Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. September , 2024, 07:12:42
Strán: 1 2 [3] 4 5 6 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: HIFI Elektrónkový zosilňovač  (Prečítané 20769 krát)
0 užívateľov a 5 Hostí prehliada túto tému.
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #30 kedy: 25. Február , 2010, 15:55:40 »

keby si na to mal tak si honkas na tych stotisicovych  :) len zdroje ta limituju  Na zdravie!
Zaznamenané

o-yep sro
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #31 kedy: 25. Február , 2010, 15:57:11 »

keby si na to mal tak si honkas na tych stotisicovych  :) len zdroje ta limituju  Na zdravie!

Pochopitelne.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
tibor7
stály hosť
*****
Príspevkov: 962


« Odpoveď #32 kedy: 25. Február , 2010, 15:57:36 »

Dalsie lampové Hifi :    http://www.highendshop.sk/index.php?manufacturers_id=204
« Posledná zmena: 25. Február , 2010, 15:58:21 od tibor7 » Zaznamenané
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #33 kedy: 25. Február , 2010, 15:57:46 »

Hra to paradne, by si cumel ako sa to hodi na stare analogove rockove nahravky, uplne oziju a mas pocit, ze pocuvas platnu namiesto CD.
Sak o tom som hovoril ,ale to neni HIFI v pravom slova zmysle tak ,ako to tu uz Andrej naznacil a bud si isty ,ze on vie o com vyprava  Žmurk
Lampace farbia a preto su take popularne v dnesnom kostrbatom spôsobe zaznamu.
PS : a cumiet by som uz necumel ,lebo lampovych ampou som uz pocul niekolko a dokonca aj vlastnila aj vlastnim ...len je to strasne pazrave na prud,tak ze ten pocit mozem srat  Nechajte ma vydýchať
« Posledná zmena: 25. Február , 2010, 16:01:58 od brdo prvy » Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #34 kedy: 25. Február , 2010, 15:59:23 »

Sak o tom som hovoril ,ale to neni HIFI v pravom slova zmysle tak ,ako to tu uz Andrej naznacil a bud si isty ,ze on vie o com vyprava  Žmurk
Lampace farbia a preto su take popularne v dnesnom kostrbatom spôsobe zaznamu.

Neviem, kopec ludi ich pouziva aj so starymi platnami a neda na to dopustit. Skratka na nase nedokonale usi sa lampy hodia, co narobis.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
tibor7
stály hosť
*****
Príspevkov: 962


« Odpoveď #35 kedy: 25. Február , 2010, 16:03:17 »

Tuje gramofón za 3 600 000 Si píš!!! :   http://www.highendshop.sk/index.php?manufacturers_id=207
Zaznamenané
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #36 kedy: 25. Február , 2010, 16:04:31 »

Neviem, kopec ludi ich pouziva aj so starymi platnami a neda na to dopustit. Skratka na nase nedokonale usi sa lampy hodia, co narobis.
no ano,lebo to hra prijemnejsie a aj skurvenu nahravku to doretusuje ale to nieje o vernosti reprodukcie.
Zaznamenané
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #37 kedy: 25. Február , 2010, 16:05:38 »

Tuje gramofón za 3 600 000 Si píš!!! :   http://www.highendshop.sk/index.php?manufacturers_id=207
krasny... mat kopec penez ,tak ho berem  Žmurk
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #38 kedy: 25. Február , 2010, 16:06:29 »

no ano,lebo to hra prijemnejsie a aj skurvenu nahravku to doretusuje ale to nieje o vernosti reprodukcie.

Moze byt, hoci velmi zalezi na type a kvalite nahravky. Napriklad klasiku to tiez paradne reprodukuje, tam mas realnejsi pocit hlavne vdaka prekresleniu priestoru a akoby trolinku pridaneho ambientu. Skratka ten zvuk je skor stavany na nase usi a pre ne dokonca aj posobi casto vernejsie.
« Posledná zmena: 25. Február , 2010, 16:07:26 od poprocker » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #39 kedy: 25. Február , 2010, 16:33:42 »

prograc: brdo ti chce povedat, ze fyzika a tvoj subjektivny dojem su dve rozdielne veci  Beeee
Zaznamenané
Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2177


WWW
« Odpoveď #40 kedy: 25. Február , 2010, 16:50:13 »

Co potom povies na to, ze medzi najdrahsimi znackami robiacimi drahe highend zosiky je kopa lampacov?
Poviem iba to, že snobi, ktorí nerozumejú veci chcú mať doma drahšiu hračku, ako ich susedia.
Nič viac v tom nie je. Ináč "High end" neznamená najvyššia kvalita, ale najvyššia cena. Ja by som určite nekúpil Škodu 105 za 100 000 €, ale niekto si myslí, že drahšie znamená lepšie.
Andrej
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #41 kedy: 25. Február , 2010, 17:44:04 »

ale niekto si myslí, že drahšie znamená lepšie.

... vidíš Progy,vyser sa na tie drahé gibsny...   Bavím sa skvele    A k téme: " no,slováci si zas myslia o zvyšku sveta,že ničomu nerozumie a vyrába zbytočné pičoviny"   Na zdravie!
« Posledná zmena: 25. Február , 2010, 17:45:55 od udry » Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #42 kedy: 25. Február , 2010, 18:36:51 »

ved každý rozumný človek,keby nebral ohlad na prachy a chce mat doma najkvalitnejší posluch hudby tak si kupi lampový zosik...a nevydím v tom snobstvo.

nie vsetky drahe posluchy su lampove a je vela audiofilov, ktori sice maju kabliky za strasne tisice, ale na lampy si nepotrpia... je to taka pomerne rozporuplna tema...

ked tie albumy tocili, nemali lampovy posluch. ak by som mal neobmedzene love na posluch, viac by ma bavilo pocuvat na sustavach, akych to pocuvali ked to napri. mastrovali, ako na lampovom zosiku... je to vsetko individualne...
Zaznamenané
Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2177


WWW
« Odpoveď #43 kedy: 25. Február , 2010, 20:11:15 »

ved každý rozumný človek,keby nebral ohlad na prachy a chce mat doma najkvalitnejší posluch hudby tak si kupi lampový zosik...a nevydím v tom snobstvo.
Problém je práve v tom, že tie lampáče sú menej kvalitné, ako dobré polovodičové stroje.
Andrej
Zaznamenané
Racius
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 243



« Odpoveď #44 kedy: 25. Február , 2010, 21:46:20 »

v ČOM menej kvalitné ?

Ja osobne mám radšej lampový zvuk ako tranzistorový.

Inak povedané - kašlem na čísla, grafy, merania, blbosti. Ja chcem dojem a pocit ! Vzhľad nevynimajúc :)
« Posledná zmena: 25. Február , 2010, 22:15:24 od Racius » Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] 4 5 6 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.041 sekund, 23 otázok.