2009, 13:03:34 »

parada, toto sa mi paci po kazdej stranke, od zvuku az po cover  Bravooo
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #2 kedy: 14. December , 2009, 13:18:58 »

urcite to ma dobry potencial, ale v tomto stadiu je to nuda. vypocul som si jednu a potom este kusok dalsej a stale to bolo o tom istom. podla mna by sa tam hodili napriklad este husle. alebo violoncelo.

ale si z tych sikovnejsich, co sa tu na fore vyskytuju, to zas hej  Na zdravie!
Zaznamenané
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #3 kedy: 14. December , 2009, 13:29:19 »

treba brat ohlad na to ze aj ked je to instrumentalne, muzika nieje instrumentalna.. pripustam ze bez vokalu to moze nudit, ja sam nevladzem pocuvat podobny instrumentalny metal, stym ale nemozem suhlasit ze je to stale o tom istom. keby to malo dobry vokal, profi nahravku a v ramci naharavky lepsie dotiahnute aranzma tak si myslim ze by to bolo dost dobre
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #4 kedy: 14. December , 2009, 13:33:31 »

keby to malo dobry vokal, profi nahravku a v ramci naharavky lepsie dotiahnute aranzma tak si myslim ze by to bolo dost dobre
No,tak to tak urob. :)
Zaznamenané
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #5 kedy: 14. December , 2009, 13:36:14 »

No,tak to tak urob. :)

Presne! ale najprv sa budem musiet prestahovat niekam kde najdem ludi do kapely, lebo tu ludi trapi len to aby svine prezili zimu
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #6 kedy: 14. December , 2009, 13:39:09 »

Presne! ale najprv sa budem musiet prestahovat niekam kde najdem ludi do kapely, lebo tu ludi trapi len to aby svine prezili zimu
Každa "svina" chce prežit.  Na zdravie!  Aj ked niektoré by pre dobro národa nemuseli. Žmurk
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #7 kedy: 14. December , 2009, 13:39:37 »

... stym ale nemozem suhlasit ze je to stale o tom istom...

priznavam sa, ze som si to zatial nevypocul vsetko :)
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #8 kedy: 14. December , 2009, 13:46:00 »

Krtko-nechcem ti kecat do tvojej tvorby,ale myslim,že v tomto prípade vzhladom na nastrojovu obsadenost je doležita "zvukova pestrost" tj, pohrat so so zvukom gitar,s efektami a takisto aj s bicími.  Proste nech je to "farebnejšie". Na zdravie!
Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #9 kedy: 14. December , 2009, 13:53:25 »

ja som pochopil, ze je to len polotovar, v polovici cesty, kde treba dotiahnut mnoho veci, ale uz teraz si to viem realne predstavit ako naslapanu vec.
Tieto meshuggah like veci nie su zrovna moja salka kavy, o to vacsi plus pre ptahh, ze vie zaujat aj nezainteresovaneho podla mojho nazoru ..

Co tomu treba vie najlepsie autor, je asi zbytocne mu do toho kecat
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #10 kedy: 14. December , 2009, 14:11:29 »

..tj, pohrat so so zvukom gitar,s efektami a takisto aj s bicími.  Proste nech je to "farebnejšie". Na zdravie!
ano, vsak som pisal ze by to potrebovalo
..v ramci naharavky lepsie dotiahnute aranzma

ten demac je nahraty na 100% tak ako ho zahrame v skusobni (az na pomocne gitary)  a kedze sa nejedna o nejak seriozny produkt - neriesili sme to, je to proste surovy zaznam a okrem ineho cele je to na jednom kopaku co svet este nevidel takito metal hrat s 1 kopakom. ak sa tvori bez spevu, basy, s jednym kopakom a pocita sa stym ze to tam ani nebude tak prirodzene chces vsetko vyplnit dvoma nastrojmi a napeckovat. Dufam ze takimito kokotinami sa nebudem dlho zaoberat, najprv treba prachy a ludi do kapely co ich trapia aj ine veci ako aby bolo prasatam teplo a neskapaly na zimu
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #11 kedy: 14. December , 2009, 14:56:57 »

Jednokopakovy metal je buducnost :)
Zaznamenané

MaTeS
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353


digitál je digitál, ten ničím nenahradíš ..


« Odpoveď #12 kedy: 15. December , 2009, 19:39:51 »

skladba betar je od dnes moje nove zvonenie telefonu. ako budik si ju dat netrufam  Bavím sa skvele
Zaznamenané

FALLGRAPP
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #13 kedy: 15. December , 2009, 19:47:15 »

vy mate nazov kapely podla tohoto pana? ak jo tak to je super je to velitel flotily

jasne ze je to on!  Bavím sa skvele

skladba betar je od dnes moje nove zvonenie telefonu. ako budik si ju dat netrufam  Bavím sa skvele

to ma tesi  Bavím sa skvele
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #14 kedy: 15. December , 2009, 19:55:04 »

podla mna super, velmi dobre zahrate aj zvuk.

ale tym, ze je to zatial v takej forme, ako je, to ma tendenciu sem tam nudit, resp ani nie tak nudit, ako to, ze posluchac nadobuda pocit, ze pocuva dokola to iste. a fakt sa mi stalo, ze som si ani neuvedomil, ze mi zacali skladby prehravat odznova a az po chvili mi trklo, ze "aha, uz to ide odznova" :) niekomu mozno bude vadit absencia nejakych melodickych pasazi alebo akej takej solovej vyhravky, takto to trochu vyznieva ako rytmicke cvicenia, no i taka je hudba :) verim, ze spravny vokal to posunie dopredu a da tym skladbam novy, lepsi rozmer  Na zdravie!
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 ... 8 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.065 sekund, 23 otázok.