Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
25. September , 2024, 15:31:28
Strán: [1] 2  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: 14.12.09 Bratislavský nárez v Randali  (Prečítané 6162 krát)
0 užívateľov a 8 Hostí prehliada túto tému.
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« kedy: 14. December , 2009, 13:02:27 »

Dnes sa kona druhy rocnik tohto koncertu " skrachovalych " muzikantov z 80tych rokov.Kto by mal chut na pivo nech sa dotrase Na zdravie! Na zdravie!
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #1 kedy: 14. December , 2009, 13:13:52 »

 Som frajer
Zaznamenané
vallamps
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 184

valla sa vratil !!!


« Odpoveď #2 kedy: 14. December , 2009, 13:43:11 »

kery koko*t vymislel takuto akciu na pondzelek Bacha na vec kamo! a mozem ist svine past a ne na kocert Je mi do plaču
Zaznamenané

seci za jedneho jebem na seckych :p
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #3 kedy: 14. December , 2009, 17:43:04 »

asi boli ine dni vybookovane, nie?
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #4 kedy: 14. December , 2009, 18:22:14 »

No asi sa dovalím mrknúť "starinky" z čias ešte mojej strednej školy a pospomínať na staré zlaté časy. Verím, že bude veselo.. :)
Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #5 kedy: 14. December , 2009, 18:25:48 »

kery koko*t vymislel takuto akciu na pondzelek Bacha na vec kamo! a mozem ist svine past a ne na kocert Je mi do plaču
... čože,nemožeš zohnat nikoho dospeleho ako doprovod ? Bavím sa skvele
Zaznamenané
vallamps
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 184

valla sa vratil !!!


« Odpoveď #6 kedy: 14. December , 2009, 19:07:34 »

... čože,nemožeš zohnat nikoho dospeleho ako doprovod ? Bavím sa skvele
ale co by zajtra do skoly musim ist a ja nechodim do senku aby sem tam chlemtal gumidzus Bavím sa skvele
Zaznamenané

seci za jedneho jebem na seckych :p
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #7 kedy: 15. December , 2009, 16:24:34 »

bol som tam, stretol som kopec kamosov a vypocul vsetky kapely. Randal bol narvaty a vsetky tie kapely aj co uz nehravaju dobre slapali, ladili, intonovali a vladali :)

najlepsia kapela bol Krakatit v povodnej zostave + s Teom Skovayom za bubnami. hrali jak odusu, heavy metal v rychlych tempach, solovali, obcas aj vo dvojiciach a Temo spieval prisahambohu ako Dickinson a to takmer vobec neprehanam :) skratka klobuk dole.

krstila sa kniha, ktoru si kupim ked si spomeniem. alebo mi ju mozte niekto kupit na Vianoce ci meniny  Som frajer
« Posledná zmena: 15. December , 2009, 16:25:22 od rastis » Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #8 kedy: 15. December , 2009, 16:26:18 »

Včerajší koncert bol veľmi fajnová spomienka na minulosť. Randal bol plný, veľa známych, ktorých som nevidel roky, kapely z minulosti, ktoré odpálili výborné vystúpenia, zvuk veľmi slušný (výrazne nad moje očakávania)..

Hrali kapelky:

Čenkovej deti - zachytil som len poslednú skladbu, hralo im to ale slušne, pohodový starý bigbajz s výborným prevedením aj zvukom. Zahrali si tam na gitarách Peci Uherčík a Broňo Dobrota. Veľmi fajn.
Gemer - slušný starý hard&heavy, niektoré skladby ma celkom pobavili..
Krakatit - výborne odohratý heavy koncert s parádnym Temovým spevom. Úplne ma dostal. Za viac rokov najlepší heavy spev, čo som počul na slovenskej scéne. Temo - hybaj do toho spevu zas na plno, daj dokopy dobrú kapelu a hraj  Si píš!!!
Kapela perfektne šlapala aj vďaka Teovi Skovayovi (Fermata) na bicie.
Acheron - podľa mňa prvý slovenský rap-metal, ako by som ho nazval. Nie je to moja šálka kávy, ale fajn spomienka na porevolučné časy a plno akcií, čo sme vtedy absolvovali.. :)
Grapefruit Death - začali temne a zakončili to 2 starými covermi. Neviem prečo, čakal som len vlastné veci od nich prípadne kapely Halušky, ktorú spomenuli.. Vystúpenie celkom ok, bubeník bol ale veľmi nemastný neslaný na takú produkciu. Nešplapalo to moc. Ostatní chalani hrali ale v pohode.
Krokoband - síce až tak moc nezohraté, ale po rokoch zas fantastické vystúpenie. Krokovi to hrá stále výborne, je podľa mňa stále jednička v zeppelinovsky poňatej gitarovej hre na Slovensku. A s Jankom Bujnovským na basu a Gustom Horváthom na bicie im to šlapalo parádne. Gusto je stále výborný bubeník, slovenský Bonham ako vyšitý.. Čelista je zas ďalší vynikajúci blues-hardrockový spevák.

S takto stráveným večerom som naozaj spokojný..  Zdravíčko  Na zdravie!
« Posledná zmena: 15. December , 2009, 16:27:53 od Pitu » Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #9 kedy: 15. December , 2009, 16:31:47 »

 kua,sa vam tam žije v tej Blave. Taketo akcie. Ani si nezaslužite.  Bavím sa skvele     Na zdravie!   
Zaznamenané
ledzep
okukávač

Príspevkov: 2



WWW
« Odpoveď #10 kedy: 15. December , 2009, 17:03:12 »

vďaka peťo za objektívne zhodnotenie, len pre napravenie vecí tu spomínam, že moje skutočné príspevky do knihy sa nachádzajú na stránke www.kroko.sk

Včerajší koncert bol veľmi fajnová spomienka na minulosť. Randal bol plný, veľa známych, ktorých som nevidel roky, kapely z minulosti, ktoré odpálili výborné vystúpenia, zvuk veľmi slušný (výrazne nad moje očakávania)..

Hrali kapelky:

Čenkovej deti - zachytil som len poslednú skladbu, hralo im to ale slušne, pohodový starý bigbajz s výborným prevedením aj zvukom. Zahrali si tam na gitarách Peci Uherčík a Broňo Dobrota. Veľmi fajn.
Gemer - slušný starý hard&heavy, niektoré skladby ma celkom pobavili..
Krakatit - výborne odohratý heavy koncert s parádnym Temovým spevom. Úplne ma dostal. Za viac rokov najlepší heavy spev, čo som počul na slovenskej scéne. Temo - hybaj do toho spevu zas na plno, daj dokopy dobrú kapelu a hraj  Si píš!!!
Kapela perfektne šlapala aj vďaka Teovi Skovayovi (Fermata) na bicie.
Acheron - podľa mňa prvý slovenský rap-metal, ako by som ho nazval. Nie je to moja šálka kávy, ale fajn spomienka na porevolučné časy a plno akcií, čo sme vtedy absolvovali.. :)
Grapefruit Death - začali temne a zakončili to 2 starými covermi. Neviem prečo, čakal som len vlastné veci od nich prípadne kapely Halušky, ktorú spomenuli.. Vystúpenie celkom ok, bubeník bol ale veľmi nemastný neslaný na takú produkciu. Nešplapalo to moc. Ostatní chalani hrali ale v pohode.
Krokoband - síce až tak moc nezohraté, ale po rokoch zas fantastické vystúpenie. Krokovi to hrá stále výborne, je podľa mňa stále jednička v zeppelinovsky poňatej gitarovej hre na Slovensku. A s Jankom Bujnovským na basu a Gustom Horváthom na bicie im to šlapalo parádne. Gusto je stále výborný bubeník, slovenský Bonham ako vyšitý.. Čelista je zas ďalší vynikajúci blues-hardrockový spevák.

S takto stráveným večerom som naozaj spokojný..  Zdravíčko  Na zdravie!
« Posledná zmena: 15. December , 2009, 17:04:30 od ledzep » Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #11 kedy: 15. December , 2009, 17:31:34 »

vďaka peťo za objektívne zhodnotenie, len pre napravenie vecí tu spomínam, že moje skutočné príspevky do knihy sa nachádzajú na stránke www.kroko.sk

Prečítal som.
Zaznamenané
animus
nováčik
*
Príspevkov: 19


« Odpoveď #12 kedy: 16. December , 2009, 07:31:38 »

vďaka peťo za objektívne zhodnotenie, len pre napravenie vecí tu spomínam, že moje skutočné príspevky do knihy sa nachádzajú na stránke www.kroko.sk


na http://www.kroko.sk/krokoband.html je o.i. aj toto:

" ... reprobedne som si zmontoval sám, vytlmil som ich desiatimi balíkmi dámskych vložiek (vtedy to bol výrobok všestranného využitia, dnes má krídelká a je jednoúčelový) za sumu približne 25.- Kčs. Reprobedňa a zosilňovač hrali skvelo. Ja tiež. "

Konecne som pochopil preco v tom obdobi bol neraz problem zohnat (este aj) damske vlozky. Ja som si myslel, ze za to moze ten skur**** socializmus ("s neludskou tvarou"), ale zda sa, ze som sa mylil. Ved ako mohli chudaci 5-rocnicovi makro-planovaci vtedy predpokladat, ze si budu hardrokisti vystielat a tlmit zrovna vlozkami ... Huh!  Bavím sa skvele

Zaznamenané
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #13 kedy: 16. December , 2009, 09:14:45 »

Bolo paradne,len som sa nemusel tak priozrat a na konci akciete zjebat na schodoch aj s jendnym zosilovacom  Bavím sa skvele stastie ze som sa nedolamal  Popiskujem si
Kapely hrali fakt popici a zvuk jak lusk.Po predoslich skusenostiach s Randalu az neuveritelny.
A najviac som si zabekal na Temerafa " tie roky statocne prepiteeeeee " ... tebe tie skladby tak neskutocne sedia , ze radost sa chodit na to pozerat  Na zdravie!
Zaznamenané
vallamps
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 184

valla sa vratil !!!


« Odpoveď #14 kedy: 16. December , 2009, 13:44:40 »

Bolo paradne,len som sa nemusel tak priozrat a na konci akciete zjebat na schodoch aj s jendnym zosilovacom  Bavím sa skvele stastie ze som sa nedolamal  Popiskujem si
Kapely hrali fakt popici a zvuk jak lusk.Po predoslich skusenostiach s Randalu az neuveritelny.
A najviac som si zabekal na Temerafa " tie roky statocne prepiteeeeee " ... tebe tie skladby tak neskutocne sedia , ze radost sa chodit na to pozerat  Na zdravie!
jajaj zas si sa pjekne sundal teda hovoris Bavím sa skvele Na zdravie!
a zesik bol urcite valwatt a a hra jak krava aj po pade ze schodu Na zdravie!
vydzim ze nejsem sam co sa na kazdej akcii sunda jak prasa Bavím sa skvele ale tu v na zahori je to asi normalne  Bavím sa skvele
Zaznamenané

seci za jedneho jebem na seckych :p
Strán: [1] 2  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.077 sekund, 22 otázok.