Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
24. Apríl , 2024, 09:48:22
Strán: 1 2 [3] 4 5 6 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: AKO SI NAMIESAT ULTIMATNY FENDER SOUND?  (Prečítané 14676 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #30 kedy: 07. Január , 2010, 16:29:11 »

sa prezentujes ako velky telefanda, ale ako priklad sem das uplne chujoviny co sa tyka teleidnosti.
Zaznamenané
MMM
Hosť
« Odpoveď #31 kedy: 07. Január , 2010, 16:32:01 »

 Bavím sa skvele
Zaznamenané
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #32 kedy: 07. Január , 2010, 16:37:08 »

sa prezentujes ako velky telefanda, ale ako priklad sem das uplne chujoviny co sa tyka teleidnosti.
ale spyros zjavne neni fanda primarne cistych tele zvukov ale skor riadne skreslenych, to je dost mensinova zalezitost..
Zaznamenané
nos
nováčik
*
Príspevkov: 22



« Odpoveď #33 kedy: 07. Január , 2010, 16:52:08 »

Ja tiez nechapem preco hovoris o fendrackom zvuku, tie ukazy su od kapely Interpol, nikdy by ma nenapadlo, ze zrovna oni maju "ultimatny Fender sound" (Casina, Lespauly, Rickenbackery...). Lebo to hra cez Twina?

Chces fender zvuk alebo lo-fi Interpol zvuk?
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #34 kedy: 07. Január , 2010, 17:00:17 »

sa prezentujes ako velky telefanda, ale ako priklad sem das uplne chujoviny co sa tyka teleidnosti.

Sorry, ale country nepocuvam. Mas nieco proti Zepelinom?  Ja som čert..

Inak mam rad fajne skreslenie cez Tele alebo britpop, co hraju 60% cez Tele.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #35 kedy: 07. Január , 2010, 17:01:35 »

Ja tiez nechapem preco hovoris o fendrackom zvuku, tie ukazy su od kapely Interpol, nikdy by ma nenapadlo, ze zrovna oni maju "ultimatny Fender sound" (Casina, Lespauly, Rickenbackery...). Lebo to hra cez Twina?

Chces fender zvuk alebo lo-fi Interpol zvuk?

hraju do fender pro tube series pro reverb (ktore mam), na koncerte zaroven do twina aj pro reverba.. ako kedy.  tie ukazky su z posledneho albumu, hra v nich gretsch, epi x a fender jaguar. vsetko su to totalne "fendroidne" zvuky pre mna, najblizsie som sa k nim dostal telecastrom. telecaster ale interpol nikdy od kedy vydavaju albumy nepouzivali, rovnako ani rickenbacker co spominas.

ja by som si inak vobec nedovolil rozlisovat tieto singloidne gitary, ked to ide cez vyhuleny fender amp tak mi dost podobne zneje tele, jaguar, jazzmaster, epi x, gretsch,  a podobne..dokonca aj LP v strede. takze o tom to moc nebude

no a ked mi chce pomoct, tak ano, povedzme ze chcem interpol zvuk... neviem co je lofaj interpol zvuk, ale aspon trosku z toho charakteru by som si prial...
Zaznamenané
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #36 kedy: 07. Január , 2010, 17:07:09 »

neviem co je lofaj interpol zvuk
tym chcel asi basnik povedat, ze ten zvuk je hnunsny zly, takze ked chces hnusny zly zvuk, treba to povedat tak a nenazyvat to ultimatnym fender soundom, na ktory ti tu plno zodpovednych ukazok rasto s progacom najdu na poziadanie  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
MMM
Hosť
« Odpoveď #37 kedy: 07. Január , 2010, 17:08:26 »


ja by som si inak vobec nedovolil rozlisovat tieto singloidne gitary, ked to ide cez vyhuleny fender amp tak mi dost podobne zneje tele, jaguar, jazzmaster, epi x, gretsch,  a podobne..dokonca aj LP v strede.




To myslis vazne?? Tak potom vela stastia z hladanim zvuku, ked nerozoznas tele od LP do fender ampu.
Zaznamenané
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #38 kedy: 07. Január , 2010, 17:14:01 »


To myslis vazne?? Tak potom vela stastia z hladanim zvuku, ked nerozoznas tele od LP do fender ampu.
no sak to je ta ironia, ze ty si tiez jeden z tych co mi radili k tele alebo stratu iba kabel, aby som sa dostal k hentakemu zvuku v ukazkach. pani ale zvuk v ukazke nenahravali na nicom takom, skor vacsinou riesia "gibsonovske" gitary
Zaznamenané
MMM
Hosť
« Odpoveď #39 kedy: 07. Január , 2010, 17:15:40 »

Ja sa ale priznam, ze som tu ukazku ani nepocul, pre mna je fender zvuk fender gitara s fender Twinom a konec.  Zdravíčko
Ja som nemyslel, aby si sa dopracoval k hentakemu zvuku ale FENDER zvuku.


Akooo..vypocul by som si, ale nejde mi to  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 07. Január , 2010, 17:17:07 od MMM » Zaznamenané
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #40 kedy: 07. Január , 2010, 17:16:36 »

Ja sa ale priznam, ze som tu ukazku ani nepocul, pre mna je fender zvuk fender gitara s fender Twinom a konec.  Zdravíčko
tak si ju vypocuj a tipni si ci by tam mohol figurovat aj lespol
Zaznamenané
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #41 kedy: 07. Január , 2010, 17:21:27 »

presne,nejaký "70 silverface a hocjaký lepší fender bez noiselesu a je to tam Na zdravie!

Inak palii,myslím že by tam mohlo figurovat hocičo do 500€ čo nemá single a javorove telo.
ach jo. to je sice mozne, ale v tych ukazkach REALNE figuruje aj javorove aj single aj secko... to je uplne jedno. sak vidite hosi ze to tiez nerozoznate, no...
Zaznamenané
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #42 kedy: 07. Január , 2010, 17:37:59 »

tak si treba vediet nastavit amp alebo čo,to fakt nemá nič spoločné so singlami a jasenom Na zdravie!
Tu máš skutočný fender sound ako má byt a nie hentu skomoleninu,ked chceš taký zvuk tak si premenuj tému Na zdravie!

toto si cele vypočuj a zistiš Si píš!!!  Na zdravie!
no to co si dal je sice fender sound ale taky normal. ked si odmyslim pasaze kde hraju na gay stratoch s gay stratparalelnou polohou tak tam hraju len na necku, chcelo by to bridge a hned budeme blizsie. je to pekne ale nie ultimatne, ultimatne to je v mojej ukazke  Žmurk
Zaznamenané
MMM
Hosť
« Odpoveď #43 kedy: 07. Január , 2010, 17:44:35 »

 ha ha ha
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #44 kedy: 07. Január , 2010, 17:50:45 »

toto si cele vypočuj a zistiš Si píš!!!  Na zdravie!

- skorej toto je present sound

Back on topic: - toto je ten sound? Toto sme jeden cas mastili, ja tam nic extra nepocujem. To sa da natocit z hocicoho.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Strán: 1 2 [3] 4 5 6 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.068 sekund, 22 otázok.