Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Marec , 2024, 14:55:55
Strán: 1 ... 11 12 [13] 14 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Spokojnost/nespokojnost - inzeraty  (Prečítané 105976 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
exhumer
stály hosť
*****
Príspevkov: 1477


Egatimer


« Odpoveď #180 kedy: 28. Január , 2016, 09:46:15 »

RobG  Zdravíčko - palec hore, super komunikacia, hlava dosla v poriadku a dobre zabalena. Francuzskej poste to trosku trvalo, ale zas mi to neponahlalo  Na zdravie!
Zaznamenané

WEIRD THRASH
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3483



« Odpoveď #181 kedy: 28. Január , 2016, 11:26:15 »

 Na zdravie! vela dobrej muziky
Zaznamenané
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #182 kedy: 16. Apríl , 2016, 18:01:24 »

j.damu@seznam.cz

Jaroslav Damu
Krokova 789)19
Děčin-1
Psč-405 01
ČESKA REPUBLIKA

nejaky zmrd, co si vyziada vec na dobierku, neprevezme a nekomunikuje. nic s tymto mailom a menom neriesit.
Zaznamenané
dusan uk
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 247



« Odpoveď #183 kedy: 16. Apríl , 2016, 19:14:58 »

j.damu@seznam.cz

Jaroslav Damu
Krokova 789)19
Děčin-1
Psč-405 01
ČESKA REPUBLIKA

nejaky zmrd, co si vyziada vec na dobierku, neprevezme a nekomunikuje. nic s tymto mailom a menom neriesit.
To bude isto ten Jaroslav  Dvorak, Vasek a aj x inych mien co operuje na hudebnibszar.cz
Zaznamenané
mr. redwine
stály hosť
*****
Príspevkov: 965



« Odpoveď #184 kedy: 17. Apríl , 2016, 07:14:39 »

To bude isto ten Jaroslav  Dvorak, Vasek a aj x inych mien co operuje na hudebnibszar.cz

nie, to nebude Vasek (alias XX dalsich mien) ten ma uplne inu a premakanu taktiku ...on ponuka veci, alebo sa ozve ked ty nieco hladas, a ked mu posles prachy, tak sa uz neozve a samozrejme ti nic neposle

...z toho ze neprebere dobierku by nic nemal
Zaznamenané

„a beer a day keeps the doctor away.“
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #185 kedy: 17. Apríl , 2016, 08:23:44 »

inak len taka sranda ze .. odkedy vypli bazar muzikeer? :)))) ta stranka sa uz neda najst normalne som siel teraz kuknut ze co sa u nas ponuka a vyzera ze slovensko ostalo odkazane na hudebnibazar a bazos...
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #186 kedy: 17. Apríl , 2016, 09:00:29 »

nie, to nebude Vasek (alias XX dalsich mien) ten ma uplne inu a premakanu taktiku ...on ponuka veci, alebo sa ozve ked ty nieco hladas, a ked mu posles prachy, tak sa uz neozve a samozrejme ti nic neposle

...z toho ze neprebere dobierku by nic nemal

a ako sa to potom riesi v taktomto pripade? Len sa cudujem, ci mu uz niekto dobre nalozil alebo nie, kedze to by pomohlo podstatne skor ako napriklad nase sudnictvo
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #187 kedy: 17. Apríl , 2016, 09:46:14 »

nejaky zmrd, co si vyziada vec na dobierku, neprevezme a nekomunikuje. nic s tymto mailom a menom neriesit.

A to ma realne co z toho, ze necha ludi posielat veci a ich potom neprevezme? Svojska zabava Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #188 kedy: 17. Apríl , 2016, 10:00:13 »

A to ma realne co z toho, ze necha ludi posielat veci a ich potom neprevezme? Svojska zabava Bavím sa skvele

posledny mail od neho po tom, co bola cena znizena, dohodnuta a balik bol odoslany, vyzerala takto: "moc drahy. jerry"
to proste nevymyslis...

na dobierku uz jedine so zalohou vyplatenou vopred na ucet.
« Posledná zmena: 17. Apríl , 2016, 10:00:55 od Krtko » Zaznamenané
dusan uk
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 247



« Odpoveď #189 kedy: 17. Apríl , 2016, 10:02:46 »

nie, to nebude Vasek (alias XX dalsich mien) ten ma uplne inu a premakanu taktiku ...on ponuka veci, alebo sa ozve ked ty nieco hladas, a ked mu posles prachy, tak sa uz neozve a samozrejme ti nic neposle

...z toho ze neprebere dobierku by nic nemal
Podla poslednych sprav si uz aj dohaduje osobne stretnutia,dotycny ide za nim x km a on potom len nepride.
Tazko povedat co z toho ma.To uz je asi uchylnee
Zaznamenané
mr. redwine
stály hosť
*****
Príspevkov: 965



« Odpoveď #190 kedy: 17. Apríl , 2016, 10:42:50 »

Podla poslednych sprav si uz aj dohaduje osobne stretnutia,dotycny ide za nim x km a on potom len nepride.
Tazko povedat co z toho ma.To uz je asi uchylnee

A to ma realne co z toho, ze necha ludi posielat veci a ich potom neprevezme? Svojska zabava Bavím sa skvele

...spominany "Vasek" je profik, on z tie podvody nerobi zo zabavy, jednoducho si stym "zaraba"
Zaznamenané

„a beer a day keeps the doctor away.“
mr. redwine
stály hosť
*****
Príspevkov: 965



« Odpoveď #191 kedy: 17. Apríl , 2016, 11:08:54 »

a ako sa to potom riesi v taktomto pripade? Len sa cudujem, ci mu uz niekto dobre nalozil alebo nie, kedze to by pomohlo podstatne skor ako napriklad nase sudnictvo

...stym nespravis nic, ajked podas trestne oznamenie sa nic nestane, lebo podvodnici typu Vasek si davaju pozor aby suma ktoru prijmu nepresiahla vysku, ktora sa uz povazuje za trestny cin, ale aby to bol "len" priestupok ...a na priestupok policajti kaslu,
navyse ak je to vysetrovanie v cudzine (v Cesku) tak uplne.

...co som davnejsie cital na ceskych forach, tak Vasek je "nedolapitelny" ...uz sa nanho chystalo vela ludi ze mu nalozia, ale neviem ci sa to niekomu podarilo
Zaznamenané

„a beer a day keeps the doctor away.“
hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1405



« Odpoveď #192 kedy: 17. Apríl , 2016, 12:07:41 »

kdyz uz jsme u toho mezinarodniho plivani, ... efekt u inzeratu jsem si pres kamose "domluvil" poslat do Blavy (at to ma prodavajici jednodussi atd), vsechno v pohode a za tri dny ....rozhodl sem se ho neprodat, naser si :)

Ano, nevznikla mi zadna ujma, krome ztraceneho casu, ale neni to zdaleka prvni pripad moderni doby, kdy dohody neplati a pak z toho vyrostou vsechny ty ruzne podvody a prestupky, protoze tyhle exemplare to berou jako uplne normalni a no problem.
« Posledná zmena: 17. Apríl , 2016, 16:41:28 od hyenik » Zaznamenané

mr. redwine
stály hosť
*****
Príspevkov: 965



« Odpoveď #193 kedy: 17. Apríl , 2016, 12:43:58 »

kdyz uz jsme u toho mezinarodniho plivani,

...calm down ! ...ten mnou spominany "Vasek" je slovak odniekal zo zahoria, ale "podnika" hlavne v cesku
Zaznamenané

„a beer a day keeps the doctor away.“
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #194 kedy: 17. Apríl , 2016, 16:39:49 »

Reakcie na inzeraty zaznamenavam rozne. Musim napisat, ked som predaval RetroSonic Chorus, zaujem bol hlavne z CZ (na SR to zrejme nik nepotreboval/nepoznal). Normalne si to dvaja chalani vydrazili medzi sebou z 175€ na 225€+postovne. Zo zaciatku som od nich dostaval vselijake maily, az kym obaja nepochopili ze kazdy den mi prihadzovali a neverili ze su naozaj dvaja zaujemci. Tak som obom preposlal komunikaciu a kontakty a sami si to doriesili.
Aj slusni ludia su, len ta komunikacia je niekedy dost horka zo zaciatku. Ale to nemyslim teraz nejaku konkretnu krajinu.
Nemam dobru skusenost napr. s HAAR (NL), rovnako aj s polskym dealerom pre Suhr ... je to hlavne o ludoch.
« Posledná zmena: 17. Apríl , 2016, 17:56:40 od Majo Fero » Zaznamenané
Strán: 1 ... 11 12 [13] 14 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.039 sekund, 23 otázok.