Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
27. Apríl , 2024, 06:05:29
Strán: 1 ... 12 13 [14] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ine Kafe ohlasili comeback  (Prečítané 36059 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #195 kedy: 10. Júl , 2012, 20:42:45 »

drug are bad mmmkaaay..
Zaznamenané

fataljoe
stály hosť
*****
Príspevkov: 756


"skill comes first"


« Odpoveď #196 kedy: 10. Júl , 2012, 20:49:39 »

pici  Si píš!!! ine kafe ma v tom comu sa venuje uplne paradny hudobny zaklad rovnajuci sa americkym kapelam typu Blink 182 , green day atd..  nie su popularni preto len tak z prdele ale preto ze sa to da pocuvat,je to chytlave a potesi to aj  napriek tomu ich stylu a prevedeniu aj navzdory tomu ze vratko nevie spievat ..bavia sa na tom na koncertoch ludia od nastrocnych babeniek po starych rockerov. nechapem preco sa vzdy musi lamentovat nad tym ci nieco ma ci nema umelecku hodnotu ..vid na pohode loureed dopice ..nedalo sa to pocuvat ...keby tam miesto toho stareho kokota bolo ine kafe tisice ludi by sa bavilo jak o zivot. pokial by to neboli zabedneni  SMEtiarovi pseudointelektuali
Zaznamenané

Not everyone likes METAL....  FUCK THEM!!!!
Rectifier
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 239



« Odpoveď #197 kedy: 10. Júl , 2012, 20:50:28 »

pici  Si píš!!! ine kafe ma v tom comu sa venuje uplne paradny hudobny zaklad rovnajuci sa americkym kapelam typu Blink 182 , green day atd..  nie su popularni preto len tak z prdele ale preto ze sa to da pocuvat,je to chytlave a potesi to aj  napriek tomu ich stylu a prevedeniu aj navzdory tomu ze vratko nevie spievat ..bavia sa na tom na koncertoch ludia od nastrocnych babeniek po starych rockerov. nechapem preco sa vzdy musi lamentovat nad tym ci nieco ma ci nema umelecku hodnotu ..vid na pohode loureed dopice ..nedalo sa to pocuvat ...keby tam miesto toho stareho kokota bolo ine kafe tisice ludi by sa bavilo jak o zivot. pokial by to neboli zabedneni  SMEtiarovi pseudointelektuali

Jasne že majú základňu a to už 15 rokov  Bavím sa skvele

Podľa mňa základom kapely niesu fandovia, ale kapela sama o sebe a kvalitný materiál

Tak bez fandov a kvality to určite nejde... Hrať pred prázdnym publikom je ako lízať med cez sklo  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 10. Júl , 2012, 20:53:02 od Rectifier » Zaznamenané
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #198 kedy: 10. Júl , 2012, 20:59:45 »

pici  Si píš!!! ine kafe ma v tom comu sa venuje uplne paradny hudobny zaklad rovnajuci sa americkym kapelam typu Blink 182 , green day atd..  

blink182 mal paradne naslapane pesnicky, hlavne bubenik tam bol namakany. Ich by som si kukol aj dneska, ked uz vobec takyto pop punk nepocuvam.

Zaznamenané
PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #199 kedy: 10. Júl , 2012, 21:30:59 »

Myslim ze blink je kusok inde ako kava.
Zaznamenané
KubBasak
stály hosť
*****
Príspevkov: 1208



« Odpoveď #200 kedy: 10. Júl , 2012, 21:56:23 »

Neporovnával by som Blink a Green day, veď Green day sú počúvateľný  Ja som čert..
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #201 kedy: 10. Júl , 2012, 22:50:30 »

Ok, neriesim ci kafe hra hudbu pre decka a ci Vrato vie spievat (nie , nevie :), hlavne nazivo), ale ktora ina slovenska kapela dokaze vypredat 5x po sebe MMC?

Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #202 kedy: 11. Júl , 2012, 08:18:03 »

Co je MMC? Nejaky stadion v BA?
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #203 kedy: 11. Júl , 2012, 08:22:11 »

UTFG  Bavím sa skvele
Zaznamenané

o-yep sro
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #204 kedy: 11. Júl , 2012, 10:07:41 »

Ok, neriesim ci kafe hra hudbu pre decka a ci Vrato vie spievat (nie , nevie :), hlavne nazivo), ale ktora ina slovenska kapela dokaze vypredat 5x po sebe MMC?

sak MMC je kokotina mala, keby tam bol elan, tak to vypredaju tiez aj 10x Bavím sa skvele A vypredane to bolo hlavne preto, lebo ohlasili ten comeback. Teraz uz koncertuju bezne.

Priznavam, ze s odstupom casu ten koncert v BA ( v MMC som bol ) bol taky no... Vratko si meni stale melodiu spevu a hovno som pocul. Strasne vela ludi a dav len skakal, cize som si to neuzil. A zacinaju mi prekazat Vratkove texty (telefon je jeho oblubene slovo Bavím sa skvele ), hudba je super. Kapela, na ktorej sa vzdy zabavim su slize.
Zaznamenané

Rectifier
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 239



« Odpoveď #205 kedy: 11. Júl , 2012, 21:39:11 »

Ok, neriesim ci kafe hra hudbu pre decka a ci Vrato vie spievat (nie , nevie :), hlavne nazivo), ale ktora ina slovenska kapela dokaze vypredat 5x po sebe MMC?



Práve o to ide že ta popularita je tam stále však mne je to up*či čo nato hovoria na tomto fóre aj keď idem vždy za kvalitou v takýchto prípadoch ako sú kafé dokážem spraviť výnimku.  Beeee A úplne s tebou semish súhlasím: Málo ktorá kapela to vie   ha ha ha ha ha haha ha ha
« Posledná zmena: 11. Júl , 2012, 21:40:46 od Rectifier » Zaznamenané
Strán: 1 ... 12 13 [14] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.037 sekund, 22 otázok.