Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
01. Máj , 2024, 00:09:21
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 35 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ebay  (Prečítané 159764 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #75 kedy: 15. Júl , 2010, 22:23:55 »

boli viaceri tak a poslali no problem...ale ako som pisal moja chyba pockam a ked nebude suhlasit s tym poslanim do nemecka zrusim deal a nepribudne inzerat na zakka  Na zdravie!


njn, aspon budes vediet. drzim palce

robo, pozri si nemecky futbalovy mansaft - tolko "nemcov" pokope sa len tak nevidi  Na zdravie! Bavím sa skvele
Zaznamenané

o-yep sro
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #76 kedy: 15. Júl , 2010, 22:26:22 »

To ano, miestami sa mi zdalo, že hrá Turecko  ha ha ha Na zdravie! Na zdravie!
Zaznamenané
korn24
stály hosť
*****
Príspevkov: 953



« Odpoveď #77 kedy: 15. Júl , 2010, 22:42:19 »

toto odpisal


zoltan sorry but no...

if you ask be bevore you buy - maby yes..but know i think it's a little wrong playing you understand.

have a good time..

fuck, know i must pay 20.-euros to ebay for nothing :-(
Zaznamenané

nechcelo sa mi ale uz som.
korn24
stály hosť
*****
Príspevkov: 953



« Odpoveď #78 kedy: 15. Júl , 2010, 22:43:06 »

a to som pisal ze mam znameho nemca ze nech mi da cislo a ze on mu zavola a vsetko dohodnu! evidentne nechce predat a mali sa mu za co sa vydrazila gitara
Zaznamenané

nechcelo sa mi ale uz som.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #79 kedy: 15. Júl , 2010, 22:47:47 »

posli ho dpc :D obcas to funguje mne sa to vyplatilo vtedy napisal som vtedy typkovi z uk ze sorry ale musim zaplatit lieky na gangrenu nohy co nam sposobili zaplavy ked vybuchla sopka tuto vedla ... a odvtedy bolo ticho
Zaznamenané

korn24
stály hosť
*****
Príspevkov: 953



« Odpoveď #80 kedy: 15. Júl , 2010, 22:59:28 »

posli ho dpc :D obcas to funguje mne sa to vyplatilo vtedy napisal som vtedy typkovi z uk ze sorry ale musim zaplatit lieky na gangrenu nohy co nam sposobili zaplavy ked vybuchla sopka tuto vedla ... a odvtedy bolo ticho

si zabil  Bavím sa skvele
Zaznamenané

nechcelo sa mi ale uz som.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #81 kedy: 16. Júl , 2010, 09:42:26 »

no jo, tak tu zajtra nepribudne novy inzerat. ...

tak henta mojsejovka je ten uplne najlepsi kseftarsky artikel, aky sa da vymyslet  Bavím sa skvele
Zaznamenané
korn24
stály hosť
*****
Príspevkov: 953



« Odpoveď #82 kedy: 16. Júl , 2010, 10:25:18 »

tak henta mojsejovka je ten uplne najlepsi kseftarsky artikel, aky sa da vymyslet  Bavím sa skvele

tak chlapik dostal rozum a vyzera to tak ze vsetko bude ok. 1 augusta cakajte inzerat :D na Zakk Wylde Epiphone  Na zdravie!
Zaznamenané

nechcelo sa mi ale uz som.
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #83 kedy: 16. Júl , 2010, 10:44:34 »

tak chlapik dostal rozum a vyzera to tak ze vsetko bude ok. 1 augusta cakajte inzerat :D na Zakk Wylde Epiphone  Na zdravie!
dam ti 250, aj teraz, super kseft, nie?  Cmuk chlapci
Zaznamenané
korn24
stály hosť
*****
Príspevkov: 953



« Odpoveď #84 kedy: 16. Júl , 2010, 12:44:05 »

dam ti 250, aj teraz, super kseft, nie?  Cmuk chlapci

aspon viem ze v najhorsom prerobim 80€ to ne je take zle  Na zdravie!
Zaznamenané

nechcelo sa mi ale uz som.
georgik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 691



« Odpoveď #85 kedy: 17. Júl , 2010, 14:58:41 »

Caute, ked ide napriklad nejaky balik z ameriky,  tak nanom je napisana cena tej veci co je dnu? alebo ako to presne ide
Dam si napriklad poslat balik a na colnicu pride, a oni ho otvoria , ako zistia , ze to je napriklad v hodnote nad 50eur , aby to preclili? Dakujem (neviem ci ma pochopite)
Zaznamenané

Peavey 5150 Mk.II+ Basson 412(Angled)+Orange PPC412(straight) + Dunlop 535Q + JT-Amps Screamer + Korg Pitchblack + ESP Horizon FR-II (EMG,str Red) - MASAKER
Feat. Planet Waves cables.
MASAKER
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #86 kedy: 17. Júl , 2010, 15:04:30 »

Caute, ked ide napriklad nejaky balik z ameriky,  tak nanom je napisana cena tej veci co je dnu? alebo ako to presne ide
Dam si napriklad poslat balik a na colnicu pride, a oni ho otvoria , ako zistia , ze to je napriklad v hodnote nad 50eur , aby to preclili? Dakujem (neviem ci ma pochopite)

myslim ze na tej zasielke je nejaky papier ktory hovori o tom ze to bolo kupene z ebay-u... a podla toho cisla si to najdu ze kolko bol ending bid.. resp co chalani spominali tak nasi colnici ked to otvoria a vidia ze to je gitara tak volaju ludom aby zistili aka je asi cca hodnota :) ja som tiez tahal vec z japonska a typek deklaroval ze 500usd.. a nakoniec som platil z 1900 Žmurk
Zaznamenané

georgik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 691



« Odpoveď #87 kedy: 17. Júl , 2010, 16:24:40 »

myslim ze na tej zasielke je nejaky papier ktory hovori o tom ze to bolo kupene z ebay-u... a podla toho cisla si to najdu ze kolko bol ending bid.. resp co chalani spominali tak nasi colnici ked to otvoria a vidia ze to je gitara tak volaju ludom aby zistili aka je asi cca hodnota :) ja som tiez tahal vec z japonska a typek deklaroval ze 500usd.. a nakoniec som platil z 1900 Žmurk


ok , dobre teda, a da sa to nejako obist? ten papier....proste , ze mi posle len cistu krabicu kde bude nalepka iba napriklad od USPS a nic ine, je to nanom?
Zaznamenané

Peavey 5150 Mk.II+ Basson 412(Angled)+Orange PPC412(straight) + Dunlop 535Q + JT-Amps Screamer + Korg Pitchblack + ESP Horizon FR-II (EMG,str Red) - MASAKER
Feat. Planet Waves cables.
MASAKER
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #88 kedy: 17. Júl , 2010, 16:46:07 »

ok , dobre teda, a da sa to nejako obist? ten papier....proste , ze mi posle len cistu krabicu kde bude nalepka iba napriklad od USPS a nic ine, je to nanom?

Za normalnych okolnosti to neobides nijak. Od toho ta colnica sluzi.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
georgik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 691



« Odpoveď #89 kedy: 17. Júl , 2010, 17:17:11 »

Za normalnych okolnosti to neobides nijak. Od toho ta colnica sluzi.

sak ale nechapem.....Niekto mi nieco posle ten papier tam lepi  on ze to je z ebayiu , ten co to posiela nie?
Zaznamenané

Peavey 5150 Mk.II+ Basson 412(Angled)+Orange PPC412(straight) + Dunlop 535Q + JT-Amps Screamer + Korg Pitchblack + ESP Horizon FR-II (EMG,str Red) - MASAKER
Feat. Planet Waves cables.
MASAKER
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 35 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.057 sekund, 23 otázok.