Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
26. Apríl , 2024, 17:32:47
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: AKO SI NAMIESAT ULTIMATNY FENDER SOUND?  (Prečítané 14688 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
MMM
Hosť
« Odpoveď #60 kedy: 07. Január , 2010, 19:45:46 »



Gilmouor je ten ujo, co hrava na EMG snimacoch  Cmuk chlapci


Myslim, ze uz davno nie..
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #61 kedy: 07. Január , 2010, 19:49:01 »

Myslim, ze uz davno nie..

Ratam, ze ano, kedze bude mat doma za 200 gitar a na viacerych bude EMG alebo Lace Sensor. MA aj zbierku Teliatok. More on http://en.wikipedia.org/wiki/David_Gilmour#Guitars

PS: Tato informacia ma zaujala: "Gilmour is the owner of Strat #0001. However, this is not the first Stratocaster ever made, but the first to be given a serial number. It was last seen at the Strat Pack Concert in Wembley Arena in 2004."

Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
MMM
Hosť
« Odpoveď #62 kedy: 07. Január , 2010, 19:50:52 »

Ratam, ze ano, kedze bude mat doma za 200 gitar a na viacerych bude EMG alebo Lace Sensor. MA aj zbierku Teliatok. More on http://en.wikipedia.org/wiki/David_Gilmour#Guitars





To je jedno kolko ich ma, ale neskor nehral uz na emg ani LS.
Zaznamenané
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #63 kedy: 07. Január , 2010, 19:51:00 »

Palii už sa ani nedivím že sa Ti páčil viac  ten shit caster ako LP black...či čo to bolo,alebo ako to bolo.Sorry,ale ozaj máš taký iný vkus. Na zdravie!
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #64 kedy: 07. Január , 2010, 19:55:56 »

s tebou sa malo kedy da suhlasit

 Ja som čert..
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #65 kedy: 07. Január , 2010, 19:57:01 »

"Clapton v sucasnom obdobi" si si prelozil ako 66-70 na Strate??? Uz ti trosku presibava z tej Dzibson/Hajvatofilie  Popiskujem si

Gilmouor je ten ujo, co hrava na EMG snimacoch  Cmuk chlapci Gallagher je bohuzial mrtvy, ale ta gitara co po nom ostala je bombastic.

Nedosledne som precital, sorrac. Cmuk chlapci Gilmour sice teraz hra na EMG snimacoch, ale skor ma zaujima v starsom obdobi a myslim ze aj vacsinu ludi.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #66 kedy: 07. Január , 2010, 19:57:52 »

Podla mna je problem v tom, ze tvoj casove vnimanie je ine ako obecna predstava o casovej sustave. Tele zvuk nie je len nejaky uo v klobuku s velkym opaskom a kovbojskymi cizmami na nejakom Broadcasteri... that´s all.

A to som kde tvrdil ze je? ?§!. Ja uznavam, ze Tele je super hardrockova gitara, mam ich kopec v roznych styloch, ale skor mam pocit, ze to zas nechces vnimat Ty.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #67 kedy: 07. Január , 2010, 20:01:29 »

A to som kde tvrdil ze je? ?§!. Ja uznavam, ze Tele je super hardrockova gitara, mam ich kopec v roznych styloch, ale skor mam pocit, ze to zas nechces vnimat Ty.

Co nevnimam?  Na zdravie!
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #68 kedy: 07. Január , 2010, 20:04:18 »

Co nevnimam?  Na zdravie!

Ja Tele uznavam ako velmi vsestrannu gitaru, dokonca skvelu aj na hardrock aj jazz trebars. Ty tu stale len posielas nejake gaynove ukazky so vseliakymi uchylnymi Tele, co uz ani chudence teliatka vlastne nie su. Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #69 kedy: 07. Január , 2010, 20:49:44 »

podla mna si robi pali s hentou nahravkou srandu  :) Na zdravie!
Zaznamenané

o-yep sro
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #70 kedy: 08. Január , 2010, 12:04:09 »

podla mna si robi pali s hentou nahravkou srandu  :) Na zdravie!

ale nerobi si palii srandu. sranda je ze som tusim jediny na fore komu sa taky zvuk lubi (nehovorim ze jedine taky).

 no a tuto je fotka z nahravania. tie vsetky fendre by aj zo semishovych devatstruniek urobili poradne banjo  Bavím sa skvele  nazvuceny je zrovna moj typ Žmurk

cize ten lacny sound v ukazke bol nahrany na celkom drahych hrackach. ide o to, jak z toho poradneho fender tonu zobrat len ten twang, zvyraznit ho a odjebat basy. bezny ekvalizer odjebe hned cely charakter a ked nasledne pridam stredo-vysky tak to akurat kresli.. proste cele zle!



* peterstudio.jpg (265.76 KB, 587x370 - prehliadnuté 276 krát.)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #71 kedy: 08. Január , 2010, 12:19:11 »

vsak ale sam si pisal, ze to nahravali na nejakej pololubovke. tak preco sa tu bavime o brani tvangu z fender gitay ?
Zaznamenané
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #72 kedy: 08. Január , 2010, 13:29:07 »

vsak ale sam si pisal, ze to nahravali na nejakej pololubovke. tak preco sa tu bavime o brani tvangu z fender gitay ?


v kutiku duse zacinam citim ze mate moj problem a moju ukazku vsetci v pici  Smútim

ale predsa... taky charakter zvuku maju na vsetkych gitarach co pouzivaju, aj na fender gitarach


 z mne dostupnych zdrojov a mojich nanajvys odbornych odhadov v uvedenej ukazke v prvom prispevku podla poradia: 1) epiphone x 2) gretsch a fender jaguar hraju to iste, potom len fender jaguar 3) epiphone x
« Posledná zmena: 08. Január , 2010, 13:32:51 od palii » Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #73 kedy: 08. Január , 2010, 13:32:07 »

tak nahraj take podobne ty, ze ako Ti to zneje a pome nad tym mudrovat  Bavím sa skvele
Zaznamenané
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #74 kedy: 08. Január , 2010, 13:34:13 »

tak nahraj take podobne ty, ze ako Ti to zneje a pome nad tym mudrovat  Bavím sa skvele
ja ta nechapem Smútim hmmm, naozaj ta nechapem... este chvilu, moment......... nechapem
Zaznamenané
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.048 sekund, 22 otázok.