Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
27. Apríl , 2024, 03:14:31
Strán: [1] 2 3 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Mark bass Little mark II alebo Little mark III  (Prečítané 13720 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
tibi
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 102


« kedy: 14. Január , 2010, 23:48:10 »

Chcem si zaobstarat novu hlavu a fakt sa neviem vobec rozhodnut. Co by ste mi poradili prip. vyhody nevyhody??? Mne to je 50 na 50.Orange ma jedinu vyhodu ze je lacnejsi a su tam lampy. za vsetky odpovede dakujem
« Posledná zmena: 16. Január , 2010, 10:48:28 od tibi » Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #1 kedy: 15. Január , 2010, 00:18:07 »

Ten Orange sme mali z KE pozicany... neviem od koho... ale dost to kreslilo. Vyslovene Britska basa, spinava, taka MUSEovska. Pacilo sa mi to, ale Ashdown sa mi napr. pacil viac v niektorych piesnach.
Zaznamenané

tibi
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 102


« Odpoveď #2 kedy: 15. Január , 2010, 00:24:36 »

Fuha MUSE fakt mozem. Ale neviem ono je pekne ked je zuk taky nakresleny trosku, ale len trosku.
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #3 kedy: 15. Január , 2010, 00:25:59 »

Fuha MUSE fakt mozem. Ale neviem ono je pekne ked je zuk taky nakresleny trosku, ale len trosku.
Tak to poprdkava... mne sa to pacilo. Take prijemne poprdkavanie. Vsak je to lampa sice...
Zaznamenané

garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #4 kedy: 15. Január , 2010, 08:09:31 »

Chcem si zaobstarat novu hlavu a fakt sa neviem vobec rozhodnut. Co by ste mi poradili prip. vyhody nevyhody??? Mne to je 50 na 50.Orange ma jedinu vyhodu ze je lacnejsi a su tam lampy. za vsetky odpovede dakujem

.....neklasifikoval by som lampy ako jednoznačnú výhodu.....je to relatívne.....ale jednoznačnou nevýhodou sú náklady na ich výmenu.....je to 500W a keďže som to neskúšal, neviem od akého vybudenia to kreslí.....momentálne nepotrebujem amp s len skresleným zvukom.....

.....skôr by som volil dobre hrajúci zosík + dobrý lampový preamp s možnosťou skreslenia.....nejaký riady štrkový overdrive....žiadny štrkopiesok..... Žmurk
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
tibi
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 102


« Odpoveď #5 kedy: 15. Január , 2010, 08:44:58 »

.....neklasifikoval by som lampy ako jednoznačnú výhodu.....je to relatívne.....ale jednoznačnou nevýhodou sú náklady na ich výmenu.....je to 500W a keďže som to neskúšal, neviem od akého vybudenia to kreslí.....momentálne nepotrebujem amp s len skresleným zvukom.....

.....skôr by som volil dobre hrajúci zosík + dobrý lampový preamp s možnosťou skreslenia.....nejaký riady štrkový overdrive....žiadny štrkopiesok..... Žmurk

vedel by si mi pls prip poradit nieco v tej cene? do tych cca 600 eur aj preamp aj zosik Huh!
Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #6 kedy: 15. Január , 2010, 10:23:42 »

.....aaajjj......sorry......pri tom orange som sa pomýlil, myslel som, že je to celolampa.....  Popiskujem si
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #7 kedy: 15. Január , 2010, 13:26:43 »

....teraz keď som sa trocha poobzeral myslím, si že si vybral dobre.....keď zoberieme do úvahy proporcie, výkon a cenu......možno by som do hra ešte prihral

http://www.musiccenter.cz/Gallien-Krueger-MB2-500/MICROBASS-SERIE---Baskytarové-zesilovače/:3:34642

Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
tibi
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 102


« Odpoveď #8 kedy: 16. Január , 2010, 10:47:30 »

Takze som sa rozhodol pre markbass len teraz neviem ci LM2 alebo LM3 ???Stoja zhruba rovnako ...
« Posledná zmena: 16. Január , 2010, 12:05:59 od tibi » Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #9 kedy: 16. Január , 2010, 10:51:14 »

Takze som sa rozhodol pre markbass len teraz neviem ci LM2 alebo LM2 ???Stoja zhruba rovnako ...
Neviem, ci vidim zle... ale LM2 je tam napisane 2 krat, nie ?
Zaznamenané

tibi
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 102


« Odpoveď #10 kedy: 16. Január , 2010, 12:06:20 »

opravene LM2 alebo LM3
Zaznamenané
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #11 kedy: 16. Január , 2010, 13:24:29 »

opravene LM2 alebo LM3

Ak je cena velmi podobna, radsej LM3. Je v par detailoch vylepsene (napr. DI). Hra to rovnako. :)
Zaznamenané

yogz
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 137



« Odpoveď #12 kedy: 14. Február , 2011, 01:03:48 »

Ak toto je este po mesiaci aktualne tak: popravde hram na LMII uz dlhu dobu ( 3 roky cca.) a ano LMIII ma sice DI navyse ale podla mna a mojho ucha znie LMII o kusok lepsie ako LMIII. Takze pokial ti nebude chybat regulovatelny Line Out (co aj tak reguluje najradsej samotny zvukar) alebo pre-post EQ DI tak by som ostal pri LMII.

A inak samozrejme vyborna volba.  Bravooo Ja som dost velky spekulant co sa aparatu tyka no na LMII nedam dopustit, je to aparat do kazdej situacie. vsetko ostatne je v prstoch alebo vies to dosiahnut nejakym fajnovym analogovym pedalom.
Zaznamenané

"If you´re not part of the groove , you´re part of a problem!"
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #13 kedy: 14. Február , 2011, 16:05:41 »

....po roku a mesiaci :) ale to nevadí....mne tieto markbass-y hrajú všetky skoro rovnako a čo je najhoršie aj keď sa zapoja rozličné basy vždy sa z toho spraví markbass sound....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
gm_viktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683



« Odpoveď #14 kedy: 14. Február , 2011, 16:12:09 »

keby niekto chcete ten LMII tak piste, jeden je mam na predaj :)
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.059 sekund, 22 otázok.