Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Marec , 2024, 14:14:15
Strán: 1 ... 9 10 [11] 12 13 14 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Spokojnost/nespokojnost - inzeraty  (Prečítané 105957 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #150 kedy: 31. Január , 2015, 20:43:30 »

daj si spravit kasnu a prehod si ten zosik tam bez komba, ked si s nim spokojny. beztak to podla mna budes v dnesnej dobe tazko predavat...
Zaznamenané
exhumer
stály hosť
*****
Príspevkov: 1477


Egatimer


« Odpoveď #151 kedy: 17. Apríl , 2015, 13:06:23 »

Podelim sa aj ja o moju skusenost so Stevinom179. Pred casom mi predaval kable George LS, ktore kupil od Pana Taua z fora(nie je to podstatne). Polka z nich bola na hovno, ale nejak som to moc neriesil lebo vyplakaval, ze ich neskusal a bla bla...nebola to velka suma, tak si vravim osral to pes. Teraz som mal zaujem o delay. Dohodli sme cenu, ked mu peniaze prevediem na ucet. Po predchadajucej skusenosti mi nahvrhol, ze posle efekt a ked mi bude vyhovovat(bude 100% funkcny), tak mu poslem peniaze na ucet. Potom zacal vymyslat s cenou a zvysil ju ak mu dopredu neposlem peniaze.... No proste hruza s takym clovek vobec riesit deal  ?§!.
Zaznamenané

WEIRD THRASH
PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1034


...


« Odpoveď #152 kedy: 17. Apríl , 2015, 13:14:47 »

ja by som zase rád vyjadril vďaku Zvukárovi Andrejovi, za pomoc a neskutočnú ochotu. Fakt človek s veľkým Č.  Na zdravie!
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #153 kedy: 17. Apríl , 2015, 13:30:04 »

Ja Glenovi, rychly kupujuci bez zbytocnych obkecov.  :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #154 kedy: 17. Apríl , 2015, 13:51:24 »

a ty mas ICO a DIC, ze sa spravas ako firma so zlavou pri platbe vopred ?  Bavím sa skvele
Zaznamenané
exhumer
stály hosť
*****
Príspevkov: 1477


Egatimer


« Odpoveď #155 kedy: 17. Apríl , 2015, 14:05:29 »

Stevo s tym IQ opatrne... Od niekeho ineho(kto ma aspon zaklady gramatiky) by ma to urazilo, ale od teba nie.  Je mi do plaču

Vsetko som ti vysvetlil v SS, dokonca slusne. Zhrniem to cele. Moja ponuka bola 90€(da sa to najst aj na fore). Ty si zacal splietat nejake tvoje nakupy ci co a potom uz bolo jasne, ze len spekulujes.  Je to frajer
Nejde o 10€, ale nemam rad takych spekulantov.
« Posledná zmena: 17. Apríl , 2015, 14:09:15 od exhumer » Zaznamenané

WEIRD THRASH
exhumer
stály hosť
*****
Príspevkov: 1477


Egatimer


« Odpoveď #156 kedy: 17. Apríl , 2015, 14:18:51 »

ico mam  Na zdravie! , ale nepoužívam , a s tým IQ pozor mam to na papieri  Na zdravie! cca 31 z jednotkou pred tým - len by osm musel navštívit iste odelenie aby mi ten test vytlačili v tedy ma testovali skoro 8 hodin štyria páni v bielom a jedna mila pani  , a tak jebme na to - tak ako ja jbm na pravopis, chcel som TI víst v ústrety aj ked zrovna Ty si ma tu už par krat pekne pozhadzoval a pouražal  , fakt neni v mojom zaujme sa natahovat o 10e ide o prístup šlaka , aj ten delay mam v prdeli board mam plny k spokojnosti . bola to dobaa vymena tak som menil chlapík je s Mayhem spokojný už aj písal že to hra super a mne zostal delay a čo s nim ukaže len čas
Kde som sa ta zhodil alebo urazil? Sak napis nech viem.
Zaznamenané

WEIRD THRASH
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3483



« Odpoveď #157 kedy: 17. Apríl , 2015, 14:26:32 »

ja som mal zo stevom bezproblemovy DEAL s elektronkami. Prisli paradne zabalene, presne ako sme sa dohodli. Sice som ich este neskusal, lebo sa mi nechcelo, ale verim ze budu hrat ako pisal.  Na zdravie!
Zaznamenané
exhumer
stály hosť
*****
Príspevkov: 1477


Egatimer


« Odpoveď #158 kedy: 17. Apríl , 2015, 14:49:02 »

V pohode Na zdravie!
Zaznamenané

WEIRD THRASH
mirostrat
stály hosť
*****
Príspevkov: 1118


zlomená Jolana Iris


« Odpoveď #159 kedy: 17. Apríl , 2015, 15:23:35 »

až mi slza s oka vypadla ROb diiiiiik  Na zdravie!  , jaj chlapci keby som bol blišie ideme sa dnes opit , asi nam treba všetkým premazat software , Ok Exhumer jbme na to isto si nespomeniem a možno si ma ani nikdy neurazil - pamet mam pretaženu inými vecami , ja ho zajtra odskušam a ak mi nesadne dam Ti ho aj za 90 aj ked na bazare by šiel za 100 ako teple rožky  , len sa tu už nenatahujme za pčvny , bucme radi že si ma človek kde aspon virtualne pokecat o gitarkach  Je to frajer
no teda dobre , tak sa idem opiť sám , keď nemóžeš  :)
Zaznamenané

http://bandzone.cz/lustifon      chcem hlučný lampák čo sa mi na kolo stane do košíka
bodom
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 386



« Odpoveď #160 kedy: 17. Apríl , 2015, 17:52:13 »

Len tak pomimo chcelo by to tému ci je neovladanie(kaslanie) na gramatiku znak inteligencie...  Dost sa to tu rozoberá vždy keď je búrlivá debatku so stevom  Na zdravie!
Zaznamenané

Zomrieš na lavičke, k...t
BrokenWings
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1539



« Odpoveď #161 kedy: 17. Apríl , 2015, 20:18:29 »

A mna nepochvalis?  Je mi do plaču
Zaznamenané
crespi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 585



« Odpoveď #162 kedy: 18. Apríl , 2015, 07:30:39 »

Len tak pomimo chcelo by to tému ci je neovladanie(kaslanie) na gramatiku znak inteligencie...  Dost sa to tu rozoberá vždy keď je búrlivá debatku so stevom  Na zdravie!

Neovladanie gramatiky nema priamy suvis s inteligenciou, kedze gramatika je umely, vymysleny koncept. To, ze niekto neovlada gramatiku, je znak nevzdelanosti. Ci inteligentnemu cloveku nevadi, ze je nevzdelany, to je otazne.

A k teme, od Sancheza som kupil gitku, vsetko bezproblemovo, este som aj gratis dostal miniexkurziu do problematiky lyziarskych vlekov.  Som za vodou kámo
Zaznamenané
glamrocker
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 695



« Odpoveď #163 kedy: 18. Apríl , 2015, 08:40:01 »

Neovladanie gramatiky nema priamy suvis s inteligenciou, kedze gramatika je umely, vymysleny koncept. To, ze niekto neovlada gramatiku, je znak nevzdelanosti. Ci inteligentnemu cloveku nevadi, ze je nevzdelany, to je otazne.

nemusi to byt ani o nevzdelanosti, existuju aj poruchy ako dysgrafia, dyslexia a im podobne
« Posledná zmena: 18. Apríl , 2015, 08:44:24 od glamrocker » Zaznamenané
crespi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 585



« Odpoveď #164 kedy: 18. Apríl , 2015, 09:00:36 »

nemusi to byt ani o nevzdelanosti, existuju aj poruchy ako dysgrafia, dyslexia a im podobne


To mas vlastne recht, takze to so vzdelanostou beriem spat.

V Stevinovom pripade si ale skor myslim, ze nedaval na zakladke pozor.  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Strán: 1 ... 9 10 [11] 12 13 14 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.043 sekund, 23 otázok.