Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
27. Apríl , 2024, 00:35:55
Strán: 1 2 [3] 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: PRS aparaty  (Prečítané 10057 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
udry
Hosť
« Odpoveď #30 kedy: 23. December , 2009, 12:57:46 »

teraz hovoris o slovensku? lebo ak nie tak si dost prestrelil. mozem ti odporucit par dobrych stranok alebo knih  :)
To by bola dlhá debata.  Ale zober si americke banky,ktore skrachovali. 100 rokov si budovali dobre meno a pažravost po zisku ich doviedla ku krachu a pošpineniu dobreho mena.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #31 kedy: 23. December , 2009, 13:03:23 »

Budovanie značky-to sa už nenosí. Masívna reklamna kampan spraví viac ako 20-ročne budovanie dobreho mena.Podnikatelská sfera sa podstatne zmenila. Priorita je vykazovat zisk.  

Praveze v sucasnosti mam pocit ze vladne brandizmus ako nikdy predtym.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #32 kedy: 23. December , 2009, 13:04:10 »

To by bola dlhá debata.  Ale zober si americke banky,ktore skrachovali. 100 rokov si budovali dobre meno a pažravost po zisku ich doviedla ku krachu a pošpineniu dobreho mena.

pleties si to. ale mas pravdu, bolo by to na dlhu debatu.
Zaznamenané

o-yep sro
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #33 kedy: 23. December , 2009, 14:12:57 »

ano, aj siemens robi vsetko mozne od systemov pre jadrove elektrarne, cez it riesenia az po medicinsku techniku ale to sa neda porovnavat. je rozdiel mat korporaciu v ktorej sa nachadzaju takmer autonomne divizie ktore si spravuju este aj svoj rozpocet sami, ako mat firmicku ktora zacne niekde z prdele outsorcovat kable len preto ze momentalne frci a chce zo znacky vytrieskat co to da a pozera sa na svoj vyvoj len cez financne plany a nezaobera sa budovanim pozicie znacky.

Nesuhlasim. Princip je tenisty, ci mas 10000 alebo 100 zamestanncov a jedno ako rozdelene. Hlavne, ze to prinasa majitelom zisk. Tvoj zamestnavatel sa nepozera na buducnost skrz financne plany? Branding je len dalsi prostriedok k zisku  Na zdravie!
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #34 kedy: 23. December , 2009, 14:35:13 »

nemieril som primarne na formu firmy. mieril som na to ze je dost velky rozdiel ked mas vybudovane pozicie v roznych odvetviach a ked ides z vecera do rana zahltit trh svojimi produktami a stavias iba na tom ze to pretlacis cez znacku.
svetove giganty ako coca-cola, microsoft, ibm ci google maju samotnu znacku drahsiu ako svoje hmotne aktiva a je pekne sledovat ako napriklad coca-cola so svojimi znackami naraba. urcite by vedeli vygenerovat kratkodobo vysoky zisk, ale z long term hladiska by tie kroky nemuseli byt velmi uspesne, pretoze spotrebitelia ktori ocenovali vlatsnosti znacky pred zmenami by sa s novymi funkciami znacky jednoducho nestotoznili - cim by bol ohrozeny zisk. preto aj ta narazka na zarabanie a zarabanie. je rozdiel vyrobit sezonny hit a dlhodobo prosperujucu znacku.
Zaznamenané

o-yep sro
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #35 kedy: 23. December , 2009, 14:44:04 »

zas v prs si tie aparaty nevymysleli len tak zprdele, ale zrejme bol po nich dopyt..
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #36 kedy: 23. December , 2009, 14:45:46 »

zas v prs si tie aparaty nevymysleli len tak zprdele, ale zrejme bol po nich dopyt..

ukaze doba  :)
Zaznamenané

o-yep sro
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #37 kedy: 23. December , 2009, 14:56:30 »

ukaze doba  :)
preformuloval by som to skor do podoby: doba ukaze, ci bol spravny krok posluchnut fanatickych fanusikov, ktori chceli mat svoje oblubene logo aj na aparate, nie len na gitare :)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #38 kedy: 23. December , 2009, 14:59:43 »

myslis, ze to fanaticki fanusici si vyziadali PRS aparaty ?
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #39 kedy: 23. December , 2009, 14:59:53 »

preto aj ta narazka na zarabanie a zarabanie. je rozdiel vyrobit sezonny hit a dlhodobo prosperujucu znacku.

Jasne, ale zase myslim lepsie robit pre PRS boutique predrazene ampy, ktore sa hodia k predrazenym gitaram ako "sunky" v Korei. To mali radsej urobit "PRettyShit designed by PRS" na sposob Squier alebo LTD. Ja by som robil aj efekty vintage drahe na ich mieste a struny a dalsi merchandising.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #40 kedy: 23. December , 2009, 15:05:01 »

myslis, ze to fanaticki fanusici si vyziadali PRS aparaty ?
zas neprekrucajme. zrejme by sa do toho firma len tak z brucha nepustila. co som sledoval zahranicne fora aj tusim par rozhovor, tak som postrehol, ze zaujem o tie aparaty by aj bol. druha strana mince je ta, ze znacka je momentalne v kurze a rozsirit portfolio o dalsie pre ludi zaujimave produkty sa im vyplati. takze si myslim, ze aj tu platilo stare, ekonomicke - kde je dopyt, tam je ponuka.
« Posledná zmena: 23. December , 2009, 15:05:47 od styrioci » Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #41 kedy: 23. December , 2009, 17:22:10 »

zas neprekrucajme. zrejme by sa do toho firma len tak z brucha nepustila. co som sledoval zahranicne fora aj tusim par rozhovor, tak som postrehol, ze zaujem o tie aparaty by aj bol. druha strana mince je ta, ze znacka je momentalne v kurze a rozsirit portfolio o dalsie pre ludi zaujimave produkty sa im vyplati. takze si myslim, ze aj tu platilo stare, ekonomicke - kde je dopyt, tam je ponuka.

v kurze ? ale kde, doba boomu prs davno presla, to nehovorim o fakte, ze su popularne
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #42 kedy: 23. December , 2009, 18:15:57 »

som zvedavy kto kedy spozna ze na nahravke je pouzity PRS aprarat :)
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #43 kedy: 23. December , 2009, 18:17:32 »

som zvedavy kto kedy spozna ze na nahravke je pouzity PRS aprarat :)

presne tak, v podstate obdoba, co som hovoril ja. Tie aparaty su sice skvele, ale bez vlastneho, noveho ksichtu .. preto som si hovoril naco
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #44 kedy: 26. December , 2009, 12:40:00 »

presne tak, v podstate obdoba, co som hovoril ja. Tie aparaty su sice skvele, ale bez vlastneho, noveho ksichtu .. preto som si hovoril naco

myslim, ze viacero aparatov az na par vynimiek nerozoznas v nahravke  :)
Zaznamenané

Strán: 1 2 [3] 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.084 sekund, 22 otázok.