Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Apríl , 2024, 09:58:54
Strán: 1 2 [3] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: living colour v 27.11. BA  (Prečítané 5528 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #30 kedy: 27. November , 2009, 19:22:00 »

 ha ha ha
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
bara
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 417



« Odpoveď #31 kedy: 27. November , 2009, 19:24:36 »

neponahlaj sa. aky si mala den ?

už neodpovedám, lebo mi ostane jedno oko namaľované a druhé nenamaľované  :) a už aj musím ísť  No hanbím sa..
Zaznamenané
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #32 kedy: 27. November , 2009, 19:54:28 »

už neodpovedám, lebo mi ostane jedno oko namaľované a druhé nenamaľované
Rasto, ty si takyto 50%tny agresor?  Bavím sa skvele
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #33 kedy: 28. November , 2009, 11:46:12 »

pani maju asi nahluchleho zvukara, opat to bolo poriadne nahlas ale mne sa pacilo. vsetko co som od LC cakal som aj dostal. nabuduce idem opat  :) Na zdravie!
Zaznamenané

o-yep sro
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #34 kedy: 28. November , 2009, 14:44:59 »

pani maju asi nahluchleho zvukara, opat to bolo poriadne nahlas ale mne sa pacilo. vsetko co som od LC cakal som aj dostal. nabuduce idem opat  :) Na zdravie!

skvely koncert, no ako spravne povedal pista sialene nahlas

Reid isiel cez dve 412 Bugera do 2 Bugera aparatov + 212 combo bugera (tuto firmu po modelovych radach nepoznam, neviem co to bolo)
Obe 412 aj s combom mal namicovane. Dalej tri pedalboardy (tccka a loads of vselico ine), x pedalov, Roland VG 90, MAC s Amplitube (mal tam vytiahnuty 150W / 5150 preset co som videl), pri sebe dva mixy + Eventide eclipse a Fractal Ultra.

Co som s nim hovoril, pouzival tri hlavne cesty. Jedna bola Amplitube priamo do mixu, dalej Fractal do comba a hlavne kombinacie vselicoho prehnanu cez aparaty ktore podla presetu doplnal Eventideom.

Co sa tyka nastrojov hral len na svojom novom signovanom Parker s midi. Zvuk mal surovy ako pes (v podstate ako vzdy).
Howq
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #35 kedy: 28. November , 2009, 15:09:35 »

Koncert bol veľmi fajn, aj keď veľmi nahlas. Po dobre našlapanom úvode ma rovnaká dynamika a charakter skladieb, aké nie sú moja krvná skupina (aj po nápore na uši), už začal nudiť a myslel som si, že možno odídem aj skôr. Potom sa to ale vyvážilo a z celkového koncertu mám zas, podobne ako v Babylone, výborný dojem. Kapela šlape, spevák spieva výborne.
Super bolo aj vizuálne stvárnenie projekciou na veľkej ploche za kapelou, o ktoré sa staral chlapík s kamerou, 2 notebookmi a robil dobrý obrazový mix.
Dosť mi vadila väčšina gitarových sól, ktoré boli až na pár výnimiek, len bezduchá onania. Ale beglajt bol super.
Zaznamenané

iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #36 kedy: 28. November , 2009, 17:32:27 »

Ak tomu spravne rozumiem, vsetko bolo povedane na zaciatku, tak som o nic viac neprisiel, ked som po piatej skladbe odisiel na?

Pravdu povediac hudba ma nudila, gitarista mal okolo seba vybavy ako na mensi vyskum NASA. Podobne ako Pitovi sa mi pacilo co hral v beglajtoch a sola same nahanacky. Inak kapela samozrejme hrala na urovni aku ma mat kapela zlozena z takych mien.
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #37 kedy: 28. November , 2009, 18:23:07 »

vernonove sola su haluzna onania ale nejako som si na to zvykol a nevadia mi, je to uplne zajedno ci koncert ci studio, on vzdy prepne na maximalku a rudluje o zavod  ha ha ha

skoda toho hluku, stacilo by ubrat z volume a malo by to hned zaujimavejsiu dynamiku.
Zaznamenané

o-yep sro
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #38 kedy: 29. November , 2009, 00:44:13 »

ale ved chlapci, to je proste Reid, nie je to len nahananie tonov o zavod s casom, ako napr Rusty Cooley a podobne. Jeho styl je sice zalozeny gro na rychlom sole, ale vzdy ked ho da, s lahkostou ho spoznas. Podla mna ma velmi ojedinelu hru a rovnako pouziva atypicke stavby, fakt, ze ich vydrti v max rychlosti je druha vec ...
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #39 kedy: 29. November , 2009, 02:23:52 »

Ak tomu spravne rozumiem, vsetko bolo povedane na zaciatku, tak som o nic viac neprisiel, ked som po piatej skladbe odisiel na?

Práveže si prišiel. Dali reggae motívy a iné skladby aj s čistým zvukom, ukázalo sa viac nálad, predviedli sa všetci aj samostatne. Bol to fajn koncert. Vydržal som až do konca a dobre som spravil.. Žmurk
Zaznamenané

Yaro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 692



WWW
« Odpoveď #40 kedy: 06. Január , 2010, 12:58:14 »

Ja som sa k tejto kapelke dostal len tot nedavno, v Muzikus@ dostal posledny album 17 z 10 moznych hviezdiciek, tak reku, vyskusam to. Musim teda uznat ze zaujimava hudba. Aj ked som celkom nepochopil naco potrebuje amicka kapela natacat album v cechach. Co sa toho zvuku na CD tyka viac by sa mi pacil tucny americky, ale aj tak to hra pekne. 
O tych solach mate pravdu, trochu vkusu a zbrzdit by neuskodilo  Bavím sa skvele  Buduci koncert idem aj ja  Je to frajer
Zaznamenané

Mesa Boogie Mark V head, 4x12 MB Rectifier, Fender Custom Shop Deluxe Tele, B.C.Rich Exclusive, Warwick Thumb Bolt On 5 string
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #41 kedy: 06. Január , 2010, 13:11:13 »

zozen si starsie - odporucam "pride"
Zaznamenané

o-yep sro
Strán: 1 2 [3] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.079 sekund, 23 otázok.