Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Apríl , 2024, 03:22:24
Strán: 1 [2] 3 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Civos gear Nototo.  (Prečítané 8400 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Civos
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 88


« Odpoveď #15 kedy: 16. Január , 2010, 20:54:09 »

Ahoj G system používám na přepínání  kanálů Bognera + na každý kanál si můžeš přiřadit ze čtyř krabek+ různé delaye,chorusy,reverby,pitche atd.
Zaznamenané
Civos
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 88


« Odpoveď #16 kedy: 16. Január , 2010, 20:59:32 »

G system nemá zkreslení.Výhoda je, že umí přepínat 4 kanály ak tomu má 4 loopy takže máš 4 oblíbené distortiony nebo co chceš apřiřazuješ to k jakemu chceš kanálu jednu nebo 4 a s G systemu si ještě přidáváš další efekty.
Zaznamenané
duro
stály hosť
*****
Príspevkov: 1011


Tone is in Fingers!


« Odpoveď #17 kedy: 16. Január , 2010, 23:06:53 »

spokojný:::::Huh!?
Zaznamenané

TONE IS IN FINGERS Si píš!!!
Fender stratocaster,OLP Luke model  EMG-pickups,Marshall plexi 1987 x,1960 AX, Dunlop cry baby, Ibanez ts-9, Maxon sd-9,Arion stereo chorus,T.C Nova delay
Civos
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 88


« Odpoveď #18 kedy: 17. Január , 2010, 10:48:39 »

Ahoj.Myslím, že to slovo zná málo kytaristů,ale hraje to opravdu dobře.Myslím Bogner oproti Cae,ale každý má jiný chrakter zvuku každopádně Ti ty aparáty nic neodpustí.
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #19 kedy: 17. Január , 2010, 11:35:39 »

Skusal si uz aj nove efekty ktore su vo firmware verzie 4 pre G-system?
Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #20 kedy: 17. Január , 2010, 11:40:31 »

krasny setup civos, uplne podla mojho gusta  Na zdravie!
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #21 kedy: 17. Január , 2010, 12:00:43 »

Ahoj.Myslím, že to slovo zná málo kytaristů,ale hraje to opravdu dobře.Myslím Bogner oproti Cae,ale každý má jiný chrakter zvuku každopádně Ti ty aparáty nic neodpustí.
Bavím sa skvele tiež nepoznám spokojneho gitaristu Zdravíčko  najvačšia sranda je že niekedy sa ti pači zvuk ktory sa ti na druhy den absolutne nepači Bavím sa skvele
Mal som skoro všetky veci čo ti tam vidim ,potom ma to prestalo bavit a teraz by som si na tom zase aj zabrnkal , jedine čo mi vadi v dnešnej dobe je vyhodit za niečo vela penzi lebo je ta fucking kriza Zdravíčko určite ti to hrá poprdeli ,lebo tebe hra poprdeli aj Tom Scholze Zdravíčko
« Posledná zmena: 17. Január , 2010, 12:01:29 od joe » Zaznamenané

ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #22 kedy: 17. Január , 2010, 12:33:27 »

Krása,ten Suhr ma rajcuje už dávno.Aj si sa trafil,presne tento model  sa mi páči.Ak by bol na predaj za dobrú cenu,tak sa hlásim Bavím sa skvele Na zdravie!
Zaznamenané
Civos
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 88


« Odpoveď #23 kedy: 17. Január , 2010, 13:01:34 »

Zdar kolegové.Teď jsem Vám napsal krásný dopis a bohužel se mi to nepodařilo odeslat tak se jdu vyvztekat na oběd.Ať to hraje.
Zaznamenané
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #24 kedy: 17. Január , 2010, 19:30:35 »

paraaada, gear ako ma byt  Na zdravie!
Zaznamenané
Civos
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 88


« Odpoveď #25 kedy: 17. Január , 2010, 21:32:17 »

Majo taky to tam máš pěkně našláplé.
Zaznamenané
jaywalker
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1531



WWW
« Odpoveď #26 kedy: 18. Január , 2010, 09:21:41 »

Super Lukather-tastic.  Na zdravie!
 Nepouzivas aj sub woofer ako Steveko???
 BTW ktory OCD mas, a ako sedi zo zendriveom??
Zaznamenané

Pawn shop junker collector freak, cheapy loving trash wielding finger speaking player unleashed
Civos
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 88


« Odpoveď #27 kedy: 18. Január , 2010, 15:48:19 »

Ahoj.Ne ten subwofer nemám.On už to taky dak k ledu.Co vím tak používá CAE 2x12 tři boxy jsou front loaded a mají mezi repry dva kulaté bas reflex otvory samo zezedu uzavřené.Zkoušel jsem je,ale zase za ty prachy cca 800 euro box mi to přišlo dost drahé.Ocd mám verzi 4,že prý 2 je lepší.Zendrive bych řekl,že moc zkreslení nemá měl by to být klon Dumble aparátu ,dohromady jsem je ještě nezkoušel.Je to příjemné zkreslení,ale nemám ho moc dlouho takže jsem ještě moc nelaboroval.Měl jsem ho přiřazený na Bognerovi na čistý kanál s boostem z Bognera a hrálo to pěkně.Jinač používám na sola 3 kanál+boost a nějakou tu krabku na zakulacení není,ale dáno příliš gainu z té oné krabky/Maxon SD9/ se mi asi osvědčil zatím nejvíc.Ted mám ještě nový Rodenberg GAS909 což je Tube screamer,ale má 3X větší gain třeba pozkůšat.A ještě čekám z USA Majik box Fuel Rocket to je signature pedál od Dough Adrich/Whitesnake/ tak uvidíme co si vymyslel kolega.Nic méně ten Bogner hraje sám dobře asi to stejně půjde všechno do světa.Cau viděl jsem Tvá videa Dobrý.Civoš.
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #28 kedy: 18. Január , 2010, 15:53:05 »

Nadhera, krasny gear. Po tom VHT slintam... :)
Nech sa dari !  Na zdravie!
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #29 kedy: 18. Január , 2010, 15:59:32 »

pekny gear  Na zdravie! najviac sa mi paci ta Suhr gitarka a este ten Bogner... to musi byt neuveritelna sleha  Na zdravie!
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.103 sekund, 22 otázok.