Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Marec , 2024, 11:00:15
Strán: [1] 2 3 ... 14 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Spokojnost/nespokojnost - inzeraty  (Prečítané 105970 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« kedy: 17. December , 2009, 17:53:44 »

Mozno si poviete, ze blbost, ale mna celkom zaujima, ako ste boli/ako ste spokojni s predajom cez tuto nasu inzerciu. T.j. koho by ste radi pochvalili za super bezproblemovy predaj, pripadne opak alebo komunikacia medzi kupujucim a predavajucim a tak celkovo.
Urobi to jednak obraz o danych uzivateloch, ktori inzeruju a moze to byt aj napomocne v pripade vyhnut sa zbytocnym problemom. :)

 Na zdravie!
Zaznamenané

Racius
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 243



« Odpoveď #1 kedy: 17. December , 2009, 18:05:08 »

TIPEK - priateľský alchymista, ktorý nezištne, hoci niekedy s nervami poradí a poskytne super sučiastky za symbolické ceny Na zdravie!

RobG - vie všetko zohnať, poskytol mi pár 6L6GC za super cenu, tak luxusne zabalený balík som ešte ani nikdy nevidel Bavím sa skvele

Progrocker - vždy poskytne zaujimave vintage elektronky :)
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #2 kedy: 17. December , 2009, 18:14:13 »

Ja mozem za seba povedat, ze bezproblemovy obchod som mal s RobG - ohladom gitary z Thomannu. Cisto, hladko, bez problemov.
 Na zdravie!
Zaznamenané

hate_me
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 590



« Odpoveď #3 kedy: 17. December , 2009, 20:37:44 »

ja som z inzercie na fore kupoval iba gitaru od Kata. vsetko slo bez problemov, velmi ustretovy a ochotny clovek.  Na zdravie!
Zaznamenané

... ale potom som mu pretiahol sestru a od vtedy sa na mna hnevá ...
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #4 kedy: 17. December , 2009, 21:02:49 »

RobG, Racius, Spyros, Zakky, Milos1, MMM - v pohode
Tipek - barteroval som noname snimac za nejake suciastky, snimac je fuc, suciastky som este nevidel, ale ten snimac ma hodnotu par korun a este som ho mal aj ja do daru, tak to beriem tak, ze postupil o dum dal.
« Posledná zmena: 17. December , 2009, 21:17:45 od styrioci » Zaznamenané
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #5 kedy: 17. December , 2009, 21:05:48 »

ja mam pozitivnu skusenost s majom ferom, katom, guitmanom Na zdravie!
Zaznamenané
martin1
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 224


« Odpoveď #6 kedy: 17. December , 2009, 21:07:15 »

Ja som tu mimo iného kupil od nemenovaneho člena,ktorý tu ma vela inzerátov DAT recorder.Tvrdil,že je super stave,ale je nefunkčná. 100 krát som mu písal volal a nič. Nezahrávaj sa
Zaznamenané
Tom70
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 518



« Odpoveď #7 kedy: 17. December , 2009, 21:21:04 »

Ja som tu mimo iného kupil od nemenovaneho člena,ktorý tu ma vela inzerátov DAT recorder.Tvrdil,že je super stave,ale je nefunkčná. 100 krát som mu písal volal a nič. Nezahrávaj sa

Vsak napis o koho ide. To je zmysel temy.
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #8 kedy: 17. December , 2009, 21:33:35 »

dobra tema - nieco ako spatna vazba na ebay
Zaznamenané

mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #9 kedy: 17. December , 2009, 22:17:20 »

.. dobra tema, na rigtalku, tgp a podobne maju ludia v podpise clenov s ktorymi dealovali + feedback

v mojom pripade vdacim za dohodeny deal cez RobG a.k.a. Roba
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #10 kedy: 18. December , 2009, 02:01:10 »

dobra tema - nieco ako spatna vazba na ebay
Presne na to som myslel, ked som zakladal tuto temu. :)

Ja som tu mimo iného kupil od nemenovaneho člena,ktorý tu ma vela inzerátov DAT recorder.Tvrdil,že je super stave,ale je nefunkčná. 100 krát som mu písal volal a nič. Nezahrávaj sa
Napis meno. Dakujem. Pomozes mne aj ostatnym.  Žmurk

 Na zdravie!
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #11 kedy: 18. December , 2009, 09:43:07 »

tato tema je hlavne aj o tych negativnych nazoroch, takze myslim, ze sa netreba bat povedat priamo. vela inzeratov tu mava vacsinou Joe, RobG, MMM, Branko staci ukazat prstom, ak si myslis ze je to ten posledny, tak povedz ze: cislo 4, neboj sa oni cez to sklo nevidia
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #12 kedy: 18. December , 2009, 09:54:03 »

ja som si raz kupoval tubescreamer od duskyho... nikdy viac! dosiel mi asi dva mesiace potom ako som si ho objednal, a dovtedy mi ani neodpovedal na SS cize som nevedel co je s tym... potom mi prisiel ale posielajuci zle vyplnil sek ku dobiekrke, cize peniaze sa mi vratili  Bavím sa skvele potom mi pisal cez facebook zasa o dva mesiace stylom ze som mu nezaplatil za efekt a potom namiesto toho aby mi dal cislo uctu mi prisla reklamacia na postu a to ani tie tetusky nevedeli ze co vlastne chce... potom som od neho musel mamit cislo uctu a ked som mu nan poslal peniaze tak ma obvinoval ze si z neho robim prdel lebo peniaze este neprisli... tak som sa na to vysral a odvftedy som o nom ani nepocul... tak ani neviem ci mu prisli ale uz mi je to aj vcelku jedno... horsi pristup som este nezazil  Bleee
Zaznamenané
MMM
Hosť
« Odpoveď #13 kedy: 18. December , 2009, 10:11:59 »

Ja som tu mimo iného kupil od nemenovaneho člena,ktorý tu ma vela inzerátov DAT recorder.Tvrdil,že je super stave,ale je nefunkčná. 100 krát som mu písal volal a nič. Nezahrávaj sa


DATka bola odo mna a odisla uplne v poriadku, otec mi ju dal a este par dni pred predajom ju mal zapnutu  a vsetko fungovalo. Na SS som martinovi napisal, ze bolo vsio OK, tak neviem. Mozno preprava.
Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #14 kedy: 18. December , 2009, 10:19:42 »

....to čo som chcel som nepredal a čo som až tak neponúkal a ani som nečakal že predám tak to som predal....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
Strán: [1] 2 3 ... 14 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.043 sekund, 22 otázok.