Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
20. Apríl , 2024, 13:41:51
Strán: [1] 2 3 ... 35 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ebay  (Prečítané 159188 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
georgik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 691



« kedy: 22. Február , 2010, 09:46:06 »

Zalozil som temu lebo len hladam , lebo sa mi zda , ze raz tu bola tema, o tom ako niekto kto ide do USA , ze by mohol nieco priviest odtial.je to v tej teme ebay,inzeraty alebo to je zmazane...nejak ju nemozem najst.. Dakujem---
Zaznamenané

Peavey 5150 Mk.II+ Basson 412(Angled)+Orange PPC412(straight) + Dunlop 535Q + JT-Amps Screamer + Korg Pitchblack + ESP Horizon FR-II (EMG,str Red) - MASAKER
Feat. Planet Waves cables.
MASAKER
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #1 kedy: 22. Február , 2010, 09:57:57 »

Zalozil som temu lebo len hladam , lebo sa mi zda , ze raz tu bola tema, o tom ako niekto kto ide do USA , ze by mohol nieco priviest odtial.je to v tej teme ebay,inzeraty alebo to je zmazane...nejak ju nemozem najst.. Dakujem---

Nechcem byt "utopista" ale kazdy kto ide do US ma v diametri pol metra 15 ludi, co od neho ziadaju doniest nejaku tu vec. Pochybujem, ze si ludia polamu ruky, aby niekomu cudziemu nosili naklad, to nemyslim zle, tak to proste je.

Ak tu ta tema bola, urcite nemala prevelky uspech, som tu par mesiacov, nie velmi dlho, no nestretol som sa s nou este ani raz.
Georgik, veci co potrebujes z US bud vyries shipom, alebo na ne zabudni, je to privelka ostara pre vsetky strany.
« Posledná zmena: 22. Február , 2010, 09:59:54 od mn » Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
georgik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 691



« Odpoveď #2 kedy: 22. Február , 2010, 11:32:30 »

chapem ta :) no tak dobre...
Zaznamenané

Peavey 5150 Mk.II+ Basson 412(Angled)+Orange PPC412(straight) + Dunlop 535Q + JT-Amps Screamer + Korg Pitchblack + ESP Horizon FR-II (EMG,str Red) - MASAKER
Feat. Planet Waves cables.
MASAKER
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #3 kedy: 29. Marec , 2010, 16:01:29 »

Ľudia, isto tu je kopec ľudí čo dlho obchodujú cez ebay...
Už cca rok používam bezproblémov ebay. Dnes som chcel zaplatiť jednu vec ktorá je vcelku drahá, avšak sa vyskytol problém...
Platba má byť cez paypal, avšak keď zadám vstupné údaje, tak namna vyskočí chybová hláška...


http://i43.tinypic.com/15wm4o8.png

Netuším prečo, už som spravil dosť bezproblémových obchodov  Je mi do plaču
Limit na karte mám dostatočný, taktiež aj financie...

Taktiež je zaujímavé, že keď sa lognem na paypal.com, tak tam mám citujem "Status: Unverified Get verified"

što to je? môže to mať dáky súvis?  Je mi do plaču
« Posledná zmena: 29. Marec , 2010, 16:03:39 od pelko » Zaznamenané
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #4 kedy: 29. Marec , 2010, 16:08:58 »

pockaj a skus to neskor....mne to minule tiez blblo a na druhy den v pohode (banka mala vypadok ci co)

a ten unverified status je zaujimavy len pre US obcanov, u nas to nefunguje
Zaznamenané
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #5 kedy: 30. Marec , 2010, 09:18:21 »

bohužial, problém nadalej pretrváva
Zaznamenané
Doldy
Hosť
« Odpoveď #6 kedy: 30. Marec , 2010, 09:24:55 »

tak mam tu par otravnych otazok pre vas: oplati sa kupovat cez e-bay aj lacnejsie veci? napr. v hodnote cca 70-80 éciek? z usa by mohlo dorucenie kolko stat?
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #7 kedy: 30. Marec , 2010, 09:27:53 »

neda sa povedat ze do 80 sa oplati, od 81 do 520 nie a potom zas ano. pozri si EU cenu a US cenu + ship + clo+dph (tu treba ratat s tym ze clo a dph sa plati od urcitej vysky, nepametam si kolko to je tak nechcem pisat konkretne cislo). velmi jednoducha matika.
Zaznamenané

o-yep sro
Doldy
Hosť
« Odpoveď #8 kedy: 30. Marec , 2010, 09:31:47 »

... cenu + ship + clo+dph

juuuj tak to potom jebacka na to
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #9 kedy: 30. Marec , 2010, 09:35:40 »

juuuj tak to potom jebacka na to

sa nenechaj hned odradit. ved si najdi od akej ciastky sa clo a nasledne dph plati.
Zaznamenané

o-yep sro
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #10 kedy: 30. Marec , 2010, 10:19:46 »

Ľudia, isto tu je kopec ľudí čo dlho obchodujú cez ebay...
Už cca rok používam bezproblémov ebay. Dnes som chcel zaplatiť jednu vec ktorá je vcelku drahá, avšak sa vyskytol problém...
Platba má byť cez paypal, avšak keď zadám vstupné údaje, tak namna vyskočí chybová hláška...


http://i43.tinypic.com/15wm4o8.png

Netuším prečo, už som spravil dosť bezproblémových obchodov  Je mi do plaču
Limit na karte mám dostatočný, taktiež aj financie...

Taktiež je zaujímavé, že keď sa lognem na paypal.com, tak tam mám citujem "Status: Unverified Get verified"

što to je? môže to mať dáky súvis?  Je mi do plaču
ano, to moze byt jedna vec.. ako aj to ze paypal napr uz zas neakceptuje maestro karty. fungovali nejaku dobu a zas ich odmieta.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #11 kedy: 30. Marec , 2010, 10:47:04 »

ja mám visa kartu...
Ale pravdebodobne viem čo to je. Keďže v paypale mi píše "Status: Unverified Get verified", znamená že nemám overenú kartu. Viem že na začiatku som ju overoval, tak neviem prečo znovu...
Síce malé platby pravdepodobne idú vykonávať, no keď nemám kartu overenú tak mám nejaký ten limit, ktorý sa mi zruší až keď kartu verifikujem. Preto mi teraz nejdú poslať peniaze, aspoň nič iné ma nenapadá
Zaznamenané
korn24
stály hosť
*****
Príspevkov: 953



« Odpoveď #12 kedy: 20. Máj , 2010, 07:53:15 »

Dám to sem.

Idem kupovat gitaru z madarska. na ebay ma chlapik 100positiv. on tam ma drazbu nastroja. napisal som mu dohodli sme sa na pevnej cene. najskor dal adresu kam mam prist pre gitaru lebo som si chcel ist pre nu osobne. ale teraz situacia sa zmenila a nemam cas ist kedy pre nu. tak povedal nech mu vlozim peniaze na ucet a nech mu prefotim potvrdenie. zrusi aukciu na ebay a hned ako dojdu peniaze posiela. Som nejako chraneny keby nahodou neposlal?
Zaznamenané

nechcelo sa mi ale uz som.
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #13 kedy: 20. Máj , 2010, 07:55:41 »

nie, povedz mu nech to dá buy it now a kúpiš
Zaznamenané
korn24
stály hosť
*****
Príspevkov: 953



« Odpoveď #14 kedy: 20. Máj , 2010, 07:58:25 »

nie, povedz mu nech to dá buy it now a kúpiš

to by bolo asi viac chranene vsak? a ako to funguje na ebay? rad by som mal tu paypal penaenku alebo co. ako na nu dostanem peniaze? mam visa electron kartu. porad pls
Zaznamenané

nechcelo sa mi ale uz som.
Strán: [1] 2 3 ... 35 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.045 sekund, 22 otázok.