Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Apríl , 2024, 18:30:39
Strán: 1 [2] 3 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Lepenie prstov  (Prečítané 10105 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
jaywalker
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1531



WWW
« Odpoveď #15 kedy: 08. Január , 2010, 15:45:34 »

Ty si urcite hral s big muffom alebo super hard on-om.... bud alebo....
Zaznamenané

Pawn shop junker collector freak, cheapy loving trash wielding finger speaking player unleashed
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #16 kedy: 08. Január , 2010, 15:48:42 »

Daj fotku bociana !  Bacha na vec kamo!

nic si nepochopil. chcel som medzi riadkami naznacit, ze bociany neexistuju  Na zdravie!
Zaznamenané
reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #17 kedy: 08. Január , 2010, 15:50:45 »

nic si nepochopil. chcel som medzi riadkami naznacit, ze bociany neexistuju  Na zdravie!
Akože nie tu je dokumentácia.  Bacha na vec kamo!


* kr3-bocian.preview.jpg (31.17 KB, 450x450 - prehliadnuté 313 krát.)
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #18 kedy: 08. Január , 2010, 15:51:42 »

Akože nie tu je dokumentácia.  Bacha na vec kamo!

ja neviem, vyzera to ako fotoshop. alebo neni ?  No hanbím sa..
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #19 kedy: 08. Január , 2010, 15:52:29 »

nic si nepochopil. chcel som medzi riadkami naznacit, ze bociany neexistuju  Na zdravie!
Tak daj zvukovu ukazku ! A nech sa neopakujem, lebo budem zly.  Ja som čert..
Zaznamenané

mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #20 kedy: 08. Január , 2010, 15:52:53 »

Olko by mal dostat za tuto temu normalne ban, nemyslite vazne, aspon sa tvarme, ze sa tu snazi nieco realne riesit. Podla mna v ramci zachovania sudnosti by sa toto malo okamzite zmazat.

.. a Olko, lepia sa Ti prsty, skus sa umyvat  :)
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #21 kedy: 08. Január , 2010, 15:53:43 »

to je porucha mozgu dvihne jeden prst a s nim sa mu dvihne aj ten vedla
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #22 kedy: 08. Január , 2010, 15:55:00 »

Tak daj zvukovu ukazku ! A nech sa neopakujem, lebo budem zly.  Ja som čert..

http://forum.gitaristi.sk/index.php?action=dlattach;topic=79814.0;attach=11184
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #23 kedy: 08. Január , 2010, 15:56:47 »

no jo.. fakt ako vtipny nazov temy to je :) tiez si myslim ze ido o poruchu zosuladenia prstov so signalov z mozgu treba to proste vycvicit asi len.. aj tak si myslim ze coskoro prides s prehlasenim: konecne sa mi lepia prsty!!! a bude to z toho dovodu co tu par ludi spominalo :D
« Posledná zmena: 08. Január , 2010, 15:58:09 od kaolko » Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #24 kedy: 08. Január , 2010, 16:07:57 »

zdrava vagina by mala klzat a nelepit, sekrety by mali normalne zaschnut a ist striet.

Pripadne aj nacapovat pivo.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
olko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 314


\m/


« Odpoveď #25 kedy: 08. Január , 2010, 16:11:50 »

no jo.. fakt ako vtipny nazov temy to je :) tiez si myslim ze ido o poruchu zosuladenia prstov so signalov z mozgu treba to proste vycvicit asi len.. aj tak si myslim ze coskoro prides s prehlasenim: konecne sa mi lepia prsty!!! a bude to z toho dovodu co tu par ludi spominalo :D

s takymi vecami by som sa na fore nechvalil ha ha ha no a k problemu - skusim na tom nejak zapracovat mozgom   ha ha ha ha ha ha

a nechepm preco mi tuna niekto navrhoval ban  No hanbím sa..
Zaznamenané

Primarne basak.

Prog is Love, Prog is Life.

Proud Cort guitars player, and Peavey Amp user...
Mazzi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 727


His spirit and music live on!


« Odpoveď #26 kedy: 08. Január , 2010, 16:13:38 »

Je to problem šliach v ruke predpokladam predpokladam...ja mam nieco podobne...ked pri vystretej dlani zohnem malicek, tak sa mi zohne aj prstenik a neda sa to ovladat...ale ako problem to nepocitujem... :)
Zaznamenané

Fender Stratocaster American Deluxe '09, Gibson LP Trad '16  -->[Pedalboard]-->Fender Super Reverb 65 RI, Fender Bassman '59 LTD RI, Fender Deluxe 112, Lab Series L5  '78.
Mazzi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 727


His spirit and music live on!


« Odpoveď #27 kedy: 08. Január , 2010, 16:19:01 »

jj,toto s malíčkom je klasika ale dá sa to cvičením potlačit...a tiež to nevidím ako problém.

Tak pri hrani mi to vobec neprekaza, lebo tam ovladam vsetky prsty na 100%...ale ked kolega nemoze od seba oddialit dva prsty, to by mohol byt vaznejsi problem...
Zaznamenané

Fender Stratocaster American Deluxe '09, Gibson LP Trad '16  -->[Pedalboard]-->Fender Super Reverb 65 RI, Fender Bassman '59 LTD RI, Fender Deluxe 112, Lab Series L5  '78.
Stanisko
nováčik
*
Príspevkov: 6



WWW
« Odpoveď #28 kedy: 08. Január , 2010, 16:24:24 »

ale sak to je celkom normalne, prve tyzdne som mal aj ja problem s koordinaciou, najma prstenik a malicek vobec neposluchali, ved na to su rozne cvicenia aj na gitaru aj bez gitary, mozes si napriklad poklepkavat striedavo s tymi dvomi prstami co sa ti 'lepia' po stole (ukazovak-prostrednik-ukazovak-...) ja som si poklepkaval casom vsetkymi styrmi hocikedy v skole ci kde som sa nudil a bol hyperaktivny, a to asi tak ze 1-3-2-4-1-2-3-4

prsty su od 1 ukazovak po 4 malicek, tak podobne to mozes cvicit aj na gitare aj bez nej klepkanim po stole a znervoznovanim ucitela, ci kolegov v praci..

a este si v praci casto stlacam take to gumene koliecko, ale to uz je asi skor na silu prstov / vydrz (kondicku), to ti zo zaciatku tiez mozno moze prospiet
« Posledná zmena: 08. Január , 2010, 16:25:00 od Stanisko » Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #29 kedy: 08. Január , 2010, 16:34:10 »

Je to problem šliach v ruke predpokladam predpokladam...ja mam nieco podobne...ked pri vystretej dlani zohnem malicek, tak sa mi zohne aj prstenik a neda sa to ovladat...ale ako problem to nepocitujem... :)

ale ved tak to ma od prirody predsa byt.. malicek a prstenik maju spolocnu slachu.. to len my si to tak rozhyckame tie prsty ze sme schopni ovladat separe tieto dva prsty oneco lepsie..  na lavej zohnem malicek v pohode samotny.. .na pravej nie.. cvik a roztiahnutie sliach.. pri ukazovaku a prostredniku ako sa olko stazuje to ale nie je prirodzene
Zaznamenané

Strán: 1 [2] 3 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.091 sekund, 22 otázok.