Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Marec , 2024, 11:39:31
Strán: [1] 2 3 ... 5 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ako nastavujete EQ na aparate  (Prečítané 12071 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Slash171
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 81


« kedy: 15. Január , 2010, 12:13:17 »

Zdravim Vas Si píš!!!

Zaujimalo by ma ako nastavujete korekcie na kombe alebo efekte???ci sa hrajete s vyskami alebo stredami bass na plno..., atd...A aky by mal byt podla vas idealny zvuk.. Na zdravie!
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1 kedy: 15. Január , 2010, 12:15:15 »

 Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele

rukami podla ucha.. velmi sa dnes tesim na tuto temu.. taka piatkova oddychova a verim ze bude aj plodna..

tak ja ti dam moje ze:
gain 5
bass 4
stred 7
vysky 5
volume 3.5
presence 3
resonance 7

nech sa dari
« Posledná zmena: 15. Január , 2010, 12:17:19 od kaolko » Zaznamenané

Slash171
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 81


« Odpoveď #2 kedy: 15. Január , 2010, 12:16:36 »

Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele

rukami podla ucha

Zaujimavo mudro povedane mlady muzi
Zaznamenané
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #3 kedy: 15. Január , 2010, 12:17:07 »

toto je dobre divna tema, vsak zalezi od aparatu dost, a taktiez od vkusu a vobec...
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #4 kedy: 15. Január , 2010, 12:19:04 »

toto je dobre divna tema, vsak zalezi od aparatu dost, a taktiez od vkusu a vobec...

zaner, cisty/cunch alebo skresleny/ gitara/ co od toho caka clovek/aparat/efekty/ruky/nohy/penisy

je tam vela faktorov.. este aj to kedy si mal naposledy sex a ci nemas stres  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Slash171
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 81


« Odpoveď #5 kedy: 15. Január , 2010, 12:19:16 »

toto je dobre divna tema, vsak zalezi od aparatu dost, a taktiez od vkusu a vobec...


no hej ale dakto uprednostnuje viac stredy a druhy zase vysky ....Gitaristi z Kabatu davaju napr stredy naplno ,ze vtedy gitara dobre hra
Zaznamenané
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #6 kedy: 15. Január , 2010, 12:19:40 »

gain 10
bass 10
stred 0
vysky 10
volume 10
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #7 kedy: 15. Január , 2010, 12:21:36 »


no hej ale dakto uprednostnuje viac stredy a druhy zase vysky ....Gitaristi z Kabatu davaju napr stredy naplno ,ze vtedy gitara dobre hra

sak ale to zavisi od aparatu, ako ma postavene korekcie, aky aparat, na ake songy a zvuky chapes.. a maju pravdu s tymi stredmi..  ja osobne davam basy trocha dole nech to hra co najviac jak hrat gitara ma.. a vyzdvihujem prave stredy ale to je len na tom konkretnom ampe, na inom by som tocil zvuk inak.. vlastne .. .uz s inou gitarou by som tocil inak zvuk! toto je uplne abstraktna tema co si zalozil.. priam zalostne primitivna musim povedat lebo kazdy priemerne inteligentny clovek sa zamysli a zisti ze kazdy pocuje inak, kazdy hlada nieco ine a ma ine moznosti podla toho na co a ako hra
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #8 kedy: 15. Január , 2010, 12:22:34 »

gain 10
bass 10
stred 0
vysky 10
volume 10

 Bavím sa skvele ty si moj clovek uplne vidim co si tym teraz sledoval mas u mna pivo, toto si tak daaaaaaaal jaaaj
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #9 kedy: 15. Január , 2010, 12:22:45 »

vsetko na 10  Na zdravie!
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #10 kedy: 15. Január , 2010, 12:23:08 »

vsetko na 10  Na zdravie!

ale su ampy kde je aj 11 na korekciach  Bavím sa skvele
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #11 kedy: 15. Január , 2010, 12:24:13 »

ale su ampy kde je aj 11 na korekciach  Bavím sa skvele

viem... a urcite hraju este lepsie  Bavím sa skvele
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #12 kedy: 15. Január , 2010, 12:25:51 »

skoda ze sa tie korekcie nedaju pretacat :D jak tachometer resp vyskac v lietadle ze tocis a ze ... 8...9..10...11...12...25... :D
Zaznamenané

Slash171
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 81


« Odpoveď #13 kedy: 15. Január , 2010, 12:26:32 »

sak ale to zavisi od aparatu, ako ma postavene korekcie, aky aparat, na ake songy a zvuky chapes.. a maju pravdu s tymi stredmi..  ja osobne davam basy trocha dole nech to hra co najviac jak hrat gitara ma.. a vyzdvihujem prave stredy ale to je len na tom konkretnom ampe, na inom by som tocil zvuk inak.. vlastne .. .uz s inou gitarou by som tocil inak zvuk! toto je uplne abstraktna tema co si zalozil.. priam zalostne primitivna musim povedat lebo kazdy priemerne inteligentny clovek sa zamysli a zisti ze kazdy pocuje inak, kazdy hlada nieco ine a ma ine moznosti podla toho na co a ako hra

si myslim,ze sa to vola forum ..zeby sa kecalo ne ?..nech sa paci mozes zakladat inteligentnejsie temy Na zdravie!
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #14 kedy: 15. Január , 2010, 12:28:08 »

si myslim,ze sa to vola forum ..zeby sa kecalo ne ?..nech sa paci mozes zakladat inteligentnejsie temy Na zdravie!

a sme doma  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 ... 5 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.05 sekund, 22 otázok.