Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Apríl , 2024, 18:32:45
Strán: 1 2 3 [4] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Lepenie prstov  (Prečítané 10106 krát)
0 užívateľov a 3 Hostí prehliada túto tému.
reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #45 kedy: 08. Január , 2010, 18:12:50 »

a divne mi pride to ze mi to robi len na gitare  ha ha ha ked hram na klaviri tak mi to nerobi  Smútim
tak to bude v hlave potom keď na klavíri je to pohode, nie je pravda, že gitara je žena na to zabudni, ber ju ako lopatu.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
Mazzi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 727


His spirit and music live on!


« Odpoveď #46 kedy: 08. Január , 2010, 18:13:37 »

Tak ako kaolko pisal, ze na lavej sa mi s malicko zohne aj prstenik, ale na pravej som schopny malicek zohnut bez pohnutia ostatnych pahýľov.
Zaznamenané

Fender Stratocaster American Deluxe '09, Gibson LP Trad '16  -->[Pedalboard]-->Fender Super Reverb 65 RI, Fender Bassman '59 LTD RI, Fender Deluxe 112, Lab Series L5  '78.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #47 kedy: 08. Január , 2010, 18:20:56 »

ale sak pohoda aspon sa mu bude lahko chytat Gdur.. netreba malovat Fica na stenu
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #48 kedy: 08. Január , 2010, 18:28:52 »

olko - skusi si otocit gitaru naopak jak Saruman with guitar
Zaznamenané
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #49 kedy: 08. Január , 2010, 18:32:11 »

Napísal si presne to isté ako on :)Zdravíčko

inac fakt... tak ma to tu cele rozrusilo ze som si to neuvedomil...
Zaznamenané
olko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 314


\m/


« Odpoveď #50 kedy: 08. Január , 2010, 18:33:55 »

olko - skusi si otocit gitaru naopak jak Saruman with guitar

ale on je carodejnik! (a mozno lavak ha ha ha )
Zaznamenané

Primarne basak.

Prog is Love, Prog is Life.

Proud Cort guitars player, and Peavey Amp user...
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #51 kedy: 08. Január , 2010, 19:20:06 »

mozno prilis vela a nie spravne cvicis... viem o com hovorim, sam mam stale dodrbanu ruku odkedy som chodil do zusky a cvicil dlho a zle... hraj pomaly a ruku drz volne a hlavne NETLAC na struny... musis mat v ruke pocit ze sa ich len lahucko dotykas... a tym ze hrat pomaly som myslel nie najrychlejsie ako zvladnes aby to bolo ciste ale tak ze 100 bpm a polove noty v 4/4 takte... predtym nez s tymto zacnes si daj este od gitary pauzu tri dni aspon...  Na zdravie!
Zaznamenané
olko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 314


\m/


« Odpoveď #52 kedy: 08. Január , 2010, 19:29:07 »

mozno prilis vela a nie spravne cvicis... viem o com hovorim, sam mam stale dodrbanu ruku odkedy som chodil do zusky a cvicil dlho a zle... hraj pomaly a ruku drz volne a hlavne NETLAC na struny... musis mat v ruke pocit ze sa ich len lahucko dotykas... a tym ze hrat pomaly som myslel nie najrychlejsie ako zvladnes aby to bolo ciste ale tak ze 100 bpm a polove noty v 4/4 takte... predtym nez s tymto zacnes si daj este od gitary pauzu tri dni aspon...  Na zdravie!

ok dikes dam na tvoju radu :)
Zaznamenané

Primarne basak.

Prog is Love, Prog is Life.

Proud Cort guitars player, and Peavey Amp user...
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #53 kedy: 10. Január , 2010, 15:33:15 »

pridal som fotku z vyznacenym miestom  No hanbím sa..
EDIT: je to fotene mobilom tak aby ste to pochopili lebo zjavne som to popisal zle  ha ha ha  No hanbím sa..
Pocuj clovece. Podla tej fotky by ma skor znervoznovala dlzka tvojej ciary zivota. Na tej fotke ju mas uplne kratku. Kedy si bol naposledy na CTcku?

na lavej zohnem malicek v pohode samotny.. .
Kks, klobuk dole. Vobec u mna nehrozi. Mam dojem, ze prstennik sa mi zohne este viac ako malicek, ktory chcem ohnut. :D
Zaznamenané
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #54 kedy: 10. Január , 2010, 15:37:15 »

A teraz vazne. Prekaza ti to nejak pri realnom hrani? Treba sa tym vobec zaoberat? Bolia ta nejak paprce ak takto hras?

Myslim, ze ta petrucciho skola, co ti niekto odporucil by mohla byt celkom fajn. Na zaciatku ma taku Warm-up sekciu a tam su vselijake prstove roztahanice. Nech sa ti lubi.
Posli potom fotku ruky, ze ako sa to zlepsilo, nech tu mame dobry pocit, ze sme podrzali dalsi slovensky gitarovy talent.  Žmurk
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #55 kedy: 10. Január , 2010, 16:46:52 »

olko - treba si vybrať gitarové cvičenia, ktoré budú zamerané práve na tie 2 prsty. Kľudne sa ozvi, dobehni a vymyslíme ich plno. Môžeš ich trénovať do aleluja, pomôžu..
Zaznamenané

olko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 314


\m/


« Odpoveď #56 kedy: 11. Január , 2010, 16:14:34 »

A teraz vazne. Prekaza ti to nejak pri realnom hrani? Treba sa tym vobec zaoberat? Bolia ta nejak paprce ak takto hras?

Myslim, ze ta petrucciho skola, co ti niekto odporucil by mohla byt celkom fajn. Na zaciatku ma taku Warm-up sekciu a tam su vselijake prstove roztahanice. Nech sa ti lubi.
Posli potom fotku ruky, ze ako sa to zlepsilo, nech tu mame dobry pocit, ze sme podrzali dalsi slovensky gitarovy talent.  Žmurk

ano prekaza... dost blbo sa mi to hra  a ked sa to snazim poriesit nejako tak akurat bolia prsty :/
Zaznamenané

Primarne basak.

Prog is Love, Prog is Life.

Proud Cort guitars player, and Peavey Amp user...
Strán: 1 2 3 [4] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.065 sekund, 22 otázok.