Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
24. Apríl , 2024, 04:12:13
Strán: 1 [2] 3 4 ... 14 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ine Kafe ohlasili comeback  (Prečítané 36052 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #15 kedy: 12. Január , 2010, 10:14:40 »

čo tu zas trieskate.....podla mna vyborná kapela a v tom čo hrali tu nemaju konkurenciu doteraz..kto z vas hra v takej kapele?Huh!?? ha ha ha
nik a ani nikdy nebude  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #16 kedy: 12. Január , 2010, 10:16:09 »

čo tu zas trieskate.....podla mna vyborná kapela a v tom čo hrali tu nemaju konkurenciu doteraz..kto z vas hra v takej kapele?Huh!?? ha ha ha
nik a ani nikdy nebude  Bavím sa skvele

to si zase zadelil jak ked sa Erika Judiniova tesi ze je medzi smotankou  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #17 kedy: 12. Január , 2010, 10:16:45 »

tiez si to myslim ze tu o prachy nejde ale skor o hranie, ktore chyba  Žmurk

ak to bude prave takto, tak sa velmi tesim lebo stare veci som mal naozaj rad.. 
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #18 kedy: 12. Január , 2010, 10:18:42 »

pred 15timi rokmi nemali ani poriadne album...a nahodou ten posledny bol dobry aj po zvukovej stranke. a mali dobre riffy aj gitarove aj basove sa mi pacili...

a kaolko preco si myslis ? myslim si ze vratko, ako pilot asi ma celkom aj peniaze a co mali ten posledny koncert v Prahe, tak fanusikov isto maju - a to je hlavne..

na poslednom albume to bolo fajn, basa uplna smrt. presne, o penaze im podla mna nejde, presne skor to hranie. keby chceli tak velmi love tak to nenatahuju ako gumu v trenkach, ved koncert v mlynskej kde prislo par tisic ludi na prakticky mrtvu kapelu bol uz dost davno a odvtedy CD aj dalsie hranie len ohlasuju a vselijako posuvaju. to mi velmi zhon za peniazmi nepripomina.
Zaznamenané

o-yep sro
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #19 kedy: 12. Január , 2010, 10:22:03 »

to si zase zadelil jak ked sa Erika Judiniova tesi ze je medzi smotankou  Bavím sa skvele
na skovensku je to tak a ked sa nepači podme dobit USA a svet ,určite tam na to čakaju Bavím sa skvele Bavím sa skvele
u nas boduje najviac muzika ala Horkyže,Ina kava ...Temo punk neverending band..... Bavím sa skvele   progači sa možu vysthovat do USA alebo Rumunska tam to vedia...
My tu mame jedneho anglana ktory zahadne presmeroval karieru sem.....To je akoby Durinda sa vystahoval do vietnmskej dediny a mastil rakenrol Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #20 kedy: 12. Január , 2010, 10:23:11 »

To je akoby Durinda sa vystahoval do vietnmskej dediny a mastil rakenrol Bavím sa skvele Bavím sa skvele

song sikmooka kraska ci ako sa to vola uz pripravuje podu. neboj nic  Bavím sa skvele
Zaznamenané

o-yep sro
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #21 kedy: 12. Január , 2010, 10:23:44 »

na skovensku je to tak a ked sa nepači podme dobit USA a svet ,určite tam na to čakaju Bavím sa skvele Bavím sa skvele
u nas boduje najviac muzika ala Horkyže,Ina kava ...Temo punk neverending band..... Bavím sa skvele   progači sa možu vysthovat do USA alebo Rumunska tam to vedia...
My tu mame jedneho anglana ktory zahadne presmeroval karieru sem.....To je akoby Durinda sa vystahoval do vietnmskej dediny a mastil rakenrol Bavím sa skvele Bavím sa skvele

tak s tym suhlasim :D:D:D:
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #22 kedy: 12. Január , 2010, 10:26:49 »

pred 15timi rokmi nemali ani poriadne album...a nahodou ten posledny bol dobry aj po zvukovej stranke. a mali dobre riffy aj gitarove aj basove sa mi pacili...

a kaolko preco si myslis ? myslim si ze vratko, ako pilot asi ma celkom aj peniaze a co mali ten posledny koncert v Prahe, tak fanusikov isto maju - a to je hlavne..
Miesto konania koncertu v Prahe sa trikrat prekladalo, kvoli tomu ze to bolo stale vypredane. Nakoniec tam bolo vyse 4000 ludi co je velmi slusne, predal sa VSETOK merchandise ktory tam chalani zobrali (tricka, cd ... ). a natocilo sa z toho koncertu celkom v pohode DVD, cize urcite to bola velmi uspesna akcia. Je to jedna z mala sucasnych slovenskych kapiel ktora to dotiahla az k takemuto uspechu, fakt klubok dole (viem ze Vrata to stalo vela casu, energie a penazi a je super ze sa mu (im) aspon takto vratilo).
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #23 kedy: 12. Január , 2010, 10:27:51 »

ocividne dochadzaju prachy tak sa idu prevarat napady a tvarit sa ze ide o megacomeback, pritom asi pojde len o z nudze cnost..

Preco by si nemohli spolu chciet cas od casu zahrat? Keby si ty hral tak dlho v kapele a pripadne pred takym velkym publikom, tiez by sa Ti to chcelo zopakovat. Aj CM alebo Fermata hraju len pre peniaze? Hlavne ked zaujem tu zjavne je. Mne sa lubila hlavne prva zostava, co odisla do Plus Minus potom... ale zjavne povodny bubenik bude opat bubnovat.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #24 kedy: 12. Január , 2010, 10:31:47 »

Preco by si nemohli spolu chciet cas od casu zahrat? Keby si ty hral tak dlho v kapele a pripadne pred takym velkym publikom, tiez by sa Ti to chcelo zopakovat. Aj CM alebo Fermata hraju len pre peniaze? Hlavne ked zaujem tu zjavne je. Mne sa lubila hlavne prva zostava, co odisla do Plus Minus potom... ale zjavne povodny bubenik bude opat bubnovat.

Polovica tejto zostavy Ine kafe je vlastne Plus minus , Dodo aj Wayo (bicie a gitara).
Nemyslim si ze tento comeback je o peniazoch ...
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #25 kedy: 12. Január , 2010, 10:37:55 »

ja som hlavne zvedavy ze ako to cele vyznie, posledny album bola zvukovo celkom nakladacka oproti predoslim a aj na koncertoch mali o dost tvrdsi zvuk, praha bola o dost jemnejsia. vobec by mi nevadilo ak by to bolo zvukovo a la "bez udania dovodu", ale asi to tak nebude.
Zaznamenané

o-yep sro
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #26 kedy: 12. Január , 2010, 10:39:29 »

tiez som zvedavy  :) nahravali nieco v studiu IMT smile, tak dufam, ze tam maju poriadne bustre  Bavím sa skvele
Zaznamenané

temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #27 kedy: 12. Január , 2010, 10:51:11 »

na skovensku je to tak a ked sa nepači podme dobit USA a svet ,určite tam na to čakaju Bavím sa skvele Bavím sa skvele
u nas boduje najviac muzika ala Horkyže,Ina kava ...Temo punk neverending band..... Bavím sa skvele   progači sa možu vysthovat do USA alebo Rumunska tam to vedia...
My tu mame jedneho anglana ktory zahadne presmeroval karieru sem.....To je akoby Durinda sa vystahoval do vietnmskej dediny a mastil rakenrol Bavím sa skvele Bavím sa skvele
No nič.ja už sem chodím kvôli tvoji príspevkom  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #28 kedy: 12. Január , 2010, 10:56:46 »

divil by som sa, keby sa to nepokusili uz nikdy ozivit.. vsak ked to islo predtym tak dobre tak preco ne.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #29 kedy: 12. Január , 2010, 20:18:27 »

kto z vas hra v takej kapele?Huh!?? ha ha ha
nik a ani nikdy nebude  Bavím sa skvele

Mam ine sny.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Strán: 1 [2] 3 4 ... 14 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.119 sekund, 22 otázok.