Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
19. Apríl , 2024, 19:40:49
Strán: 1 [2] 3 4 ... 14 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Spokojnost/nespokojnost - inzeraty  (Prečítané 106087 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #15 kedy: 18. December , 2009, 10:33:28 »

ja som si raz kupoval tubescreamer od duskyho... nikdy viac! dosiel mi asi dva mesiace potom ako som si ho objednal, a dovtedy mi ani neodpovedal na SS cize som nevedel co je s tym... potom mi prisiel ale posielajuci zle vyplnil sek ku dobiekrke, cize peniaze sa mi vratili  Bavím sa skvele potom mi pisal cez facebook zasa o dva mesiace stylom ze som mu nezaplatil za efekt a potom namiesto toho aby mi dal cislo uctu mi prisla reklamacia na postu a to ani tie tetusky nevedeli ze co vlastne chce... potom som od neho musel mamit cislo uctu a ked som mu nan poslal peniaze tak ma obvinoval ze si z neho robim prdel lebo peniaze este neprisli... tak som sa na to vysral a odvftedy som o nom ani nepocul... tak ani neviem ci mu prisli ale uz mi je to aj vcelku jedno... horsi pristup som este nezazil  Bleee

jasne.. typicke.. hlavne keby bol niekto normalny a zamyslel sa, tak je mu jasne, ze chyba nebola na tvojej strane. Ak ti to posielal na dobierku, potom bolo v jeho zaujme vyplnit spravne udaje kam peniaze maju prist. Okrem toho nie je mozne bez zaplatenia prevziat na poste dobierku ale inak viem si predstavit akym sposobom asi cela komunikacia prebiehala s panom 'japoznamjanabalazaosobne'  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #16 kedy: 18. December , 2009, 11:10:34 »

tato tema je hlavne aj o tych negativnych nazoroch, takze myslim, ze sa netreba bat povedat priamo. vela inzeratov tu mava vacsinou Joe, RobG, MMM, Branko staci ukazat prstom, ak si myslis ze je to ten posledny, tak povedz ze: cislo 4, neboj sa oni cez to sklo nevidia
Vobec nie je HLAVNE o negativnych nazoroch.  Žmurk Prstom Ti ukazem....  Bavím sa skvele
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #17 kedy: 18. December , 2009, 14:19:47 »

asi je tych ludi viac, ale uz si nepametam:
igor keller - kupoval som krk na basu+osadenie - bez problemov + sme sa opili
roberto - no toho bolo viac - bez problemov + sme sa opili
karol - elixir kabel - bez problemov
joe - bbe sonic stomp - bez problemov
lacrosse - ladicka - bez problemov
brdo - predal som mu fedner bassman - bez problemov + sa pri vselijakych prilezitostiach aj popilo
...este od niekoho straplocky, neviem, asi som na niekoho zabudol.

chudaka tipka som natahoval ze kupim a nekupil som a tusim aj xinga, sorry chalani  Na zdravie!
Zaznamenané

o-yep sro
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #18 kedy: 18. December , 2009, 15:32:11 »

Roberto - kupil som od neho aj cez neho nejake gitary, predal som mu mixpult + sme sa opili
Brdo - kupil som od neho mikrofon, predal som mu gitaru + sme sa opili
Dusky - predal som mu snimace + sme sa opili
RobG - kupil som od neho aparat + sme sa opili
MMM - ma moje snimace a zatial sme sa neopili
od kohosi z fora som bral na dobierku straplocky a kym som ich na poste prebral, dotycny ma musel prekliat - sorry
od kohosi z fora som bral na dobierku mikrofon a kym som ho na poste prebral, dotycny ma musel prekliat - sorry
komusi z fora som na dobierku posielal FX procesor a kym som ho odniesol na postu, dotycny ma musel prekliat - sorry
Cubo z fora mi slubil aparat a kym mi ho poslal, tak si to radsej rozmyslel a ucukol naspat - no co uz
Majo Fero - kupil som od neho snimac a dosiel mi po MaTesovi osobne az pod nos - vdaka
Temo - v davnych dobach sme od neho kupili kombo, co sa furt kazilo, paskove echo co fungovalo dobre a Floyd Rose co mam na gitare dodnes
.
.
.
Progrocker - vzdy okolo toho nejake problemy a natahovance, ale jak naschaval, ale vela krat sme sa opili  Bavím sa skvele
Zaznamenané
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #19 kedy: 18. December , 2009, 15:59:42 »

Rob G - kombo, aparat + box - absolutna spokojnost
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #20 kedy: 18. December , 2009, 16:08:09 »


Progrocker - vzdy okolo toho nejake problemy a natahovance, ale jak naschaval, ale vela krat sme sa opili  Bavím sa skvele


No to hej, Ty si cely smolovaty nejako. Ale uz Ti "TO" opustilo USA nastastie. Este podla pravidla by Ti to malo obist celu Zem ako kedysi tusim nejake Burstbuckery a dojst o 2 mesiace. Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #21 kedy: 18. December , 2009, 16:09:43 »

Rob G  gitara Fender stratocaster USA, VHT , 2 x bedna 4x12, 2 x hlava Marshall, Bugera no uplne vsetko super kvalita, stav dobra cena  Na zdravie!   Na zdravie!  Na zdravie!
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #22 kedy: 18. December , 2009, 16:11:10 »

Ja mam skusenosti uz ani neviem s kym vsetkym. Zle v podstate ani nemam, kedze som odtialto pokupil akurat par pedalov, nejake elektronky a volovinky. Gitary som kupil iba od Roberta kedysi ked boli v mode japonske kopie (cest ich pamiatke). Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #23 kedy: 18. December , 2009, 16:16:14 »

RobG gitara nejaká a marshall. 100% spokojnosť.  Na zdravie! Zdravíčko
Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #24 kedy: 18. December , 2009, 16:17:39 »

zachvilu zistime ze RobG je vyhradny dovozca gearu pre forum :D:D:D
Zaznamenané

musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #25 kedy: 18. December , 2009, 16:19:24 »

zachvilu zistime ze RobG je vyhradny dovozca gearu pre forum :D:D:D

obraty ako muziker  a ziadne reklamacie Na zdravie!
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #26 kedy: 18. December , 2009, 16:38:57 »

dam aj ja,
od RobG VHT ultralead, mesa recto bedna, marshall JMP-1, nejake gitary (uz si napamatam co) Bavím sa skvele + nejake drobnosti, vzdy vsetko korektne a za super cenu
s rastom sme cosi kedysi tradovali, vsetko v poriadku
s robertom kseftujem stale, vzdy skvely pristup

na viac si momentalne nespominam
Zaznamenané

stoka!
temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #27 kedy: 18. December , 2009, 16:52:06 »

JOE-vždy mi predal alebo vymenil aj to čo som vlastne ani nechcel  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zakky
Hosť
« Odpoveď #28 kedy: 18. December , 2009, 17:36:38 »

ja zas mozem pochvalit semisha  Bavím sa skvele vsetko v super stave akurat obcas chce aj peniaze za to  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #29 kedy: 18. December , 2009, 17:38:51 »

ja zas mozem pochvalit semisha  Bavím sa skvele vsetko v super stave akurat obcas chce aj peniaze za to  Bavím sa skvele

Hej, skoro po roku by sa patrilo :).
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 ... 14 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.049 sekund, 22 otázok.