Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
26. Apríl , 2024, 22:45:10
Strán: 1 ... 3 4 [5] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: novy podnik Flagship Bratislava SNP  (Prečítané 23050 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #60 kedy: 07. Apríl , 2010, 11:04:37 »


maximalne neadekvatne vyzadovat od ludi dress code v takom lokale. nekoreluje to ani s ponukou, ani so sluzbami /obsluhou. v tomto pripade je to skor komicke. Minuly rok som si tam dal varene vino a dal som ho odniest, odpad; odvtedy pivo maximalne .. to tam robia celkom slusne
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
udry
Hosť
« Odpoveď #61 kedy: 07. Apríl , 2010, 11:07:57 »

maximalne neadekvatne vyzadovat od ludi dress code v takom lokale. nekoreluje to ani s ponukou, ani so sluzbami /obsluhou. v tomto pripade je to skor komicke. Minuly rok som si tam dal varene vino a dal som ho odniest, odpad; odvtedy pivo maximalne .. to tam robia celkom slusne
... takže ten pekný interier je len "pozlátko" ?
Zaznamenané
zakky
Hosť
« Odpoveď #62 kedy: 07. Apríl , 2010, 11:10:28 »


dobry vtip Bavím sa skvele
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #63 kedy: 07. Apríl , 2010, 11:13:33 »

... takže ten pekný interier je len "pozlátko" ?

je to ludovka - ako jedla tam maju nejake varene koleno a gulas a tak nejak, ceny kvazy take ze OK. pivo OK, cena OK. fajci sa tam len vo vyhradenych miestnostiach, vyzera to paradne, bol som tam par razy a vzdy tam bolo plno. mladez 18-23 ma nezaujima ake ma podmienky, a ani tomu nerozumiem. vlastne si spominam, ze sme sa tuu uz tusim o tom bavili :)
Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #64 kedy: 07. Apríl , 2010, 11:15:33 »

... takže ten pekný interier je len "pozlátko" ?

tazko povedat, funguje to kratko a podla mna ani oni nevedia, co z toho chcu mat. je to uzasny priestor s velky potencialom, celkom rozumne zrekonstruovanym no co sa tyka podstaty a to sluzieb, tak to je o level nizsie ako sa to tvari. Ak poznas Slovak Pub par sto metrov vzdusnou ciarou odtial, tak asi v podobnom style.
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #65 kedy: 07. Apríl , 2010, 11:16:05 »

vyzera to tak.
obsluha otrasna, preniesla sa tam presne ta ista "studentska" atmosfera aka vladne v Slovak pube co ma rovnakeho majitela. ako som bol z toho priestoru nadseny, tak som sklamany. jedlo tam mali aj na viac pokusov velmi otazne, obsluha nachuja...
osobne sa mi omnoho viac pozdava dalsia nova vec - bratislavsky mestiansky pivovar na drevenej (byvaly pizza hut), ceny vysoke, ale kvalita omnoho lepsia (aspon zatial)
Zaznamenané

o-yep sro
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #66 kedy: 07. Apríl , 2010, 12:58:37 »

druha vec je ze to sa tam mam legitimovat ked dojdem v teplakoch ale mam na to vek?  ha ha ha
ked bude po 19:00 tak asi ano :)
Zaznamenané
Strán: 1 ... 3 4 [5] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.092 sekund, 22 otázok.