Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
27. Apríl , 2024, 21:01:27
Strán: [1] 2 3 ... 5 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Koniec PRS SE modelov?  (Prečítané 10266 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Vlado
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 198



WWW
« kedy: 25. December , 2009, 22:40:33 »

Prave pozeram na oficialnu PRS stranku a citam, ze u niektorych PRS modelov( PRS SE Custom/24) ukoncili vyrobu. Je to pravda? Ak ano, tak to ma dost nastvali, o tejto gitare momentalne viac ako mesiac uvazujem a planujem aj kupit. Co ich k tomu viedlo ?
Zaznamenané

Vlado
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 198



WWW
« Odpoveď #1 kedy: 25. December , 2009, 22:54:32 »

Nikto nic? To som tu sam komu to vadi? Smútim
Zaznamenané

reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #2 kedy: 25. December , 2009, 22:59:40 »

Čím menej plochých gitár tým lepšie, to je ako so ženami.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #3 kedy: 25. December , 2009, 23:02:16 »

vsak si precitaj rozhovory s paulom, je ich kopu po internete. PRS oslavuje 25-te vyrocie a Paul tento milnik oznacuje ako koniec jednej z er PRS a zaciatok novej. Sucastou tohto "planu" je aj ukoncenie produkcie niektorych (myslim, ze velkej casti) sucasnych modelov a uvedenie novych modelov na trh - seria 25th anniversary, ktore by mali nahradit tieto sucasne
« Posledná zmena: 25. December , 2009, 23:03:00 od styrioci » Zaznamenané
Vlado
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 198



WWW
« Odpoveď #4 kedy: 25. December , 2009, 23:05:32 »

Znamena to, ze SE modely zaniknu alebo je to len docasne riesenie suvisiace s 25.vyrocim? To aby so msi potom jeden SE Custom 24 kupil. Neser ma!
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #5 kedy: 25. December , 2009, 23:12:25 »

Znamena to, ze SE modely zaniknu alebo je to len docasne riesenie suvisiace s 25.vyrocim? To aby so msi potom jeden SE Custom 24 kupil. Neser ma!
vzhladom na to, ze maju v plane uviest niekolko novych SE modelov, tak si nemyslim, ze by SE seriu zrusili uplne  Žmurk
Zaznamenané
Vlado
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 198



WWW
« Odpoveď #6 kedy: 25. December , 2009, 23:24:34 »

Takze podla teba sa oplati pockat ? Kedze novu gitaru planujem uz dlhsie, a nechcem urobit nespravny krok. Žmurk
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #7 kedy: 25. December , 2009, 23:37:43 »

a musis si ju kupit silou mocou novu ? vsak len tu na fore je v ponuke par peknych SE za dobre peniaze...
Zaznamenané
Vlado
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 198



WWW
« Odpoveď #8 kedy: 25. December , 2009, 23:44:31 »

no ano, novu chcem urcite.
Zaznamenané

mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #9 kedy: 25. December , 2009, 23:51:04 »

Dobre si cital, rusia ich spolu s SE soapbar. Bat sa nemusis, tak ako maju vzdy vo zvyku, pride nahrada, povacsine velmi podobneho charkateru. Jedna z veci je aj uvedeny novy 25th model.

To, ze ich rusia neznamena, ze ich nezozenies, prave naopak .. budu chciet tlacit novu radu, mozno este aj padne cena. Okrem toho u dealerov ich bude kopec.
Na co konkretne sa chystas ty ?
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #10 kedy: 25. December , 2009, 23:52:47 »

Zakky tu predava prekrasny SE, so skvelym topom a moon inlayom, vyzera byt v skvelom stave. Rozumiem, ze chces novu, ale to by si mohol checknut
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
Vlado
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 198



WWW
« Odpoveď #11 kedy: 26. December , 2009, 00:00:57 »

Ano, prave som to pozeral, vyzera pekne. Tiez by som chcel Custom, ale skor sa priklanam k 24prazcovemu modelu. Neviem ako to nakoniec bude, pretoze som nehral na ziadnej PRS, takze neviem porovnat. Len skoda ze u SE modelov nieje ta "PRS finta" rozopinania cievok z HB na SC. To mam momentalne aj na Arii a je to imho dobra vec na ciste zvuky.
Zaznamenané

Vlado
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 198



WWW
« Odpoveď #12 kedy: 26. December , 2009, 00:11:21 »

Nehral som, lebo som na to nemal prilezitost, v PO u nas tu PRS zasupenie bohuzial nema. Pozeral som aj ukazky jednotlivych PRS SE modelov a som spokojny. Urcite niesom presvedceny len na PRS SE, akurat ze som na PRS vzhladovo a hlavne zvukovo zatazeny, tak preto ju torchu preferujem. Žmurk
Zaznamenané

mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #13 kedy: 26. December , 2009, 00:11:41 »

Ano, prave som to pozeral, vyzera pekne. Tiez by som chcel Custom, ale skor sa priklanam k 24prazcovemu modelu. Neviem ako to nakoniec bude, pretoze som nehral na ziadnej PRS, takze neviem porovnat. Len skoda ze u SE modelov nieje ta "PRS finta" rozopinania cievok z HB na SC. To mam momentalne aj na Arii a je to imho dobra vec na ciste zvuky.

fuha, no v prvom rade by si to mal chytit do ruky, nie kazdemu to sedi; predsa je ta gitara oprot takej arii charakterovo a konstrukcne na mile daleko, aby si nebol sklamany. pushpull/coil slpit rozopinanie nie je u vsetkych, maju to hlavne vymedzene na McCarty modelovu radu, ktora je prakticky tiez od minulej sezony zrusena.

Aj keby si isiel do SE, da sa to velmi lahko urobit, avsak zalezi od elektriky. Je to minimalny zasah, ak na tom tak trvas, hocikto ti to urobi.\

Podla mna aj pri tej cene, u zakkyho nemas co vahat

Ale zvaz si to, SE ma sialenu patku, ktora ti ak si zvyknuty na gitarky typu aria/ibanez moze sialene vadit. Maju povacsine hrube krky s odlisnym radiusom ako rovne ibanezacke krky, z ktorych vychadza prave aria. Dalej kobylka,  sroby na nej dost zavadzaju, ale to je charakter ich stoptailu, atd atd
Mozno jeden vylet do BA a mas to, onboard
« Posledná zmena: 26. December , 2009, 00:20:02 od mn » Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
Vlado
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 198



WWW
« Odpoveď #14 kedy: 26. December , 2009, 00:17:45 »

No ten push-pull potak maju len USA modely, aj to nie vsetky. No neviem ci s tou elektronikou to nebude trochu problem, ale za skusku to stoji.

No ano, charakterovo to zrejme bude ina gitara kedze Aria je superstrat.. Co si myslel tym "aby som nebol sklamany" ?
Co sa tyka kvality, tak ratam ze to bude "ina kava", kedze PRS SE Custom je skoro 3* drahsia oproti Arii, aj ked sa to samozrejme tak porovnavat neda.
Zaznamenané

Strán: [1] 2 3 ... 5 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.072 sekund, 22 otázok.