Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
27. Apríl , 2024, 21:10:41
Strán: 1 2 [3] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Mr.BIG  (Prečítané 6673 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #30 kedy: 05. Október , 2009, 13:31:16 »

Odpoveď nebola moc vyčerpávajúca. Napísal to len tak stručne. Ak by bol záujem napísal by som aj viac o tejto gitare. Doplnil by som aj fotky tejto gitary. Aby každý mal ako taký obraz o tejto gitare ak na nej ešte nehral. Momentálne hrám v Žilinskej kapele The BIG ale oslovila ma aj kapela z PB tak uvidím kde mi to bude viacej vyhovovať hrávať. Ale ak bude koncert tak ti dám vedieť. Píšem si ťa do poznámky. Ale nemusí to byť len koncert. Môže to byť hocaká akcia napr. jam session alebo tak kde sa môže vidieť.

jasne dik  Na zdravie! staci ak budete hrat v BB alebo bude nejaka akcia tak mi napis sukromnu spravu, na forum chodim kazdy den  Zdravíčko
Zaznamenané
Mr.Big
nováčik
*
Príspevkov: 23



« Odpoveď #31 kedy: 05. Október , 2009, 17:38:47 »

jasne dik  Na zdravie! staci ak budete hrat v BB alebo bude nejaka akcia tak mi napis sukromnu spravu, na forum chodim kazdy den  Zdravíčko
Jasné v pohode. A ty hrávaš niekde? Aký máš aparát? Gitary?
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #32 kedy: 06. Október , 2009, 08:11:20 »

Jasné v pohode. A ty hrávaš niekde? Aký máš aparát? Gitary?

Ja hram v jednej gospelovej kapelke tu v BB... Aparat gitary to je nadlho :) musim tiez pofotit a pridat... viac menej moja hlavna je Epiphone G400 so Zakk Wylde snimacmi a potom Schecter Omen6 Extreme... mam este Variax 300, jednu staru spanielu a Squier Classic Vibe Jazz Bass  Na zdravie! cele to ide cez pedalboard do Ceriatone plexi a Marshall 4x12  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Mr.Big
nováčik
*
Príspevkov: 23



« Odpoveď #33 kedy: 06. Október , 2009, 09:22:15 »

Ja hram v jednej gospelovej kapelke tu v BB... Aparat gitary to je nadlho :) musim tiez pofotit a pridat... viac menej moja hlavna je Epiphone G400 so Zakk Wylde snimacmi a potom Schecter Omen6 Extreme... mam este Variax 300, jednu staru spanielu a Squier Classic Vibe Jazz Bass  Na zdravie! cele to ide cez pedalboard do Ceriatone plexi a Marshall 4x12  Bavím sa skvele
Hráš v gospelovej kapele? A ako sa voláte? Ja gospel môžem. Dokonca som určitú dobu hrával v kostole na španielke so zborom. Bol som aj na verím pane. Ale nevystupoval som tam, ale keď sa konalo verím pane tu u nás tak som tu pomáhal s organizáciou a potom som sa aj zúčastňoval na dielňach (také výučby na gitaru a tak). Bola to dobrá skúsenosť. Ten tvoj aparát by som si veru aj vypočul. Niekedy by sme mohli sa dohodnúť a ja by som prišiel do BB a môžeme si zahrať. Dáme si také Jam Session. Čo ty na to?
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #34 kedy: 06. Október , 2009, 09:41:45 »

Hráš v gospelovej kapele? A ako sa voláte? Ja gospel môžem. Dokonca som určitú dobu hrával v kostole na španielke so zborom. Bol som aj na verím pane. Ale nevystupoval som tam, ale keď sa konalo verím pane tu u nás tak som tu pomáhal s organizáciou a potom som sa aj zúčastňoval na dielňach (také výučby na gitaru a tak). Bola to dobrá skúsenosť. Ten tvoj aparát by som si veru aj vypočul. Niekedy by sme mohli sa dohodnúť a ja by som prišiel do BB a môžeme si zahrať. Dáme si také Jam Session. Čo ty na to?

dobry napad  Na zdravie! cez vikend mam cas hocikedy okrem nedele poobede lebo vtedy mame skusku... zavolal by som este jedneho kamosa gitaristu ktory tiez rad jammuje :) moje tel.c. je 0944207590 ... mozes zavolat a dohodneme sa presne :)

inac nazov nasej kapely vlastne ani neviem :) viem ze uz predtym hravali pod nejakym nazvom ale neviem si nan spomenut  ha ha ha
Zaznamenané
Mr.Big
nováčik
*
Príspevkov: 23



« Odpoveď #35 kedy: 13. Február , 2010, 15:10:55 »

mmm, Gilbertovka!
velmi by ma zaujimalo, ako sa na tom hra. tu gitosku milujem (co sa tyka vzhladu)

Ahojte. Dlho som tu nebol. Máš ešte záujem o predstavenie tej Ibanez PGM 301WH?
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.083 sekund, 23 otázok.