Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
25. Apríl , 2024, 14:34:22
Strán: 1 ... 32 33 [34] 35 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ebay  (Prečítané 159260 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #495 kedy: 02. Máj , 2014, 20:28:11 »

mne sa to ale zatial nebjavilo nikde uz po 3 tyzdnoch. preco kontaktovat postu? vsak okrem toho, ze su hotovi zo zivota, tak by to malo putovat rovno na colnicu, nie? na tu som pisal, ci to niekde neeviduju, ale zatial mi nedosla ziadna odpoved. nemaju cas.

Volaj im. Obcas zistia, ze to uz tu doslo a ze tomu dali ine tracking number a preto to mozno nemozes najst.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #496 kedy: 05. Máj , 2014, 14:59:20 »

stalo sa aj mne. zostalo to akoze niekde na jednom mieste v amerike na 2-3 tyzdne a zrazu to bolo uz u nas. medzitym to bolo "stratene".
Zaznamenané
Jamina
nováčik
*
Príspevkov: 8


« Odpoveď #497 kedy: 30. Júl , 2014, 08:14:37 »

já jsem měla zkušenost, že mi koupený item nějaký dobrák potáhl ...... facepalm
Zaznamenané
potkanX
nováčik
*
Príspevkov: 26


« Odpoveď #498 kedy: 27. September , 2014, 00:12:37 »

mimochodom, okrem uz standartneho "no selling to italy" sa v poslednej dobe zacina objavovat aj "no selling to italy and romania". co je horsie, teda, neviem, ci to nejako suvisi alebo proste nasa narodna oje***cia vlastnost nejako zacala vo vacsom uradovat, tak sa mnozia predajcovia, ktori maju slovakia v zozname krajin, kam neposielaju. a germani, ktori neposielaju najskor nikam, ale na otazku v nemcine vo vacsine pripadov odpisovali ze nie je problem, odrazu so zasielanim na slovensko problem mat zacinaju. byvalo to tak 90/10 percent v prospech poslem, keine problem, ale poslednu dobu je to tak pol na pol.
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #499 kedy: 27. September , 2014, 13:54:50 »

hej to bude asi ta nasa j*ebnuta mentalita, ze chces aby s tebou vsetci zaobchadzali jak v rukavickach hoc kupujes barsjaku picovinu. vsak mame tu tiez take individua. ja som nemal problem aj dohodnut sa mimo ebay. cez ebay vyfluslo nejake drahe postovne, tak som popytal nech mi zisti najlacnejsie, opytal som  kam poslat prachy, poslal som a deal bol hotovy.

ale ked niekto natrafi z nejakej krajiny na individua, ktore ho otravuju zbytocnymi otazkami, a pofot mi ako je to zabalene a v akom je to stave, a nevymenis, tam je skrabanec chcem zlavu, dam ti o stovku menej bo viac nemam a pod...tak sa ani necudujem, ze sa niekomu do danej krajiny nechce posielat. cim nizsia zivotna uroven, tym vyssia koncentracia cudakov a smelinarov, kto by sa chcel natahovat s kktmi, ked chce rychlo predat.

a najlepsi su taki co robia drahoty s posielanim prachov  a cuduju sa, ze im nikto nechce nic predat
« Posledná zmena: 27. September , 2014, 15:10:17 od styrioci » Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #500 kedy: 27. September , 2014, 14:33:53 »

Asi tak. :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
epiphonic
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 734



« Odpoveď #501 kedy: 22. November , 2014, 13:49:34 »

oplatilo by sa taketo nieco?

http://www.ebay.co.uk/itm/GUITARBUILD-TeleMaster-2-piece-Walnut-Guitar-Body-2-8-Kg-115902-/201218364628?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item2ed98c94d4
Zaznamenané

slow riffs / bong hits
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #502 kedy: 22. November , 2014, 14:34:06 »

nie
Zaznamenané
paldo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 236



« Odpoveď #503 kedy: 04. Apríl , 2016, 13:49:51 »

čaute....kdo poradí??    mám vyhliadnutú gitarku s možnosťou kúp alebo navrhni cenu...potrebujem vedieť ako to funguje...navrhnem na prvý pokus  málo a skončil som ......alebo zvyšujem cenu kolkokrát chcem až do úspešného konca. dik
za radu.
Zaznamenané
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #504 kedy: 04. Apríl , 2016, 13:58:14 »

pri buy it now sa nedrazi. ak je moznost navrhnut cenu, znamena to, ze ti to preda este o cosi nizsiu cenu. navrhni nejaku rozumnu a predajca ti posle odpoved s navrhom na nizsiu cenu aku ma uz on dopredu stanovenu. tvoj navrh sice akceptovany nebude, ale budes mat moznost prijat ty jeho navrhnutu nizsiu cenu.
Zaznamenané
paldo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 236



« Odpoveď #505 kedy: 04. Apríl , 2016, 14:05:13 »

práve moja skusenosť je...pri jednom predajcovi som mohol 3x po sebe navrhnúť....u iného možnosť  len 1x...dal som menej ako bolo potrebné a obchod sa pre mňa skončil..
Zaznamenané
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #506 kedy: 04. Apríl , 2016, 14:16:12 »

co chces 3x navrhovat, ked predajca ma aj tak vzdy stanovenu tu najnizsiu predajnu cenu? navrhnes raz, ak tvoj navrh je nizsi ako ta nizsia cena ktoru ma on stanovenu a o ktorej ty nevies, tak ta zrusi a ponukne tuto cenu on. a o tejto cene sa uz nevyjednava. akceptujes alebo nie. kde tam je priestor skusat to iste este 2 krat? naco? takto to aspon funguje u normalnych predajcoch. pri skukromnom predaji to moze byt hocijak. ja sa tiez nebavim so zaujemcami ktori mi za inzerovanu vec ponukaju o 40 a viac percent menej, nie aby to este jeden skusal 3x
Zaznamenané
paldo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 236



« Odpoveď #507 kedy: 04. Apríl , 2016, 14:28:55 »

dík...takže skusím tam šupnúť nejakú  hodne nižšiu cifru a uvidím či si mal pravdu.......kolko myslíš by bolo zdravé  pri tejto gitarke navrhnúť cenu??   http://www.ebay.de/itm/WASHBURN-EA20SNB-Nuno-Bettencourt-Akustikgitarre-B-Ware-/252337856437?hash=item3ac0821fb5:g:MKYAAOSwQjNW--Ib
Zaznamenané
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #508 kedy: 04. Apríl , 2016, 14:33:59 »

to je v podstate jedno. podla mna to bude klasicky scenar. navrhnes napr. 380e. dojde ti od nich zamietnutie tvojho navrhu a navrh ich pevnej nizsej ceny. tipujem okolo 410e.
Zaznamenané
paldo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 236



« Odpoveď #509 kedy: 04. Apríl , 2016, 14:36:03 »

ok...dík za radu!!
Zaznamenané
Strán: 1 ... 32 33 [34] 35 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.082 sekund, 22 otázok.