Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Marec , 2024, 22:57:35
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ako umlčat struny  (Prečítané 7312 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
sv.Patrik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 234



« Odpoveď #15 kedy: 15. Január , 2010, 15:44:12 »

nerozumiem ze ako brnknut nulty prazec.. gumicka je ked ju nepotrebujes za nultym prazcom a v momente ked potrebujes tlmit tak si ju musis stiahnut na pozadovane miesto.. aj petr henych to robi ked kuknes jeho videa :) mhli by zacat vyrabat midi ovladatelne gumicky co by sa tam samy stiahli pocas hrania, slapnes pedal a gumicka ze bziiik a je tam :D 
A napr pri nejakekom rýchlom sole kde budu zamestané obe ruky a nebudem stíhat ju presunút.?
« Posledná zmena: 15. Január , 2010, 15:47:32 od sv.Patrik » Zaznamenané
reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #16 kedy: 15. Január , 2010, 15:47:57 »

A napr pri nejakekom rýchlom sole kde budu zamestané obe ruky a nebudem stíhat?
Všakže aj sám poznáš odpoveď, len máš potrebu blbo sa pýtať.  Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
sv.Patrik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 234



« Odpoveď #17 kedy: 15. Január , 2010, 15:50:31 »

Všakže aj sám poznáš odpoveď, len máš potrebu blbo sa pýtať.  Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Nie vážne sa pýtam,šak od toho som tu predsa :drink:alebo ked dohram niečo s tou gumičkou a musím okamžite zahrat tremolový riff na nultom praždzi na E?
« Posledná zmena: 15. Január , 2010, 15:53:57 od sv.Patrik » Zaznamenané
reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #18 kedy: 15. Január , 2010, 15:54:22 »

Nie vážne sa pýtam,šak od toho som tu predsa Na zdravie!
Poprosíš bassáka, aby ti navliekol gumičku.  Bavím sa skvele
Počúvaj sem však pred sólom si ju navlečieš, ale uvedomíš si pred tým ešte, že potom nemôžeš hrať prázdne struny. Alebo sa vykašli na gumičku a tlm to rukami.
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #19 kedy: 15. Január , 2010, 15:57:18 »

Nie vážne sa pýtam,šak od toho som tu predsa :drink:alebo ked dohram niečo s tou gumičkou a musím okamžite zahrat tremolový riff na nultom praždzi na E?

tak si daj gitaru do Dis :) a mozes hrat riff na Ecko na prvom prazci a gumicku cestou rukami stiahnes poceste nadol po hmantiku.. ale chapem o co ti ide.. skor kasli na gumicky a nauc sa to spravne tlmit, potrva to dlhsie ale aspon nebudes mat stres potom ci si to stiahol jak si mal a pod..
Zaznamenané

sv.Patrik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 234



« Odpoveď #20 kedy: 15. Január , 2010, 16:01:34 »

tak si daj gitaru do Dis :) a mozes hrat riff na Ecko na prvom prazci a gumicku cestou rukami stiahnes poceste nadol po hmantiku.. ale chapem o co ti ide.. skor kasli na gumicky a nauc sa to spravne tlmit, potrva to dlhsie ale aspon nebudes mat stres potom ci si to stiahol jak si mal a pod..
A nebude tá gumička zaviadziat niekde okrem tohto?
Zaznamenané
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #21 kedy: 16. Január , 2010, 17:59:07 »

A nebude tá gumička zaviadziat niekde okrem tohto?
Bude. Chyt si nou cop a nevymyslaj somariny. Pekne vsetko tlm rukami a hotovo. Podla mna su ti gumickar (pokial nehraju nejake obojrukotappingove hieroglyfy) uplne na smiech.  Bavím sa skvele
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #22 kedy: 16. Január , 2010, 18:04:45 »

Bude. Chyt si nou cop a nevymyslaj somariny. Pekne vsetko tlm rukami a hotovo. Podla mna su ti gumickar (pokial nehraju nejake obojrukotappingove hieroglyfy) uplne na smiech.  Bavím sa skvele
Gumicky, servitky, kokotinky - maximalne v studiu, live = na smiech
Zaznamenané
sv.Patrik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 234



« Odpoveď #23 kedy: 16. Január , 2010, 18:24:44 »

DIki chlapci:D..Dnes po 6 hodinnovom tréningu som zistil že mi to celkom ide aj rukou:D
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #24 kedy: 16. Január , 2010, 18:36:25 »

Bude. Chyt si nou cop a nevymyslaj somariny. Pekne vsetko tlm rukami a hotovo. Podla mna su ti gumickar (pokial nehraju nejake obojrukotappingove hieroglyfy) uplne na smiech.  Bavím sa skvele

nevidel som to ja aj u teba nahodou?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #25 kedy: 20. Január , 2010, 12:44:47 »

nevidel som to ja aj u teba nahodou?  Bavím sa skvele
No sak esteze som dostal rozum.Ved som to tam mal par dni/tyzdnov.   Popiskujem si
Ale ja som to mal za nultym prazcom. Ani neviem preco. Asi som sa niekde docital, ze to "treba".
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #26 kedy: 20. Január , 2010, 12:46:02 »

jaj.. moze byt :D

inak predvcerom mi dosla okrem ineho sada noiseless pruzin do tremola a ESP arming adjuster a mosadzny blok do tremola.. napisem potom ze akym smerom sa posunul zvuk nastroja po vymene :)
Zaznamenané

Mattaharius
nováčik
*
Príspevkov: 53



« Odpoveď #27 kedy: 06. Január , 2012, 12:10:21 »

ja keď hrám tappingom tak mám pravú ruku položenú na strunách ktoré nechcem aby zneli. Ale vravíš že tapuješ ty aj na A strune čo neviem či to je ono na vinutých strunách hrať tapping ale keď je to potrebné tak prstom lavej ruky ktorý nepoužívaš to tlm. POHRAJ SA S TYMA KONČATINAMA :D
Zaznamenané
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.04 sekund, 22 otázok.