Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
23. Apríl , 2024, 16:47:47
Strán: 1 2 [3] 4 5 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: novy podnik Flagship Bratislava SNP  (Prečítané 23042 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Gazda
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 518



« Odpoveď #30 kedy: 24. December , 2009, 15:39:51 »

Stále pevne verím že išlo len o srandu z ich strany. Normálne stáli venku dvaja tipci čo kontrolovali ako je kto oblečený, aby to následne otočili na frázu typu ...ale nabudúce už naozaj. Fakt som myslel že si roba p*ču, ale potom som vovnutri pri schodisku našiel tabulku kde sa o tom písalo čosi v zmysle páni biele košele a kravaty a dámy len v sukniach  ha ha ha
Ak je to džouk tak super, len neviem či je zrovna prvý apríl  :)
Zaznamenané

...If the amp wasn't made to be played cranked to the max, then it wasn't made like a Marshall.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #31 kedy: 24. December , 2009, 15:51:00 »

bud tam bola vnutri nejaka akcia alebo malo ist skor o dobovu srandu
Zaznamenané

Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #32 kedy: 26. December , 2009, 11:59:44 »

To bol najposobivejsi podnik v akom som kedy v zivote bol. Kludne si tam na obsluhu pockam aj polhodinu - aj to bude pre mna malo casu na ocumovanie toho skvostu.  Zdravíčko
Ja tipujem, ze toto bude coskoro najvychytenejsie miesto v BA a zrejme sa to odzrkadli aj na cenach.  Je mi do plaču

mal som pocit ako keby som presiel cez skrnu do narnie :D
Toto podpisujem. Viac slov netreba.  Na zdravie!

ale jedlo este nerobili, iba cesnacku a ta stala za hovno.
Ak by si si prezrel cely jedalny listok, tak by si niekde nasiel oznam:"Podnik je zatial v neoficialnej testovacej prevadzke. Ponuka a sluzby sa budu casom rozsirovat."  Žmurk
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #33 kedy: 26. December , 2009, 14:49:55 »

Ak by si si prezrel cely jedalny listok, tak by si niekde nasiel oznam:"Podnik je zatial v neoficialnej testovacej prevadzke. Ponuka a sluzby sa budu casom rozsirovat."  Žmurk

a? ja som to videl.
Zaznamenané

o-yep sro
Tom70
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 518



« Odpoveď #34 kedy: 26. December , 2009, 15:20:22 »

Nasiel som jeden starsi clanok o tom priestore:
http://www.bratislavskenoviny.sk/vystavba/co-bude-s-priestormi-byvaleho-kina-praha.html?page_id=9823

„Bývalý primátor Peter Kresánek prosil pána provinciála pátra Fabiána Štefana Mačeja, aby sa tu vyvíjala činnosť zameraná na poskytovanie služieb pre Bratislavčanov,“ povedal nám. „Preto aj naďalej chceme, aby tieto priestory boli využité na niečo, čo by bolo dôstojné pre stred mesta. Snažíme sa rokovať s viacerými inštitúciami, aby sme tento dohovor medzi niekdajšími štatutármi mohli ďalej rešpektovať.“


Cize krcma moze byt  :)
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #35 kedy: 27. December , 2009, 13:11:49 »

vcera som sa tam uspesne opiu. dost plno, obsluha obcas bleskova, obcas hrozna. maju este sami medzi sebou zmatky, ale ziadna katastrofa. ten dress code plati od vianoc a jedna sa o to, ze osoby medzi 18 a 23 rokov su do podniku vpustene jedine ak ma dievca bluzku a chalan koselu s kravatou. kontroluje sa to asi tak ze typek niekde pri vchode sa opyta ci mate viac ako 23, ale obcianku nepyta. osoby mladsie ako 18 rokov mozu ist do krcmi len v sprievode rodicov. (po 19 hodine).
Zaznamenané

o-yep sro
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #36 kedy: 27. December , 2009, 13:15:59 »

vcera som sa tam uspesne opiu. dost plno, obsluha obcas bleskova, obcas hrozna. maju este sami medzi sebou zmatky, ale ziadna katastrofa. ten dress code plati od vianoc a jedna sa o to, ze osoby medzi 18 a 23 rokov su do podniku vpustene jedine ak ma dievca bluzku a chalan koselu s kravatou. kontroluje sa to asi tak ze typek niekde pri vchode sa opyta ci mate viac ako 23, ale obcianku nepyta. osoby mladsie ako 18 rokov mozu ist do krcmi len v sprievode rodicov. (po 19 hodine).

do kelu kedy si tam bol? my sme tam nakoniec na chvilu isli tiez lebo sme nevedeli s frajerkou ze kam zapadnut tak ze reku ideme a po 30 minutach kedy nedosiel casnik sme sli k malym frantiskanom na pizzu.. tu kontrolu nechapem a mal som sa chut opytat ho ci tych s koselou a bluzkou aj obsluzia aspon..  inak taketo nieco mozu normalne spravit ze vo veku 18-23 len v koseli a pod? mi to prislo skor ako dobova recesia
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #37 kedy: 27. December , 2009, 13:19:58 »

do kelu kedy si tam bol? my sme tam nakoniec na chvilu isli tiez lebo sme nevedeli s frajerkou ze kam zapadnut tak ze reku ideme a po 30 minutach kedy nedosiel casnik sme sli k malym frantiskanom na pizzu.. tu kontrolu nechapem a mal som sa chut opytat ho ci tych s koselou a bluzkou aj obsluzia aspon..  inak taketo nieco mozu normalne spravit ze vo veku 18-23 len v koseli a pod? mi to prislo skor ako dobova recesia

cca od osmej do cca zaverecnej  Bavím sa skvele
neviem nakolko je to opatrenie aj praktizovane a neviem nakolko je to "legalne", je ale celkom jasne ze o com im ide - nemat plny podnik mladeznicov a la film cafe. na druhej strane by bolo uplne lol keby im tam mladeznici zacali chodit na rozbijacky v predpisanom obleceni, to by bola ironia ako hovado.
Zaznamenané

o-yep sro
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #38 kedy: 27. December , 2009, 21:37:42 »

Kks, tak to cumim, ze nieco taketo si mozu dovolit. Ale uplne s tym napadom suhlasim a snad toto opatrenie bude permanentne.  Zdravíčko
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #39 kedy: 27. December , 2009, 22:41:02 »

Kks, tak to cumim, ze nieco taketo si mozu dovolit. Ale uplne s tym napadom suhlasim a snad toto opatrenie bude permanentne.  Zdravíčko

uplne s tym nesuhlasim a ked chcu robit nejake opatrenia tak by mohli aj venovat trochu viac energie obsluhe :D ako je fajn ze ma ist clovek niekde v koseli a bluzke ale ked po vyse polhodine nepride casnik tak ma clovek chut im to tam obsrat cele.. som mal chut opytat sa toho pri vchode ze ci az nabuduce prideme obleceni hentak ci nas aj obsluzi niekto  Bavím sa skvele

ale to je este vsetko ok.. v tych frantiskanoch kam sme sli tak mi doniesli pizzu kde mi nedali olivy (aj ked tam mali standardne byt) tak som si ich dal pridat.. ten typek to ale nedal zapiect len to tam tak navrch nadrbal.. ked nam tu pizzu doniesli tak nam doniesli asi 10 servitok ze sorry nemame pribor nema to tu kto totiz umyvat.. aj som sa chcel opytat ze a tanier je odkial? to je tiez neumyty po druhych? a pri vedlajsom stole boli take baby co spominali o polnoci ze o 22:15 si objednali pizzu a ze su uz fakt fakt hladne.. samozrejme im ju doniesol a asi najskor studenu odstatu
« Posledná zmena: 27. December , 2009, 22:45:39 od kaolko » Zaznamenané

johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #40 kedy: 28. December , 2009, 00:31:25 »

majteľ slovaku je koko*t numero uno, tak ten dress code by som bral tak 110% vážne.
Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #41 kedy: 28. December , 2009, 08:01:53 »

uplne s tym nesuhlasim a ked chcu robit nejake opatrenia tak by mohli aj venovat trochu viac energie obsluhe :D ako je fajn ze ma ist clovek niekde v koseli a bluzke ale ked po vyse polhodine nepride casnik tak ma clovek chut im to tam obsrat cele.. som mal chut opytat sa toho pri vchode ze ci az nabuduce prideme obleceni hentak ci nas aj obsluzi niekto  Bavím sa skvele

ale to je este vsetko ok.. v tych frantiskanoch kam sme sli tak mi doniesli pizzu kde mi nedali olivy (aj ked tam mali standardne byt) tak som si ich dal pridat.. ten typek to ale nedal zapiect len to tam tak navrch nadrbal.. ked nam tu pizzu doniesli tak nam doniesli asi 10 servitok ze sorry nemame pribor nema to tu kto totiz umyvat.. aj som sa chcel opytat ze a tanier je odkial? to je tiez neumyty po druhych? a pri vedlajsom stole boli take baby co spominali o polnoci ze o 22:15 si objednali pizzu a ze su uz fakt fakt hladne.. samozrejme im ju doniesol a asi najskor studenu odstatu
ked to tak citam, tak si hovorim, ze zlaty nas zaostaly, sedlacky vychod  Bavím sa skvele
Zaznamenané
reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #42 kedy: 28. December , 2009, 12:09:33 »

ked to tak citam, tak si hovorim, ze zlaty nas zaostaly, sedlacky vychod  Bavím sa skvele
Tak im treba degešom bratislavským.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #43 kedy: 28. December , 2009, 12:11:22 »

Tak im treba degešom bratislavským.  Bavím sa skvele

samy deges pristahovalec tak neurazaj vychodnarov  Bavím sa skvele
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #44 kedy: 28. December , 2009, 12:20:51 »

ked to tak citam, tak si hovorim, ze zlaty nas zaostaly, sedlacky vychod  Bavím sa skvele

obsluha zatahuje celkom slusne  :)
Zaznamenané

o-yep sro
Strán: 1 2 [3] 4 5 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.094 sekund, 22 otázok.