Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
27. Apríl , 2024, 23:18:25
Strán: 1 2 [3] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Efekty Tonebone  (Prečítané 6336 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Vindo
nováčik
*
Príspevkov: 30



« Odpoveď #30 kedy: 03. Február , 2010, 21:14:21 »

Oprasim tuto temu.
Dnes sa mi podarilo mat docinenia s tymto skvelym efektom, konkretne Radial Tonebone CLASSIC seria...Co na to povedat  Nechajte ma vydýchať. Mal som to zapojene spolu s 20 rocnym americkym Fendrom a lampovym zosikom. To bolo maso! Krasne dynamicky reaguje na hru, proste citit tam tu lapmu...Da sa na tom nastavit 3 typy skreslenia (low, mid, high), dalej 3 typy "mid boost" proste stredy, no a posledny switch bol "top end"...neviem ,tento prepinac skor menil charakter zvuku tak ostrejsie....najlepsie to bolo vsetko v prvych polohach (mid boost , top end) ale so skreslenim sa dalo krasne hrat. Od jemneho bluesoveho az po pekne skreslenie, ale co je zaujimave to skreslenie je skutocne classic, ziadne dž dž ššššš dž dž....dokonca aj na najvyssom skresleni po zahrati akordu by ste poculi kazdy konretny ton...maximalna cistota skreslenia...Eric Johnson ako vysity Som frajer..sustain ani nehovorim....co ma taktiez prekvapilo, ono to ma asi nejake filtre, (pisalo to ze vraj niekde v navode), ze ak je efekt vypnuty, tak este aj ten clean gitary je o nieco cistejsi...a je to tak! Vymenil som americana za mexicana a teda aj ten mal poriadny "mlask" a twang. Ziaden brum z toho neliezol.
Kto sa rozhoduje mat naozaj uz skreslovadlo na profi urovni, odporucam! Konkretne model CLASSIC vysitý na typ Johnsona, Lukathera a vobec, vsetky mozne typy skreslenia toho charakteru. (jasne ze na metal asi nie...  Nezahrávaj sa), tlaci to proste jak krava.
Cena cca 230 € ?..neviem presne, ale nie je to az taka lacna zalezitost...Ale teraz uz viem, ked krabicu, tak tuto!
« Posledná zmena: 03. Február , 2010, 22:01:55 od Vindo » Zaznamenané
duro
stály hosť
*****
Príspevkov: 1011


Tone is in Fingers!


« Odpoveď #31 kedy: 04. Február , 2010, 22:09:08 »

Este sa vratim k tym Toneboneom. Nikto odtialto to neskusal, pripadne nevlastni?
   skúšal som   tem modrý clasic    moc dobrý   pedál
Zaznamenané

TONE IS IN FINGERS Si píš!!!
Fender stratocaster,OLP Luke model  EMG-pickups,Marshall plexi 1987 x,1960 AX, Dunlop cry baby, Ibanez ts-9, Maxon sd-9,Arion stereo chorus,T.C Nova delay
Strán: 1 2 [3] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.131 sekund, 23 otázok.