Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Apríl , 2024, 00:57:32
Strán: 1 ... 14 15 [16] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ako su Gibsony nemoderne a uz len imidzove  (Prečítané 36347 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #225 kedy: 12. Január , 2010, 23:38:00 »

môže byť
ale ešte som nemal v ruke Gibson, ktorý by neladil
Vidis.. ja som mal mozno kurevske stastie na same neladiace Gibsny. A zasa sa musim ohanat studiom, ze tam to je velmi velmi velmi pocut, ak gitara neladi. A zasa musim taktiez spomenut, ze jedina gitara, ktora mi ladila 100% bola Musicman JP. :)
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #226 kedy: 12. Január , 2010, 23:41:23 »

A zasa musim taktiez spomenut, ze jedina gitara, ktora mi ladila 100% bola Musicman JP. :)

to Ti uplne ladila iba tato gitara ? si netopier ?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #227 kedy: 12. Január , 2010, 23:42:37 »

to Ti uplne ladila iba tato gitara ? si netopier ?  Bavím sa skvele
Iba tato 100%. :) Ostatne bolo potrebne casto doladovat pocas nahravania na rozne akordy, polohy, obraty.
Zaznamenané

ivanb
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 209


« Odpoveď #228 kedy: 12. Január , 2010, 23:46:06 »

Vieš Marrtin staviaš to zasa do pozicie svojho vlastného uhla pohladu.Ja som chcel povedať že je to len subjektívny názor,niekto má rád autá niekto gitary a niekto lode alebo baby, pre teba má význam gitara a pre niekoho iného kvalitné hodinky, lebo na tej gitare nevie ani brnknuť a ani po tom netuži.Milovník aut bude asi debatovať na inom fore a všetci gitaristi mu budu pripadať ako z inej planety,ale pravdu môžu mať obaja ,tu svoju.No a o tom snobizme a peniazoch, ak budeš raz neslušne bohatý ,a ja tiprajem aby si bol, tak sa budeš voziť niekam na pláž v skurvene drahom Rollse a na zadnom sedadle si budeš za jazdy brnkať na  najdrahšom a najlepšom Gibsone LP aký sa ti podarý zohnať a budeš ten najspokojnejší gitarista na tomto fore.
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #229 kedy: 12. Január , 2010, 23:53:30 »

čo máš proti gibson, fender a tele? si hral aspoň na jednej z nich, veď to sú fajné gitary čo hrajú a majú farbu
v podstate nic, hral, ano su fajne, ako je fajnych aj x dalsich gitar od x dalsich znaciek Žmurk
Zaznamenané
ivanb
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 209


« Odpoveď #230 kedy: 13. Január , 2010, 00:06:18 »

Počuvaj Ing očko ,školička skončená a čo tá tvoja gitarka, odbočujem od témy ,lebo sa začína od začiatku.
Zaznamenané
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #231 kedy: 13. Január , 2010, 02:35:47 »

ivanb, myslím, že sme každý inde, nevadí, iba som chcel povedať k téme a o Gibsonoch. Tie 60 roky na tom som nehral, možno je to už fakt snobizmus...
Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #232 kedy: 13. Január , 2010, 08:03:51 »

Tie 60 roky na tom som nehral, možno je to už fakt snobizmus...

Ako sa to vezme, hraju uplne inak a v priemere lepsie ako 70te roky, kedze maju konstrukciu najblizsiu 50tym rokom aj dreva ine. Su sice uz velmi drahe, ale zas mas v nich vyborne ulozene prachy - to moc nesplna znaky snobizmu.  :)
« Posledná zmena: 13. Január , 2010, 08:04:15 od poprocker » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #233 kedy: 13. Január , 2010, 09:11:22 »

Počuvaj Ing očko ,školička skončená a čo tá tvoja gitarka, odbočujem od témy ,lebo sa začína od začiatku.
skolicka skoncena, pracicka zacata  Bavím sa skvele
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #234 kedy: 13. Január , 2010, 09:30:01 »

Clovek raz za cas precitne a dojde mu ze toto forum je obcas riadne trapne  Bavím sa skvele musel som to napisat  Bavím sa skvele
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #235 kedy: 13. Január , 2010, 13:48:04 »

podla mna to ci gitara ladi je vecou konkretneho kusu pripadne serie a nie znacky...  Na zdravie!
inac ja suhlasim s rastovym nazorom, ze okolo modernych gitar je velke hype... neznamena ze to su zle gitary, ale iba tolko ze zachvilu upadnu do zabudnutia... preto mi pride vtipne ked niekto povie ze gibson uz nieje do dnesnej doby... gibson je proste ikonicka gitara ktora bude znama stale...  Zdravíčko

ja osobne mam ale najradsej strakace ale nesmu byt od fendra Som frajer
Zaznamenané
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #236 kedy: 13. Január , 2010, 13:57:54 »

Ako sa to vezme, hraju uplne inak a v priemere lepsie ako 70te roky, kedze maju konstrukciu najblizsiu 50tym rokom aj dreva ine. Su sice uz velmi drahe, ale zas mas v nich vyborne ulozene prachy - to moc nesplna znaky snobizmu.  :)
rad by som to testol, vždy však musím vychádzať so svojich osobne zažitých skúseností a mať prachy naviac, tiež by som to takto zhodnocoval, no progy, aj tie sedemdesiatky hrajú skvelo  Na zdravie!  Žmurk
« Posledná zmena: 13. Január , 2010, 14:04:13 od marrtin » Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
mahogany
nováčik
*
Príspevkov: 51



« Odpoveď #237 kedy: 22. Január , 2011, 22:56:16 »

Čítať toto tu je strašná sranda, podarilo sa mi to prečítať na 90%. Je to debata o ničom! Každý má rád inú gitaru, používa inú techniku hry, páči sa mu iný zvuk, hrá iný štýl hudby a hlavne má iné nároky. Raz sú tu ľudia proti lacným gitarám, raz proti drahým gitarám. Načo sa dohadovať čo je a nie je dobré. Každému je dúfam jasné že sú Gibsony Fendre a ich klony. nikto doteraz nevymyslel iný tvar, a zvuk, len by chceli aby to tak znelo. Radšej nepísť zbytočnosti, ale venovať sa cvičeniu. Toľko gitár ani na Slovensku neni, čo tu mnohí vyskúšali a hrali na nich a kritizujú. Pripadámi to ako keď niekto radí: Nekupuj si BMW, kúp v bazare Trabanta, aj to je auto, lebo dobrý vodič odjazdí aj na ňom.
Na záver: Tie vaše vzory na koncertoch hoc majú lacnejšiu značku ktorú vidíte, ešte nedokazuje že sa skutočne jedná o to, čo vidíte.
The end. Bavím sa skvele
Zaznamenané
Strán: 1 ... 14 15 [16] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.081 sekund, 22 otázok.