Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. September , 2024, 00:21:29
Strán: 1 [2] 3 4 ... 8 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ptaah  (Prečítané 21691 krát)
0 užívateľov a 34 Hostí prehliada túto tému.
johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #15 kedy: 15. December , 2009, 19:56:25 »

takato muzika ma budúcnosť, nie pičoviny power-gay-metalove.
Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #16 kedy: 15. December , 2009, 19:58:14 »

takato muzika ma budúcnosť, nie pičoviny power-gay-metalove.

ja by som povedal, ze toto je zase jedna zo slepych uliciek metalu :)
Zaznamenané
johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #17 kedy: 15. December , 2009, 19:59:16 »

ja by som povedal, ze toto je zase jedna zo slepych uliciek metalu :)

máš aj z časti pravu, toto nikdy nebude nejaký "mainstream" metalový žáner.  Na zdravie!
Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #18 kedy: 15. December , 2009, 20:02:36 »

pocuj krtko tam je ake ladenie pouzite? octave drop E?
Zaznamenané

Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #19 kedy: 15. December , 2009, 20:11:03 »

je tam standarne ladenie E až H, uz si asi stvrty co sa ma pyta na ladenie, co to znie nejak inac ladene?
co sa tyka tohoto "zanru" tak 90% z metalu pocuvam taketo novodobe mutacie death metalu a je to dost popularne (co nieje dovod preco to hrame) takze neviem preco by to mala byt slepa ulicka, hlavne si to nespajat s kapelou meshuggah lebo hned vam vypisem 40 kapiel kde najdem vacsiu podobnost
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #20 kedy: 15. December , 2009, 20:11:10 »

takato muzika ma budúcnosť, nie pičoviny power-gay-metalove.
Co ja viem... Zacalo ma to nudit po chvili.
+/- suhlasim s Rastisom.
Zaznamenané

johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #21 kedy: 15. December , 2009, 20:20:20 »

je tam standarne ladenie E až H, uz si asi stvrty co sa ma pyta na ladenie, co to znie nejak inac ladene?
co sa tyka tohoto "zanru" tak 90% z metalu pocuvam taketo novodobe mutacie death metalu a je to dost popularne (co nieje dovod preco to hrame) takze neviem preco by to mala byt slepa ulicka, hlavne si to nespajat s kapelou meshuggah lebo hned vam vypisem 40 kapiel kde najdem vacsiu podobnost

daj nejaké tipy na takúto muziku  Na zdravie!
Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #22 kedy: 15. December , 2009, 20:24:41 »

daj nejaké tipy na takúto muziku  Na zdravie!

kontaktuj ma na nejakej socialnej sieti tipu facebook alebo myspace a mozem ti poposielat nejake linky, neviem takto co poznas, co sa ti paci
Zaznamenané
johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #23 kedy: 15. December , 2009, 20:30:34 »

kontaktuj ma na nejakej socialnej sieti tipu facebook alebo myspace a mozem ti poposielat nejake linky, neviem takto co poznas, co sa ti paci

máš PM.  Na zdravie!
Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #24 kedy: 16. December , 2009, 10:58:14 »

...
co sa tyka tohoto "zanru" tak 90% z metalu pocuvam taketo novodobe mutacie death metalu a je to dost popularne...

kedze z 90% metalu pocuvas prave toto, tak je samozrejme, ze Ti to pride popularne :) na mna to posobi, ako isty typ smerovania metalu, ktory dosiel na svoju konecnu a dalej uz nema kam. tak ako za X rokov uz na svoj uplny koniec doslo X inych vyvojovych vetiev metalu. ja verim, ze vzdy sa nejake kapely najdu, co budu hravat zrovna toto, ale myslim, ze vzdy to bude iba maly bezvyznamny subzaner na pokraji zaujmu. je samozrejme mozne, ze sa komplet mylim a je alebo bude to cele inac. a samozrejme toto co som napisal vobec nehovori nic o tom, ci sa mi to paci alebo nie, to je uplne ina vec :) a stale si stojim za tym, ze tam treba spravne jebnuteho huslisti alebo celistu, ktory by to posunul k niecomu naozaj fakt zaujimavemu :)

 Na zdravie!
« Posledná zmena: 16. December , 2009, 10:59:01 od rastis » Zaznamenané
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #25 kedy: 16. December , 2009, 11:15:44 »

rastis, vsak "newschoolovy" death metal je v najvacsiom progrese a to hovorim o zapade, tu este ani nestihol dojst a ty si ho uz pochoval  Bavím sa skvele stale sa tu zije v "90 grind/oldschool death metale, maximalne par kapiel pochytalo dajaky metalcore a post hardcore, takze si myslim ze sa kompletne mylis  :) ked mi o 5 rokov povies ze aha, toto sa uz dnes vobec nehra tak ti poviem aha, vsak to ca sa teraz hra je len pokracovanie.. ale aj keby ne je mi to jedno pretoze hram to co ma bavi, vsak ani len niesme aktivna kapela dokonca ani kapela  Bavím sa skvele tak co ma je po dakej perspektive toho ktoreho zanru
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #26 kedy: 16. December , 2009, 11:54:15 »

Hrajte čo vás bavi. Na zdravie! V Amerike stale frčí country,v Anglicku gitarovky,v Česku stary bigbít,len my na slovensku stále "chytáme" dáke nove trendy a stojí to za p....    Zdravíčko
Zaznamenané
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #27 kedy: 16. December , 2009, 11:57:36 »

paci sa mi ako je to stavane ze to stale niekam ide. ja neviem ci  tento prvok je nejaka zanrova zalezitost a ci sa tomu v metalovych kruhoch hovori ako o niecom progresivnom. ak ano tak samozrejme je to blbost lebo takymto stylom hrali uz melvins v osemdesiatych rokoch, akurat ze nemali:

totalne klisoidny metlacky zvuk gitary,
totalne klisoidne metlacke palmuty a sekanice,
totalne klisoidny a trapny metlacky ultra gutural growl - ktory tam nastastie este nemate, dufam ze ani nebudete mat.

ale ta struktura je fajn, strasne by sa mi to nechcelo memorovat ze jak to kedy ide, to je velike plus  Som metlak. inak je to totalne klisoidny metal, naozaj NIC progresivne, inak znejuce, tvrde, atmosfericke nebodaj.
Zaznamenané
zakky
Hosť
« Odpoveď #28 kedy: 16. December , 2009, 12:01:14 »

a poznas aj nejaky metal co pre teba nieje klise?
Zaznamenané
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #29 kedy: 16. December , 2009, 12:10:20 »

a poznas aj nejaky metal co pre teba nieje klise?
no malo asi. mne sa pacia tie pomale doomy, niektory neurosis a tak. asi preto ze tam az tak sprosto nedavaju klasicku sekanicovu metlacku rytmiku. ono to je inak vazne  zahada pre mna tieto palmmuty/nepalmuty. na kereho boha to vsade jebete sak to je obmedzujece strasne, jak vas to moze bavit. ale tak ja vela veciam este nerozumiem  No hanbím sa..
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 ... 8 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.054 sekund, 23 otázok.